Дитячий табiр Англійський табір Summer Camp at YES!

9,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Черкаська область\Черкаси

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Літній мовний табір в школі “YES!” для дітей 5-11 років - це 98 % занурення в англійську! Де може дитина провести канікули в межах міста? Цікаво, корисно, якісно, безпечно? Ми пропонуємо вам готове рішення – денний англійський табір в школі “YES!” Цілий день ваша дитина перебуває в англомовному середовищі, в оточенні досвідчених викладачів та їх асистентів, вихователів, спортивних тренерів та турботливого персоналу школи. Всі вони забезпечують нашим юним кемперам чудовий активний відпочинок, навчання та досвід спілкування англійською в невимушеній атмосфері і, звичайно ж, повну безпеку!

Адреса:
Україна, Черкаси, вул. Гагаріна, 136
Кількість місць:
50

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Англійський табір Summer Camp at YES!

Про табір

Літній мовний табір в школі “YES!” для дітей 5-11 років - це 98 % занурення в англійську!

Де може дитина провести канікули в межах міста? Цікаво, корисно, якісно, безпечно?

Ми пропонуємо вам готове рішення – денний англійський табір в школі “YES!”

Якщо ви бажаєте, щоб ваші діти:

 • гарно провели час і здобули безліч захопливих вражень;
 • підучили англійську;
 • удосконалили навички спілкування з однолітками;
 • навчилися діяти командою,
 • завели нових друзів, проявили себе в різних сферах діяльності;
 • позбавились мовного та психологічного бар'єра спілкування;
 • зміцнили здоров’я.

Запрошуємо вас до школи англійської мови “YES!”!

Ми пропонуємо:

 • Безпечний та активний відпочинок в межах міста;
 • English Non-Stop - атмосфера англійського середовища без виїзду за кордон;
 • 10 днів без соц.мереж, смартфонів та інших гаджетів;
 • Щоденні уроки англійської;
 • Інтелектуальні ігри (фінансова грамотність та розвиток логічного мислення);
 • Уроки творчої майстерності (Handmade);
 • Динамічні ігри на березі Дніпра;
 • Театральна студія англійською мовою;
 • Арт-години психологічного розвантаження;
 • Одноденний виїзд на скаут-пікнік за місто;
 • Шоу талантів;
 • 2-3х разове харчування в ресторані;
 • Досвідчені викладачі;
 • Турботливі, енергійні, веселі, творчі вожаті;
 • Професійна фотозйомка подій;
 • Можливість отримати рекомендації з подальшого вивчення англ. мови.

Школа англійської мови “YES!” має більше 12 років власного досвіду роботи з дітьми та орієнтується на стандарти навчання і відпочинку дітей в найкращих вітчизняних та міжнародних таборах.

Проект “YES!” Camp працює за ретельно розробленою програмою розвитку успішної особистості та здорового відпочинку дітей 5 – 11 років.

Наші знання дозволили нам на численні прохання батьків з літа 2016 року успішно розпочати новий проект Camp at YES!

З того часу в нашій школі під час всіх шкільних канікул - восени, взимку, навесні та, звичайно, літом - діє денний мовний табір.

Цілий день ваша дитина перебуває в англомовному середовищі, в оточенні досвідчених викладачів та їх асистентів, вихователів, спортивних тренерів та турботливого персоналу школи. Всі вони забезпечують нашим юним кемперам чудовий активний відпочинок, навчання та досвід спілкування англійською в невимушеній атмосфері і, звичайно ж, повну безпеку!

Наш проект спрямований на створення сучасних умов і можливостей корисного та активного відпочинку дітей в межах міста, створити атмосферу англійського середовища без виїзду за кордон. Зусиллями усього колективу нам вдалося розробити та втілити в життя /реалізувати програму «активний відпочинок на канікулах + англійська мова». Наша програма максимально насичена різноманітними видами творчої діяльності, подіями та розважальними заходами. І все це англійською мовою!

Ми не стоїмо на місці, і в пошуках нових ідей використовуємо успішний досвід проведення попередніх змін нашого табору. Для вдосконалення та розширення нашої програми, додаємо нові заходи та знаходимо нові можливості, щоб зробити перебування в таборі ще більш різнобарвним та різноманітним.

Кожен день в таборі дарує нашим маленьким кемперам яскраві пригоди. Вони в захваті поспішають до нас зранку, щоб отримати нові враження, поспілкуватися з друзями, дізнатися багато цікавого про світ навколо, позмагатися у динамічних квестах та іграх, відкрити в собі акторські та інші таланти. Вони з легкістю здають свої смартфони та інші гаджети на зберігання, і навіть не згадають про них цілий день, тому що життя в таборі вирує. А ще наши кемпери вчаться працювати в команді, поважати, підтримувати один одного та відповідати за всю команду.

І що важливо, на фоні постійного говоріння, говоріння і ще раз говоріння англійською непомітно для себе наші діти долають мовний бар’єр, звикають до мови, сприймають її як частину свого життя та вчаться користуватися нею у повсякденні.

Розташування табору

Адреса: Україна, м.Черкаси, вул. Гагаріна, 136.

Територія

Табір працює на території школи “YES!”. Сонячні просторі класи облаштовані таким чином, щоб в них було зручно навчатися, грати та відпочивати:

 • сучасні комфортні меблі,
 • комп’ютери,
 • телевізори,
 • м’які килими та кушини,
 • яскраво декоровані стіни та проектні роботи наших кемперів додають особливу атмосферу англійської школи.

Загальна система кондиціювання забезпечує комфортну температуру повітря у літню спеку.

Програма

Ми презентуємо унікальну програму «активний відпочинок на канікулах + англійська мова», яка поєднує в собі класи англійської (з досвідченими викладачами школи та волонтерами – носіями мови, при їх наявності) та різні види активної діяльності та спілкування англійською протягом дня.. Кожен день в таборі сповнений нових відкриттів, досліджень, розваг, креативу та вражень. А дух змагання допомагає розкривати нові таланти та творити свято кожного дня!

Курс англійської мови складається з 8 занять по одній годині (60 хвилин) кожне.

Зрозуміло, що канікули – це відпочинок і розваги, тому форми і теми занять підібрані /розроблені саме такими, щоб дітям було легко, цікаво, і водночас корисно. Разом з National Geographic наші кемпери поринуть у захоплюючу подорож, вивчаючи навколишній світ та його таємниці, беручи участь у цікавих проектах та експериментах.

Динамічні ігри на свіжому повітрі

Прогулянка приносить море задоволення, коли вона добре організована та насичена різноманітними активностями. В нашому арсеналі є безліч ігор та змагань для того, щоб наші «непосидьки» знайшли гідне застосування своєї енергії, що б'є через край!

Скаут-пікнік на березі Дніпра та в лісі

Зрозуміло, влітку всі батьки бажають, щоб їх дитина максимально перебувала на свіжому повітрі. Отже, ми включили в свою програму виїзд за місто на пікнік. Неподалік від Черкас на мальовничому березі Дніпра ми влаштовуємо скаутський пікнік: це і виховний і розважальний захід одночасно.

Ми познайомимося із скаутськими законами, будемо вчитися встановлювати намети, спробувати себе у подоланні туристичних перешкод, орієнтуватися в лісі, грати в туристичні ігри, вчитися працювати в команді, коли один за всіх і всі за одного. Бути скаутом – це круто!

Арт-година

Година психологічного розвантаження, відпочинку від активних дій та емоцій. Ми пропонуємо відпочити, розслабитися, послухати чудову класичну музику або записи звуків природи, помріяти, а потім висловити свої емоції, почуття та думки в малюнках, зображуючи свій внутрішній світ в яскравих дивних образах та сюжетах. Такий процес знижує стомлення, створює позитивний емоційний настрій, сприяє творчому самовираженню та дозволяє побачити світ навколо себе прекрасним і гостинним.

Театральна студія

Дитячий театр – це чудова можливість провести дозвілля граючи та розвиваючись! І ще, це зовсім не схоже на уроки, а більше схоже на гру! А театр англійською взагалі виклик! Цікава форма навчання, яка допомагає розвинути пам`ять, уяву, увагу, та такі необхідні у житті риси, як впевненість у собі та комунікативність. Із задоволенням перевтілюємося у англійські персонажі та активно готуємося до шоу талантів!

Творча майстерня (ручні вироби)

Кожного дня наші кемпери із нетерпінням чекають на можливість проявити свою фантазію, зробити цікаву поробку власними руками. Ще одна можливість взяти участь у цікавій грі, в результаті якої виготовляються дуже оригінальні сюрпризи та подарунки батькам, або креативні листівки, іграшки та прикраси для інтер’єру. Власноруч створений унікальний подарунок — це надзвичайно приємно і приносить велике задоволення.

Подібна творчість розвиває корисні навички – увагу, посидючість, спостережливість і терпіння, позитивно впливає на сприйняття навколишнього світу і вміння творчо мислити.

Заняття з фінансової грамотності

Займатися фінансовим навчанням дитини в наш час просто необхідно, оскільки це може визначити її майбутнє. Ні в якому разі не варто зневажати питаннями дитини, що так чи інакше пов’язані з грошима.

Наші діти мають великий потенціал і безліч талантів, їх тільки необхідно підтримувати та розвивати!

Ми переконані, що в 9-10 років вже самий час починати думати про фінанси та бізнес. Тому пропонуємо нашим старшим кемперам спробувати себе в ролі бізнесменів, узнати, як розпочати бізнес, як примножити капітал, познайомитися з основами торгівлі нерухомістю та ресурсами, розвинути навички ведення торгів і заробити свій перший мільйон!

Бізнес-гра – це самий доступний спосіб навчання фінансовій грамотності, можливість граючи вникнути в сферу бізнесу. Чудова можливість, яка розвиває логіку мислення, вміння ефективно та корисно спілкуватися і повірити в себе та свої сили. І все це легко, захоплююче, весло!

Розвиток мислення

Знайомство з унікальним курсом, який оснований на методах сучасних ІТ- технологій. Інтерактивно-візуальна гра сприяє розвитку логічного (та алгоритмічного) мислення і зможе бути дуже корисною для подальшого вивчення основ ІТ- технологій

Шоу талантів

Протягом тижня групи готуються до фінальних змагань - шоу талантів, яке проводиться в кінці кожної зміни і завжди сповнене емоцій, сюрпризів, подарунків і, звичайно, святкового настрою! Співи, танці, кумедні сценки, презентації своїх команд із яскравими постерами та веселими гаслами – весь день панує атмосфера свята, радісного хвилювання та позитивних емоцій! Підводимо підсумки зміни – звітуємось батькам про свої досягнення! І Пишаємось нашими вихованцями!

Каністерапія

Абсолютно новий для України метод психологічної та фізіологічної реабілітації за допомогою спеціально навчених та відібраних собак. Каністерапію проводять фахівці та собаки місцевого клубу собаківництва.

Протягом дня у нас проводиться фото зйомка усіх подій, і батьки в кінці зміни можуть отримати чудові та яскраві фото на згадку для сімейного архіву.

Режим роботи

З понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 17.30.

Чергова група працює з 8.00 до 18.30.

Харчування

Дітям пропонується 4-разове харчування в ресторані «Палатин» (1 хвилина від табору) - ранковий перекус, перший обід, другий обід і полуденок.

Вартість - 110 грн / день.

Для дітей завжди доступна свіжа питна вода.

Безпека

Ми розуміємо, що безпека дітей під час відпочинку – це найголовніше. Батьки наших кемперів можуть бути спокійними в цьому сенсі, тому що по всій школі установлені камери спостереження, працює цілодобова охорона всієї школи, діти находяться під пильним наглядом дорослих:

 • протягом дня з групою постійно перебувають двоє вожатих,
 • на уроках – ще й викладачі,
 • на перервах - вожаті та адміністратори школи,
 • на прогулянках та пікніках – всі разом з керівниками школи

Ваші діти в надійних руках!

В школі постійно підтримується чистота - вологе прибирання в класах та коридорах, чисті туалети з необхідними засобами гігієни та рушничками.

На заняттях наші діти користуються виключно якісними та безпечними матеріалами: папером, олівцями, фарбами, маркерами та іншими канцелярськими товарами.

На рецепції знаходиться сейф, в якому можна зберігати цінні речи (мобільні телефони). Там же зберігається аптечка невідкладної допомоги.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість перебування в таборі без харчування:

 • зміни 5 днів - 2 250 грн;
 • зміни 10 днів - 4 500 грн.

Разове відвідування без харчування - 450 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання: при бронюванні за 14 днів до початку зміни:

 • зміни 5 днів - 2 000 грн;
 • зміни 10 днів - 4 000 грн!

Що входить у вартість:

 • Оренда приміщення класу А, територія школи закрита, доступу стороннім немає (Це не окремі офіси чи кабінети в офісному корпусі);
 • Діти під постійним наглядом усього персоналу і постійно заняті;
 • 1 урок англ. в день;
 • 2-3 уроки в день з творчого розвитку – з викладачем;
 • Навчальні матеріали (закуплено новий навч. комплекс видавництва Кембридж, що включає підручники, DVD, постери, картки);
 • Учбові матеріали, що видаються на руки;
 • Робота 2х вожатих з кожною групою;
 • Фотозйомка;
 • Комунальні + питна вода, кондиціонування, прибирання;
 • Розхідні матеріали;
 • Охорона цілодобова (безпека);
 • Робота усього персоналу школи.

Не входить у вартість:

 • харчування - 110 грн / день.

Необхідні речі

Протягом дня дітям знадобиться змінне взуття, спортивна форма та легкий снек (печиво, йогурт або фрукти).

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Англійський табір Summer Camp at YES!?

Тривалість зміни складає від 5 до 10 днів, в залежності від зміни. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Англійський табір Summer Camp at YES!?

Батьки оцінили табір на 9,8 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Англійський табір Summer Camp at YES!?

Табір приймає дітей 5 - 11 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 19:11:06
;