Дитячий табiр Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

8,5
із 10
оцінка організатора
15 відгуків

Польща\Дзьвіжино

Мовний табір в ДЗВІЖІНО (Балтійське море). Як мовна школа, цей табір спеціалізується тільки на мовних турах, тому ми гарантуємо дуже хороший рівень занять, які ведуть досвідчені викладачі школи, серед них є також носії мови. Під час занять використовується метод комунікації, що сприяє подоланню мовних бар'єрів під час розмови, на що, як правило, немає часу під час навчання в школах і на традиційних курсах.

Адреса:
Польща, Дзьвіжино, Wczasowa 3 - Будинок відпочинку PERLA
Кількість місць:
30

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

Про табір

Мовний табір в ДЗВІЖІНО (Балтійське море)

Наша фірма є організатором поїздок дитячого відпочинку з вивченням іноземних мов з України, організованих польською фірмою, яка існує на мовному та туристичним ринку з 1990 року і є однією з найбільших мовних шкіл в Польщі і має Акредитацію Управління шкільного округу в галузі викладання іноземних мов. Мови викладають кваліфіковані викладачі школи, а також носії мови.

Наші тури поєднують вивчення англійської, іспанської, німецької та польської мови з дуже багатою рекреаційно-спортивною програмою.

Мовний табір для молоді (15 -19 років) і мовний табір для дітей (8-14 років)

 • Незважаючи на схожість, табори мають різні програми і кадри;
 • У таборі молодь ділиться на групи за складністю мови;
 • Діти організовані додатково в вікові групи;
 • Всі учасники перебувають під цілодобовою педагогічної та медичної опікою.

ЧОМУ ВАРТО ПОЇХАТИ НА КАНІКУЛИ З НАМИ?

У НАС Є ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Ми працюємо з найбільшим в Польщі організатором мовних таборів в Польщі, який займається цим напрямком з 1990 року, що гарантує дітям і молоді повний вражень, безпечний відпочинок.

МОВНІ ТАБОРИ - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ НАЗВА

Як мовна школа, цей табір спеціалізується тільки на мовних турах, тому ми гарантуємо дуже хороший рівень занять, які ведуть досвідчені викладачі школи, серед них є також носії мови.

Під час занять використовується метод комунікації, що сприяє подоланню мовних бар'єрів під час розмови, на що, як правило, немає часу під час навчання в школах і на традиційних курсах. Під час перебування забезпечується щоденний контакт з мовою під час ранкових занять і під час мовних семінарів в другій половині дня.

Заняття проходять в невеликих, що складаються з 10-13 осіб, групах, що дозволяє досягти швидкого прогресу в найкоротші терміни. У таборі діти і молодь користуються авторської системою для запам'ятовування слів

ТОЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ У МОВНІ ГРУПИ

У таборі можуть взяти участь особи, які знають мову на будь-якому рівні, крім взагалі не знають мови.

Ухвалення в дану мовну групу залежить від здачі кваліфікаційного тесту, який майбутній учасник повинен написати самостійно і надіслати обов'язково разом з заявки в момент запису.

Кожен виконує тільки стільки завдань тесту, скільки він може і у відповідності зі своїми знаннями, на підставі цього його направляють в групу з відповідним рівнем. У зв'язку з тим, що ми перевіряємо тести перед від'їздом до табору, то підбираються мовні матеріали до учасників, а не учасників до матеріалів.

ДУЖЕ насичену програму ВІДПОЧИНКУ

Час, що залишився призначається на різноманітну туристичну і спортивну програму, адаптовану до віку та інтересам учасників, екскурсії в цікаві для даного регіону місця, а також за кордон: до Німеччини, Словаччини.

У вартість туру входить безліч видів спорту: баскетбол, волейбол, плавання в басейні, велосипеди, теніс, настільний теніс, тренажерний зал, аеробіка, сауна.

Кожен день організовані післяобідні або вечірні конкурси, зустрічі, дискотеки. Факультативно можна також взяти участь в курсах танцю, віндсерфінгу, уроки вітрильного спорту і тенісу.

ДУЖЕ ХОРОШІ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Центри, в яких проводяться табори, проходять ретельний відбір по розташуванню і харчуванню. Вони знаходяться в дуже хороших місцях, мають 2-4-х місні номери з ванними кімнатами і багатою базою відпочинку, тобто навчальними залами, спортивними майданчиками, кафе, сауною, велосипедами. Всі центри мають необхідні дозвіл і про них заявлено в Управління шкільного округу Польщі.

ЛІТНІ ТАБОРИ ДЛЯ ДІТЕЙ, ТАБОРИ ДЛЯ МОЛОДІ

У таборах для дітей та молоді різні програми і кадри. Молодь в таборі поділена в групи за рівнем знання мови. У таборі для дітей діти поділені залежно від рівня знання мови і віку. Окремі групи для молодших і старших дітей. 8-річна дитина ніколи не потрапить в групу з чотирнадцятирічним і т.д.

БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ І ХОРОШИЙ ПЕРСОНАЛ

Всі учасники перебувають під цілодобовою педагогічної та медичної опікою. Під час купання в морі за безпекою дітей та молоді стежить рятувальник, а також вихователі. У таборі для дітей вихователі одночасно є викладачами мов (англійської або німецької). У таборі для молоді молодь знаходиться під наглядом і вихователів і вчителів. Школа забезпечує, крім того, на період перебування страхування від нещасних випадків.

СУПЕР ЦІНА

За ціною звичайного табору діти отримують 30 або 40 годинний курс іноземної мови, дуже багату туристичну програму і проживання, що виходить за рамки стандартних таборів. Плата за виїзд на екскурсію включає в себе всі вхідні квитки, необхідно дати дітям тільки гроші на кишенькові витрати. Мовні табори в Польщі набагато дешевше, ніж аналогічні літні мовні курси в інших зарубіжних таборах.

Розташування табору

Адреса: Польща, Дзьвіжино, Wczasowa 3 - Будинок відпочинку PERLA

Розміщення дітей

Будинок відпочинку PERLA (ПЕРЛИНА) в Дзвіжино, який відомий завдяки тому, що тут знаходиться один з найкрасивіших і чистих пляжів на узбережжі, розташований між берегом Балтійського моря і озером Реско; Проте привабливим елементом місцевого ландшафту є і дюни, порослі соснами.

 • 3-4-місні номери з ванними кімнатами.

Програма

Мовна програма:

 • Табір для дітей: 30 уроків (2 уроки вранці + семінари);
 • Табір для молоді: 40 уроків (3 заняття вранці + семінари).

Мовні семінари - це розмови, мовне моделювання, фільми, тематичні гуртки:

 • цікаві дидактичні матеріали та аудіовізуальні посібники;
 • авторська система для запам'ятовування слів;
 • досвідчені викладачі, також носії мови;
 • всі рівні підготовки крім абсолютно початківця;
 • сертифікат при завершенні навчання.

Програма відпочинку:

 • Денна екскурсія в Колобжег, в програмі;
 • Табір для молоді - прогулянка по пристані і набережної, відвідування старого міста, рейс на кораблі;
 • Табір для дітей - прогулянка по пристані і набережної, відвідування старого міста, участь в програмі Піратські пригоди - заснованої на старих морських змаганнях і конкурсах, місцем проведення заходу є старовинний форт з часів наполеонівських воїн, оточений ровом. У програмі, зокрема, боротьба на бомбі, шоу з морськими вузлами, гонка на планках, танці з відбиванням, піратський багаття;
 • Пішохідні екскурсії: до озера Реско і в порт в Дзвіжино;
 • Спортивні та рекреаційні заходи купання в морі, волейбол, баскетбол, настільний теніс, флорбол;
 • Вечірні заняття вікторини та мовні ігри, різні конкурси з призами, дискотеки;
 • Тематичні заняття: художні, музичні, акторські, в природних умовах;
 • Багаття з ковбасками;
 • Пам'ятні фотографії для кожного учасника.

ДОДАТКОВО за бажанням:

 • Уроки віндсерфінгу:

Уроки віндсерфінгу з інструктором, 8 години під час туру, озеро Реско в Дзвіжіно, плата також включає в себе прокат обладнання, не включаючи одягу. Вартість навчання: 250 zł.

 • Уроки тенісу:

Уроки тенісу з інструктором, 8 години під час туру, оплата включає також прокат устаткування. Вартість навчання: 250 zł.

 • Уроки фітнесу:

Тренінги з інструктором фітнесу, 8 години під час туру: формування фігури, які зміцнюють вправи, вправи на координацію, розтяжка, стрічка, координації сходи, дієтичні рекомендації. Вартість навчання: 170 zł.

Медичне обслуговування

Всі учасники перебувають під цілодобовою педагогічної та медичної опікою. Школа забезпечує, крім того, на період перебування страхування від нещасних випадків.

Екскурсії

У ціну входять:

 • Денна екскурсія в Колобжег;
 • Пішохідні екскурсії: до озера Реско і в порт в Дзвіжіне.

Додатково оплачується:

 • Факультативна екскурсія в Tropical Island в Берліні:

У програмі цілий день перебування в Тропічному селі, до послуг піщаний пляж з пальмами, джунглі з 50.000 рослин, Лагуна Балі - штучні хвилі, підземні водні гірки, тропічний ліс, печери, водоспади, гірки зі з'їздом на колесах, турбо-гірки, і інші водні розваги! Необхідно мати дійсний закордонний паспорт. Вартість екскурсії: 200 zł + 35 €.

 • Екскурсія в Копенгаген:

У програмі передбачені відвідини Копенгагена: Русалочка в Копенгагені, фонтан Гефіон, зміна варти Королівської Гвардії, Мармурова Церква, палацовий комплекс Амалієнборг, міська ратуша, пам'ятник Андерсену, прогулянка по найдовшій пішохідної вулиці Північної Європи. Вартість екскурсії: 280 zł + 10 €.

Харчування

3-разове харчування (повний пансіон).

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна програми (13 днів) - 515 Євро.

У вартість входить:

 • табірна програма з триразовим харчуванням;
 • постійне адміністративне супровід керівником групи;
 • медична страховка.

Додатково оплачується:

 • проїзд Перемишль - табір - Перемишль - 100 Євро;
 • залізн. Київ - Перемишль - Київ - 1 600 грн (або Львів - Перемишль - Київ - 1 200 грн). Вартість за залізн. проїзд може змінюватись в залежності від тарифів;
 • оформлення візи, для тих, у кого немає біометричних паспортів.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Орагнізован трансфер з супроводом.

Залізн. проїзд: Київ/Львів - Перемишль - Київ/Львів (орієнтовно 1 600/1 200 грн) + автобусний трансфер: Перемишль - табір - Перемишль (орієнтовно 100 євро).

Дати трансферів з Києва:

 • 1-а зміна: виїзд 29.06.2019 о 06.00, приїзд 13.07.2019 в 23.53;
 • 2-а зміна: виїзд 13.07.2019 о 06.00, приїзд 27.07.2019 в 23.53;
 • 3-а зміна: виїзд 27.07.2019 о 06.00, приїзд 10.08.2019 в 23.53.

Дати трансферів зі Львова:

 • 1-а зміна: виїзд 29.06.2019 о 11.17, приїзд 13.07.2019 в 18.37;
 • 2-а зміна: виїзд 13.07.2019 о 11.17, приїзд 27.07.2019 в 18.37;
 • 3-а зміна: виїзд 27.07.2019 о 11.17, приїзд 10.08.2019 в 18.37.

Часто задавані питання

Чи є табір міжнародним?

Так, табір міжнародний.

У минулому році, крім України були дітки з Франції, Сінгапуру, Багамських островів, Німеччини, США, звичайно були поляки. З 160-200 діток на зміні близько 20-30 з російськомовних країн.

Чи є в таборі носії мови?

Весь персонал в таборі польскоговорящій. З приводу викладачів польської мови - все носії, англійська - є носії або добре кваліфіковані поляки, які мають ліцензію на викладання від Міністерства освіти Польщі.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)?

Тривалість зміни складає 104 дні. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)?

Батьки оцінили табір на 7,6 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)?

Табір приймає дітей 8 - 19 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 18:43:16