Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

УВАГА! Програма табору "Albion Education: University of Toronto (Канада)" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Весенние каникулы: Albion Education: Actilingua (Австрія) Весна 2020 , Англійські канікули в стилі Гаррі Поттера від Albion Education Весна 2020 , Канікули в Bad Shussanrid Німеччина від Albion Education Весна 2020 , Канікули в Kingswood Grosvenor Hall Англія від Albion Education Весна 2020 , Канікули на Кіпрі від Albion Education Весна 2020

Летние каникулы: Albion Education: ESE School (Мальта) , Classic California (Лос-Анджелес) від Albion , London House (Англія) від Albion , Long Island University (Нью-Йорк) від Albion , University of Worcester від Albion , Канікули в стилі Гаррі Потерра від Albion , Літні канікули в Сінгапурі від Albion , Летний курс английского LA+Miami от Albion

Дитячий табiр Albion Education: University of Toronto (Канада)

Канада\Торонто\Дитячий табір Albion Education: University of Toronto (Канада)

Для дітей до 18 років існує велика кількість різновидів курсів іноземних мов за кордоном. Найбільш популярні - це, звичайно ж, канікули за кордоном, адже це прекрасна. можливість не тільки відпочити в іншій країні, а й удосконалити свій рівень іноземної мови.

Адреса:
Канада, Торонто, 73 Queen Park's Crescent #106
Кількість місць:
15

Опис Дитячий табір Albion Education: University of Toronto (Канада)

Про табір

Канікули за кордоном - це гарантія подолання мовного бар'єра, є однією з головних проблем у вивченні мови, адже 2 - 3 тижні дитина проведе з носіями мови і дітьми, які також приїхали вчити іноземну мову за кордоном. Крім того, наші програми включають культурно-розважальні заходи та екскурсії. Таким чином, канікули за кордоном стануть незабутнім досвідом вивчення мови за кордоном, а також значно розширять знання Вашої дитини про країну, мову якої вона вивчає.

Розташування табору

Адреса: 73 Queen Park's Crescent # 106, Toronto, ON M5S 1K7, Канада.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в студентській резиденції в кімнатах на 1 - 2 людини.

Резиденція знаходиться в 2-3 хвилинах від навчального корпусу.

Хлопчиків і дівчаток селять на різних поверхах. Кімнати - одно- або двомісні зі всіма необхідними меблями (ліжко, стіл, стілець, комод, шафа, лампа). Зручності - на поверсі. Є загальні вітальні з телевізором, бібліотека. Через дорогу - власний кафетерій, в якому діти снідають, обідають і вечеряють. На території є майданчики для гри в футбол та баскетбол.

Програма

Програма літніх канікул в Канаді проводиться на базі Університету Торонто в університеті Вікторія. Кампус знаходиться в хвилинах ходьби від всесвітньо відомого Королівського музею Онтаріо і інших визначних пам'яток міста.

Курс англійської складається з 15 занять в тиждень з носіями мови, які проходять з 9.00 до 12.20 з понеділка по п'ятницю. Кожен урок триває 60 хв.

Після уроків - обід, потім заходи на кампусі або невелика екскурсія, вечеря, розваги на території університету та відбій о 22.30. У перший день занять немає, тільки вступне тестування для розподілу по групах і знайомство з викладачами, школою і місцевістю. На вихідних після сніданку діти їдуть на цілий день на екскурсію, а ввечері після вечері беруть участь в різних активностях, які проходять на кампусі.

Серед екскурсій на цілий день може бути поїздка на Ніагарський водоспад, острів Торонто, в парк розваг Canada's Wonderland, портовий район Harbourfront, село St. Jacobs тощо. Екскурсії на пів дня передбачають відвідування різних пам'яток Торонто: вишку CN Tower, Королівський музей Онтаріо, парламент, центр науки, художню галерею, тощо.

В університеті проводяться спортивні та розважальні заходи: Олімпійські ігри, футбол, баскетбол, настільний теніс, танці, веселі наукові експерименти, майстер-класи з приготування піци або млинчиків, театральні постановки, тощо.

Харчування

Харчування - 3-разове, повний пансіон (сніданок, обід, вечеря).

Ціни

 • Ціна програми на 2 тижні 3 400 євро.

У вартість програми входить:

 • 30 годин англійської мови (30 занять по 60 хв. Кожне);
 • тестування в перший навчальний день;
 • підручники та роздаткові матеріали;
 • сертифікат школи після закінчення програми;
 • 3 екскурсії на цілий день і 7 - на півдня;
 • спортивно-розважальні заходи на кампусі;
 • проживання в 1/2-місцевих кімнатах в університетській резиденції;
 • триразове харчування;
 • трансфер з аеропорту і назад;
 • медична страховка;
 • послуги компанії з організації поїздки.

Додаткові витрати:

 • консульський збір - 185 $;
 • авіапереліт Київ - Торонто - Київ.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору. Довіреність оформляється на співробітників табору.

Авіапереліт: Київ - Торонто - Київ.

Дата трансферів з Києва:

 • Виліт 30.06.19, приліт 14.07.19.

Відгуки Дитячий табір Albion Education: University of Toronto (Канада)

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 00:53:40