Дитячий табiр Караван культури в Польщі від Fundacja Benefis весною 2019

Польща\Мендзыздрое\Дитячий табір Караван культури в Польщі від Fundacja Benefis весною 2019

Наш проект Караван Культури успішно існує вже 14 років. Весь цей час ми проводимо фестивалі-конкурси в Польщі, на морі, недалеко від Німеччини (17 км по ліннії берега). Мета заходу - підтримка фестивального руху в Західнопоморському воєводстві, підвищення рівня сценічної майстерності учасників, обмін досвідом, нові творчі зв'язки.

Адреса:
Польща, Мендзыздрое, проживання в готелі
Трансфер з:

Зміни та Ціни Дитячий табір Караван культури в Польщі від Fundacja Benefis весною 2019

Замовити путівку в Дитячий табір Караван культури в Польщі від Fundacja Benefis весною 2019

Весняні канікули 2020

1 зміна
20.03.20 - 23.03.20
(4 днів)
125 eur ~ 3 790 грн
Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Караван культури в Польщі від Fundacja Benefis весною 2019

Про табір

Увага! Табір є фестивалем!

Запрошуємо творчі колективи на XV Міжнародний фестиваль-конкурс в рамках Проекту КАРАВАН КУЛЬТУРИ - 2019 (Західне Помор'я, Волін), програма Autumn Mix of Culture Caravan.

Мета заходу - підтримка фестивального руху в Західнопоморському воєводстві, підвищення рівня сценічної майстерності учасників, обмін досвідом, нові творчі зв'язки. Жителі Західного Помор'я століттями створювали свою культуру, засновану на власних традиціях, як стародавніх, так і культурні традиції наших днів. Величезний вплив на формування культури даного регіону мало культурну спадщину межують з даним регіоном Швеції, Данії, Німеччини. Це простежується в інструментальній музиці, піснях, танцях і костюмах. Проект дає великі можливості для просування мистецтва в кожному його прояві, коли автори та виконавці мають більше шансів для показу своєї творчості широкій публіці - як місцевої, так і закордонної. У зведених і сольних концертах Проекту вже взяли участь колективи та солісти з багатьох міст і республік Росії (Татарстану, Башкортостану, Карелії, Якутії та інших) і країн колишнього Радянського Союзу - Естонії, Казахстану (Алмати, Атирау, Астана, Шимкент), Білорусі, України, Молдови ін.

Обмінюючись досвідом, учасники розширюють і збагачують свій репертуар, а під час інтенсивної сценічної практики вчаться створювати враження єдиного злагодженого колективу - часто під час гала-концерту в замку Поморських Князів (Щецін) в одному номері представляють свої вміння учасники з різних міст і регіонів, які познайомилися кілька днів тому.

ОРГАНІЗАТОРИ:

 • Фонд "Бенефіс", Волін, Польща;
 • Будинок культури в Волине і інші будинки і центри культури Західнопоморського воєводства Польщі.

ПІД ПАТРОНАТОМ:

 • Бургомістра Воліна, бургомістра Каменя Поморського, бургомістра Гольчево, бургомістра Мендзиздроев, Польща.

ПІДТРИМКА І ПАРТНЕРИ:

 • Центр Міжнародної Співпраці - Dwor von Belovв Волине, Центр Міжнародної Співпраці в Гродно (о. Волін), Історичний музей Воліна, Скансен Слов'ян і Вікінгів в Волине. Локальні і междунродние ЗМІ, TV Słowianin, TVO Gdańsk, інформаційні портали iKamien, Kamienskie.info і ін.

Сценічного майданчика:

Колективи та солісти представляють культуру своєї країни, беручи участь в концертах на найвідоміших сценічних майданчиках Західного Помор'я:

 • Кафедральний Собор в Волине;
 • Центр Міжнародної Співпраці в Волине (Двір фон Бєлов);
 • Міжнародний Будинок культури в Междуздроях;
 • Кафедральний Собор у Камені Поморському;
 • Костел в Междуводье;
 • Концертна раковина в Свіноуйсцю;
 • Домке ультура в Голеньове;
 • Замок Поморських князів у Щецині (Гала-концерти) і ін.

Учасники представляють довільну програму (не включає обов'язкових творів). Учасникам необхідно надати себе в розмаїтті музичних і хореографічних стилів, мов конкурсних творів (вокалісти). Організатори просять виконувати програму (твори), в якій учасники здатні проявити себе найкращим чином - вибір вашого репертуару, досвід сценічної діяльності, здатність передати стиль / форму / ритм / емоції даного твору грають важливу роль при оцінці. Артистизм вашої творчості є одним з критеріїв оцінки. Ви можете уявити програму, що складається тільки з сучасних творів, тільки бароко, тільки класику, тільки твори романтичного періоду або будь-яку комбінацію творів. Ви можете уявити монотематичних програм, твори тільки одного автора. Допускаються автори-виконавці та твори, які не були офіційно опубліковані. У фестивальній частині програми (не конкурс) учасники зможуть представити свою програму частково (за вибором артистичної комісії) або повністю (сольний концерт). Тривалість вашої програми для кожного концерту визначається артистичною комісією.

КОНКУРС І КОНЦЕРТНІ МАЙДАНЧИКИ

 • На підставі надісланих матеріалів Польський Оргкомітет надає концертні майданчики і визначає регламент кожного концерту, в тому числі конкурсних прослуховувань;
 • Детальна програма перебування на фестивалі (по днях із зазначенням концертів і можливих екскурсій) надсилається учасникам не пізніше 10 днів до початку заїзду.

Організаційні ТА ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:

 • Кожен колектив може представити 2 конкурсні композиції тривалістю 2-5 хвилин кожна. Кожен соліст - один номер до 4 хвилин. Номінація ТЕАТР (групове уявлення) може представити повний спектакль або фрагмент до 20 хвилин. Номінація ДПІ / образотворчого мистецтва / ФОТО представляє не більше 2-х конкурсних робіт, формат не більше A3; тематика і техніка виконання робіт різноманітна;
 • ДЛЯ ТИХ, ХТО ВИСТУПАЄ під супровід фонограми - всі композиції повинні бути записані на flash- носії та CD-диску. Також обов'язкова наявність резервних копій. Приймаються тільки такі аудіоформати: MP3, WAV, AIFF;
 • У заявці вказати, чи потрібна розбивка номерів або робота буде проводитися одним блоком;
 • Обов'язково вказати в заявці солістів і дуети, які виступають окремо від колективу;
 • Під час конкурсних виступів як колективам, так і солістам заборонено використовувати плюсові фонограми;
 • Організатори залишають за собою право на використання надісланих матеріалів про колектив і матеріалів, отриманих під час фестивалю (радіозаписи, фото і відеозйомка), для реклами фестивалю без гонорарів учасникам.

НАГОРОДЖЕННЯ І ЖУРІ:

Учасників оцінює висококваліфіковане журі, що складається з визнаних діячів культури, запрошена організаторами. Всі учасники отримують Дипломи (Учасник, Лауреат 1,2,3 ступені), Листи подяки, Кубки та подарунки від фестивалю. Рішення журі є остаточним.

 • До <7 балів - Диплом Учасника;
 • 7 - <8 балів - Диплом Лауреата 3 ступені;
 • 8 - <9 балів - Диплом Лауреата 2 ступені;
 • 9 - <10 балів - Диплом Лауреата 1 ступеня;
 • 10 балів - Гран-прі.

Розташування табору

Польща, Західне Помор'я, острів Волін (море, Польща - Німеччина). Осінні фестивалі проводитимуться більшістю заходів в м. Мендзиздроє (Międzyzdroje) - на море, ближче до німецького кордону. Тут же будуть проживати учасники.

Розміщення дітей

Розміщення в готелі в 2-3-4-місних номерах зі зручностями в номері - 4 дня / 3 ночі.

Програма

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА:

25.10.2019 (п'ятниця)

 • Прибуття в Мендзиздроє (72-500 Międzyzdroje) не раніше 12.00. 13.00. Обід. Розселення. (В разі пізнього прибуття обід буде замінений на вечерю - обмовляється заздалегідь). Зустріч з керівниками колективів по мірі прибуття груп (тільки керівники, фонограми, оплата доп.услуг).

* За бажанням - музей воскових фігур (вхід платний 3,5 євро на особу, працює до 16:00). Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach Bohaterów Warszawy 19, 72-500 Międzyzdroje.

* За бажанням - відвідування парку Балтика в мініатюрі (вхід платний, із позначкою фестивалю - 3,5 євро на особу, працює до 16:00), приблизно 2 км від центру міста.

* За бажанням - відвідування Попугарні (вхід платний - 3,5 євро на особу). Gryfa Pomorskiego 4, 72-500 Międzyzdroje.

* За бажанням - можна проїхати на туристичному паровозику, поїздка на 30 хвилин (3,5 євро на особу).

 • 17:30 - Вечеря * «шведський стіл» (доплата 5 євро на особу, замовлення обов'язково заздалегідь). Ніч в Мендзиздроє (адреса готелю дивіться в підтверджуючих документах).

26.10.2019 (субота)

 • 08:00 - 9:30 Сніданок «шведський стіл»;
 • 10:00 - 12:10 Проба сцени і звуку по графіку;
 • 12:00 - Обід;
 • 13:30 - 18:00 Закриття фестивалю-конкурсу. Конкурсні прослуховування;
 • 18:00 - 18:45 Перерва. Можливість спілкування учасників, педагогів. Час для нових знайомств і обміну сувенірами між учасниками. 18:45 - 19:30 Закриття фестивалю-конкурсу: вручення дипломів і кубків, вдячних листів. Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach ul. Bohaterów Warszawy 20, 72-500 Międzyzdroje;
 • 20:00 Вечеря * «шведський стіл» (доплата 5 євро на особу, замовлення обов'язково заздалегідь). Ніч в Мендзиздроє. Увага: переведення часу на «зимовий», на годину назад (спимо довше).

27.10.2019 (неділя)

Це лише приклад інтеграційного заходу (можуть бути інші варіанти - творчі зустрічі, фестивальні концерти та ін.):

 • 7:00 - 7:30 Ранок в Ритмі Танцю (Taneczny Poranek) - інтеграційне заняття для учасників веде JAROSŁAW TARNOWSKI / Ярослав Тарновський (Польща) - випускник Щецинського Університету, відомий фітнес-інструктор, майстер спорту міжнародного класу і викладач різних танцювальних напрямків для дітей, підлітків і дорослих. Зі своїми підопічними регулярно бере участь у багатьох показах і програмах, що пропагують здоровий спосіб життя. Постійно удосконалює і розширює свої знання і вміння, щоб передати їх своїм учням;
 • 08:00 - 09:00 Сніданок «шведський стіл»;
 • 09:00 - 10:30 Пішохідна екскурсія по Мендзиздроє, підйом на оглядовий майданчик Кавчей Гори. Мендзиздроє - сучасний балтійський курорт - на півдні межує з лісистими пагорбами Волинського національного парку, з північної частини міста відкривається велика морська панорама. У море виходить пірс 395 метрів, з причалів якого на прогулянкових корабликах можна відправитися не тільки уздовж польського узбережжя, а й в Німеччину - до курортних міст Альбек, Херингсдорф, Бенсін. Місто стало дуже популярний, коли сюди стали приїжджати зірки польського кіно - Фестиваль Зірок проводиться щоліта з 1996 року. У місті є Алея Зірок - на кожному фестивалі кіно проходить церемонія відкриття відбитків долонь знаменитостей. У музеї воскових фігур також представлені відомі польські актори.

Вільний час для відпочинку, купівлі сувенірів, додаткових екскурсій і музеїв.

* За бажанням - музей воскових фігур (вхід платний 3,5 євро на особу, працює до 16:00). Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach Bohaterów Warszawy 19, 72-500 Międzyzdroje.

* За бажанням - відвідування парку Балтика в мініатюрі (вхід платний, із позначкою фестивалю - 3,5 євро на особу, працює до 16:00), приблизно 2 км від центру міста. Ul. Nowomyśliwska 98 72-500 Międzyzdroje

* За бажанням - відвідування Папугарні (вхід платний - 3,5 євро на особу). Gryfa Pomorskiego 4, 72-500 Międzyzdroje https://www.facebook.com/PapugarniaZSW/ * За бажанням - можна проїхати на туристичному паровозику, поїздка на 30 хвилин (3,5 євро на особу).

 • 13:00 Обід;
 • 14:15 Виїзд в Волін (72-510 Wolin). Знайомство з Волином: 14:45 - 15:15 Регіональний історичний музей ім. Анджея Кауби (вхід включений в фестивальний пакет),

Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie Adres: ul. Zamkowa 24, 72-510 Wolin - Ратуша, - Двір фон Бєлов (Центр Міжнародної Співпраці), - Рунний камінь королю Гарольду Синьозубого, - Кафедральний Собор Св.Миколая.

Волін - місто історії, місто перетину шляхів і доріг, місто фестивалів і культурних проектів. Саме звідси стартував Міжнародний проект Караван Культури, саме тут проводяться реконструкції значущих історичних подій. Це справжня історична «машина часу», що переносить нас від стародавніх часів до сучасної історії при простому переході з однієї вулиці на іншу.

Добрими старими сусідами тут є пам'ятні знаки різних історичних подій. Наприклад, в Волине в 1485 році народився Йохан Бугенхагена (Доктор Помераніус), який вивчав богослов'я і гуманітарні науки, написав першу історію Померанії, був сподвижником, одним і сповідником Мартіна Лютера і вніс істотний внесок у становлення лютеранської церкви, будучи її лідером в Північній Німеччині, Данії, Помор'я, Швеції і Норвегії. Йохан Бугенхагена був відомим просвітителем, одним із засновників і першим ректором університету в Копенгагені. Тут знаходиться і рунний камінь королю Гарольду Синьозубого, який першим почав об'єднання норвезьких і датських земель (помер тут в 986 році). «Сінезубиій» по-англійськи «bluetooth» - його ім'ям названа сучасна технологія бездротової передачі даних між комп'ютерами і мобільними пристроями.

А в регіональному музеї Воліна зберігається особливо цінна фігурка Світовида, добута тут під час археологічних розкопок (вважається дуже великий - 9,3 см). Світовид - вельми шановане у древніх слов'ян божество, і, віддаючи данину слов'янськими традиціями, його ім'ям названа щорічно вручається в Волине нагорода за видатні заслуги в області бізнесу, культури, соціальних проектів.

 • 15:30 - 16:25 Підготовка до фестивального концерту (учасники інструменталісти, читці) в Центрі Міжнародної Співпраці (Двір фон Бєлов);
 • 16:30 - 17:30 Концерт з циклу «Сімейні Концерти», в якому візьмуть участь представники закордонних колективів (учасники інструменталісти, читці, хор), а також діти з Воліна;
 • 17:45 (* 18: 00) Виїзд в Мендиздрое;
 • 18:30 Вечеря «шведський стіл» (доплата 5 євро на особу, замовлення обов'язково заздалегідь). Ніч в Мендзиздроє.

28.10.2018 (понеділок)

 • 08:00 - 10:00 Сніданок «шведський стіл». До 11:00 звільнення номерів в готелі.

ВИЇЗД НА ФЕСТИВАЛЬ: З Мінська виїзд 24.10 орієнтовно о 14:00 З Бреста виїзд 24.10 орієнтовно о 20:00

ЗВОРОТНІЙ ДОРОГА З ФЕСТИВАЛЮ: Виїзд з Мендиздрое після сніданку. Залежно від загальної дорожньої ситуації і часу проходження кордону прибуття в Брест орієнтовно після 24:00 за польським часом (це в ніч з 28 на 29.10). Прибуття до Мінська орієнтовно 29.10 о 8:00.

* Вечеря від 5 € з особи (залежить від набору страв).

Номінації (любителі і професіонали):

Хореографічні колективи і солісти

 • класичний балет;
 • народна хореографія, народно-стилізований танець, етнічні танці;
 • бальні танці;
 • спортивні танці (хіп-хоп, диско, техно, стріт, електрик бугі, брейк-данс, поп локінг, а так само інші вуличні стилі);
 • сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика і т.д.);
 • естрадний танець;
 • Соціальні танці (аргентинське танго, бальбоа, бачата, бугі-вугі, вальс, вест кост свінг, зук, ірландські танці, кантрі, Кізомба, лінді-хоп, машині, меренге, реггетон, руеда, сальса, самба де гафіейра, Сембена, форрó, хастл і інші) і ін.

Інструментальні колективи та солісти

 • ударні інструменти;
 • гітаристи;
 • акордеоністи і баяністи;
 • народні інструменти;
 • ансамблі джазового стилю;
 • камерні оркестри;
 • симфонічні оркестри;
 • солісти і фортепіанні ансамблі (на одному інструменті) і ін.

Вокал (хори, ансамблі, мюзикли, дуети, тріо, солісти)

 • академічний вокал;
 • джазовий вокал;
 • рок і реп;
 • народний вокал;
 • естрадний вокал;
 • мюзикли і ін.

ДПІ та образотворчого мистецтва, фото і відео творчість, театри мод

 • театри мод;
 • учні художніх шкіл та дитячих шкіл мистецтв;
 • студенти художніх училищ, академій та інститутів;
 • молоді професійні художники;
 • фото і відео творчість (фотомайстерні, фотовиставки, студії, автори) і ін.

Оригінальний жанр *

 • цирк, клоунада, акробатика, оригінальна пластика, жонгляж;
 • ілюзія;
 • пантоміма, естрадна мініатюра, театральна мініатюра;
 • читці і ін.

* Заборонені: повітря, вогонь, дресура.

Вікові категорії учасників:

 • молодше 9 років;
 • 10-12 років;
 • 13-15 років;
 • 16-19 років;
 • 20-25 років;
 • від 26 років;
 • Змішати вікова категорія.

Від колективу можуть взяти участь не більше 3 дуетів / солістів. Якщо тільки солісти делегує організацію, то не більше 5 дуетів / солістів. Додаткова номінація або додаткові твори узгоджуються з оргкомітетом і можуть бути затверджені тільки при наявності сценічного часу після закінчення прийому заявок на даний заїзд.

Харчування

2-разове харчування (сніданки, обіди). Вечеря від 3 € з особи (залежить від набору страв)

Екскурсії

Додатково за бажанням групи (ціна залежить від кількості осіб в групі):

 • екскурсія в Форт Герхарда і відвідування маяка (Свіноуйсцю);
 • екскурсія по острову Волін;
 • поїздка в Свіноуйсцю (місцева Венеція, місто на 44 островах);
 • поїздка в Альбек-Херингсдорф в сусідній прибережній Німеччини;
 • поїздка в тематичний парк Полунична Село в Німеччині, Козеров;
 • екскурсія по Берліну;
 • екскурсія в Данію (Копенгаген) - Швецію (Мальме), якщо ваша група залишається на додаткові дні.

Ціни

Ціна Фестивального пакета - 125 євро

 • Умови для груп 24 + 1. Для індивідуальних замовлень уточнюйте у менеджера.

У вартість включено:

 • розміщення в готелі в 2-3-4-місних номерах зі зручностями в номері - 4 дня / 3 ночі з 2 разовим харчуванням (сніданки шведський стіл, обіди порційні);
 • пішохідна екскурсія-прогулянка по Мендзиздроє;
 • відвідування музею Воліна;
 • інтеграційний захід;
 • участь у фестивальній програмі.

У вартість не включено:

 • то, що не вказано в розділі «У вартість включено»;
 • віза (учасники, як правило, звільнені від консульського збору);
 • страхування;
 • проїзд і транспортний ** обслуговування по фестивалю.

Трансфер

Трансфери для тих, кому потрібно - розраховуються індивідуально. На фестиваль ви можете приїхати через Берлін (це близько до фестивалю). Як правило, вартість трансферу від-до Берліна і по програмі фестивалю (репетиції, виступ, гала-концерт) - близько 70-100 € на людину. Ми також приймаємо заявки на транспортне обслуговування від Бреста. Орієнтовна вартість трансферу для учасників 60-85 € на людину туди-назад, а також сюди входить обслуговування по програмі фестивалю.

Для учасників з України проїзд через Свіноуйсцю (ходять автобуси з багатьох ваших міст), Познань (дешеві авіа з Києва), Варшаву. Запитуйте вартість.

Надсилаємо візове запрошення, за яким візи для безпосередніх учасників і педагогів / концертмейстерів оформляються без консульського збору за лінії культури. Якщо для оформлення візи вам потрібен оригінал, то його доставка оплачується окремо. Відправка на Білорусь 5 €, лист можна відстежувати через інтернет, воно йде 8-10 днів.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Караван культури в Польщі від Fundacja Benefis весною 2019"

Відгуки Дитячий табір Караван культури в Польщі від Fundacja Benefis весною 2019

Інші табори організатора

Сторінка сформована 14:16:44