Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

УВАГА! Програма табору "Albion Education: Англійська і науки в Кембриджі" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Летние каникулы: London House (Англія) від Albion , Канікули в стилі Гаррі Потерра від Albion , University of Worcester від Albion , Albion Education: літній курс англійської (Los Angeles + Miami) , Classic California (Лос-Анджелес) від Albion , Albion Education: ESE School (Мальта) , Long Island University (Нью-Йорк) від Albion , Літні канікули в Сінгапурі від Albion

Весенние каникулы: Albion Education: Actilingua (Австрія) Весна 2020 , Канікули на Кіпрі від Albion Education Весна 2020 , Англійські канікули в стилі Гаррі Поттера від Albion Education Весна 2020 , Канікули в Bad Shussanrid Німеччина від Albion Education Весна 2020 , Канікули в Kingswood Grosvenor Hall Англія від Albion Education Весна 2020

Дитячий табiр Albion Education: Англійська і науки в Кембриджі

Великобританія\Кембрідж\Дитячий табір Albion Education: Англійська і науки в Кембриджі

Кембридж - найвідоміше місто в Великобританії, один з найстаріших університетських центрів у всій Європі. Це місто подарувало світові більше 100 Нобелівських лауреатів в різних областях знань. Тому, якщо Ви всерйоз хочете вчитися чого б то не було, будьте впевнені, в цьому університетському містечку створені всі умови для отримання якісної освіти за кордоном.

Адреса:
Великобританія, Кембрідж, навчальний центр "Select English"
Кількість місць:
15

Опис Дитячий табір Albion Education: Англійська і науки в Кембриджі

Про табір

Кембридж - найвідоміше місто в Великобританії, один з найстаріших університетських центрів у всій Європі. Це місто подарувало світові понад 100 Нобелівських лауреатів в різних галузях знань. Тому, якщо Ви серйозно хочете вчитися чого б то не було, будьте впевнені, в цьому університетському містечку створені всі умови для отримання якісної освіти за кордоном.

Розташування табору

Адреса: Великобританія, Кембридж, навчальний центр "Select English".

Розміщення дітей

Розміщення дітей в студентській резиденції або приймаючій сім'ї.

Програма

Програма «English +»

 • Програма «English +» в Кембриджі пропонує навчальний центр Select English. Просторий кампус складається з 4 сучасних будівель зі світлими аудиторіями, лабораторіями, майстернями, кімнатами для відпочинку, мультимедійним обладнанням, спортивним комплексом, танцювальним залом і т.п. Також центр має в своєму розпорядженні доглянутий сад, де можна відпочити між заняттями, пограти в настільний теніс, покидати м'яч на баскетбольному майданчику.

Курс «Англійська + науки»

 • Курс «Англійська + науки» - це практична програма, де гармонійно поєднується вивчення англійської мови в Англії з цікавими заняттями з фізики, хімії та біології. Головна мета курсу - сформувати практичні навички студентів, але, в той же час, приділяється значна увага і теоретичним основам наук. Заняття включають проведення різних експериментів, роботу з мікроскопами, пальниками Бунзена, виготовлення і запуск ракет і багато іншого.

Курс «Англійська + музичний театр»

 • Альтернативою програми «Англійська + науки» може бути курс «Англійська + музичний театр». Програма «Англійська + музичний театр», крім вивчення англійської мови за кордоном, пропонує заняття з вокалу, танців і акторської майстерності. Уроки проводять професіонали в танцювальній студії. Улюблене завдання для студентів - виконання епізодів з відомих мюзиклів, таких як We Will Rock You і Grease. Крім занять школа пропонує багату і цікаву програму позакласних заходів: екскурсії, конкурси, вікторини, пошуки скарбів, спортивні змагання, вечірки і багато іншого.

Харчування

Харчування - повний пансіон: сніданки та вечері, пакетований ланч.

Ціни

Вартість програми на 2 тижні:

 • 1 900 євро (проживання в сім'ї);
 • 2 480 євро (проживання в резиденції).

У вартість програми входить:

 • курс англійської мови - 10 уроків англійської + 10 уроків за обраним напрямом в групах з іноземними студентами;
 • навчальні матеріали та сертифікат після закінчення курсу навчання;
 • розміщення в сім'ї або резиденції;
 • харчування - повний пансіон: сніданки та вечері, пакетований ланч;
 • культурно-розважальна програма: шоу талантів, караоке, пошуки скарбів, дискотеки, конкурси, спортивні заходи;
 • екскурсії по Кембриджу, в місто Бері-Сент-Едмендс, екскурсія на цілий день в Лондон, 2 екскурсії на півдня і 1 поїздка на цілий день;
 • супровід українським керівником,
 • медична страховка;
 • послуги компанії з організації поїздки;

Додаткові витрати:

 • візовий збір посольства Великобританії;
 • авіапереліт Київ - Лондон - Київ (орієнтовно 8 000 грн).

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Авіапереліт Київ - Лондон - Київ (орієнтовно 8 000 грн) + автобусний трансфер Лондон - табір - Лондон (входить у вартість).

Дати трансферів з Києва:

 • виліт 04.08.19, приліт 17.04.19.

Відгуки Дитячий табір Albion Education: Англійська і науки в Кембриджі

Інші табори організатора

Сторінка сформована 18:37:06