Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

 
8,5
із 10
оцінка організатора

Польща\Дзьвіжино\Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

Мовний табір в ДЗВІЖІНО (Балтійське море). Як мовна школа, цей табір спеціалізується тільки на мовних турах, тому ми гарантуємо дуже хороший рівень занять, які ведуть досвідчені викладачі школи, серед них є також носії мови. Під час занять використовується метод комунікації, що сприяє подоланню мовних бар'єрів під час розмови, на що, як правило, немає часу під час навчання в школах і на традиційних курсах.

Адреса:
Польща, Дзьвіжино, Wczasowa 3 - Будинок відпочинку PERLA
Кількість місць:
30

Зміни та Ціни Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

Замовити путівку в Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

Літні канікули 2020

1 зміна
01.06.20 - 31.08.20
(92 днів)

Літні канікули 2021

Вас можуть зацікавити такі табори


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

Про табір

Мовний табір в ДЗВІЖІНО (Балтійське море)

Наша фірма є організатором поїздок дитячого відпочинку з вивченням іноземних мов з України, організованих польською фірмою, яка існує на мовному та туристичним ринку з 1990 року і є однією з найбільших мовних шкіл в Польщі і має Акредитацію Управління шкільного округу в галузі викладання іноземних мов. Мови викладають кваліфіковані викладачі школи, а також носії мови.

Наші тури поєднують вивчення англійської, іспанської, німецької та польської мови з дуже багатою рекреаційно-спортивною програмою.

Мовний табір для молоді (15 -19 років) і мовний табір для дітей (8-14 років)

 • Незважаючи на схожість, табори мають різні програми і кадри;
 • У таборі молодь ділиться на групи за складністю мови;
 • Діти організовані додатково в вікові групи;
 • Всі учасники перебувають під цілодобовою педагогічної та медичної опікою.

ЧОМУ ВАРТО ПОЇХАТИ НА КАНІКУЛИ З НАМИ?

У НАС Є ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Ми працюємо з найбільшим в Польщі організатором мовних таборів в Польщі, який займається цим напрямком з 1990 року, що гарантує дітям і молоді повний вражень, безпечний відпочинок.

МОВНІ ТАБОРИ - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ НАЗВА

Як мовна школа, цей табір спеціалізується тільки на мовних турах, тому ми гарантуємо дуже хороший рівень занять, які ведуть досвідчені викладачі школи, серед них є також носії мови.

Під час занять використовується метод комунікації, що сприяє подоланню мовних бар'єрів під час розмови, на що, як правило, немає часу під час навчання в школах і на традиційних курсах. Під час перебування забезпечується щоденний контакт з мовою під час ранкових занять і під час мовних семінарів в другій половині дня.

Заняття проходять в невеликих, що складаються з 10-13 осіб, групах, що дозволяє досягти швидкого прогресу в найкоротші терміни. У таборі діти і молодь користуються авторської системою для запам'ятовування слів

ТОЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ У МОВНІ ГРУПИ

У таборі можуть взяти участь особи, які знають мову на будь-якому рівні, крім взагалі не знають мови.

Ухвалення в дану мовну групу залежить від здачі кваліфікаційного тесту, який майбутній учасник повинен написати самостійно і надіслати обов'язково разом з заявки в момент запису.

Кожен виконує тільки стільки завдань тесту, скільки він може і у відповідності зі своїми знаннями, на підставі цього його направляють в групу з відповідним рівнем. У зв'язку з тим, що ми перевіряємо тести перед від'їздом до табору, то підбираються мовні матеріали до учасників, а не учасників до матеріалів.

ДУЖЕ насичену програму ВІДПОЧИНКУ

Час, що залишився призначається на різноманітну туристичну і спортивну програму, адаптовану до віку та інтересам учасників, екскурсії в цікаві для даного регіону місця, а також за кордон: до Німеччини, Словаччини.

У вартість туру входить безліч видів спорту: баскетбол, волейбол, плавання в басейні, велосипеди, теніс, настільний теніс, тренажерний зал, аеробіка, сауна.

Кожен день організовані післяобідні або вечірні конкурси, зустрічі, дискотеки. Факультативно можна також взяти участь в курсах танцю, віндсерфінгу, уроки вітрильного спорту і тенісу.

ДУЖЕ ХОРОШІ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Центри, в яких проводяться табори, проходять ретельний відбір по розташуванню і харчуванню. Вони знаходяться в дуже хороших місцях, мають 2-4-х місні номери з ванними кімнатами і багатою базою відпочинку, тобто навчальними залами, спортивними майданчиками, кафе, сауною, велосипедами. Всі центри мають необхідні дозвіл і про них заявлено в Управління шкільного округу Польщі.

ЛІТНІ ТАБОРИ ДЛЯ ДІТЕЙ, ТАБОРИ ДЛЯ МОЛОДІ

У таборах для дітей та молоді різні програми і кадри. Молодь в таборі поділена в групи за рівнем знання мови. У таборі для дітей діти поділені залежно від рівня знання мови і віку. Окремі групи для молодших і старших дітей. 8-річна дитина ніколи не потрапить в групу з чотирнадцятирічним і т.д.

БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ І ХОРОШИЙ ПЕРСОНАЛ

Всі учасники перебувають під цілодобовою педагогічної та медичної опікою. Під час купання в морі за безпекою дітей та молоді стежить рятувальник, а також вихователі. У таборі для дітей вихователі одночасно є викладачами мов (англійської або німецької). У таборі для молоді молодь знаходиться під наглядом і вихователів і вчителів. Школа забезпечує, крім того, на період перебування страхування від нещасних випадків.

СУПЕР ЦІНА

За ціною звичайного табору діти отримують 30 або 40 годинний курс іноземної мови, дуже багату туристичну програму і проживання, що виходить за рамки стандартних таборів. Плата за виїзд на екскурсію включає в себе всі вхідні квитки, необхідно дати дітям тільки гроші на кишенькові витрати. Мовні табори в Польщі набагато дешевше, ніж аналогічні літні мовні курси в інших зарубіжних таборах.

Розташування табору

Адреса: Польща, Дзвіжіно, Wczasowa 3 - Будинок відпочинку PERLA.

Розміщення дітей

Будинок відпочинку PERLA (ПЕРЛИНА) в Дзвіжино, який відомий завдяки тому, що тут знаходиться один з найкрасивіших і чистих пляжів на узбережжі, розташований між берегом Балтійського моря і озером Реско; Проте привабливим елементом місцевого ландшафту є і дюни, порослі соснами.

 • 3-4-місні номери з ванними кімнатами.

Програма

Мовна програма:

 • Табір для дітей: 30 уроків (2 уроки вранці + семінари);
 • Табір для молоді: 40 уроків (3 заняття вранці + семінари).

Мовні семінари - це розмови, мовне моделювання, фільми, тематичні гуртки:

 • цікаві дидактичні матеріали та аудіовізуальні посібники;
 • авторська система для запам'ятовування слів;
 • досвідчені викладачі, також носії мови;
 • всі рівні підготовки крім абсолютно початківця;
 • сертифікат при завершенні навчання.

Програма відпочинку:

 • Денна екскурсія в Колобжег, в програмі;
 • Табір для молоді - прогулянка по пристані і набережної, відвідування старого міста, рейс на кораблі;
 • Табір для дітей - прогулянка по пристані і набережної, відвідування старого міста, участь в програмі Піратські пригоди - заснованої на старих морських змаганнях і конкурсах, місцем проведення заходу є старовинний форт з часів наполеонівських воїн, оточений ровом. У програмі, зокрема, боротьба на бомбі, шоу з морськими вузлами, гонка на планках, танці з відбиванням, піратський багаття;
 • Пішохідні екскурсії: до озера Реско і в порт в Дзвіжино;
 • Спортивні та рекреаційні заходи купання в морі, волейбол, баскетбол, настільний теніс, флорбол;
 • Вечірні заняття вікторини та мовні ігри, різні конкурси з призами, дискотеки;
 • Тематичні заняття: художні, музичні, акторські, в природних умовах;
 • Багаття з ковбасками;
 • Пам'ятні фотографії для кожного учасника.

ДОДАТКОВО за бажанням:

 • Уроки віндсерфінгу:

Уроки віндсерфінгу з інструктором, 8 години під час туру, озеро Реско в Дзвіжіно, плата також включає в себе прокат обладнання, не включаючи одягу. Вартість навчання: 250 zł.

 • Уроки тенісу:

Уроки тенісу з інструктором, 8 години під час туру, оплата включає також прокат устаткування. Вартість навчання: 250 zł.

 • Уроки фітнесу:

Тренінги з інструктором фітнесу, 8 години під час туру: формування фігури, які зміцнюють вправи, вправи на координацію, розтяжка, стрічка, координації сходи, дієтичні рекомендації. Вартість навчання: 170 zł.

Медичне обслуговування

Всі учасники перебувають під цілодобовою педагогічної та медичної опікою. Школа забезпечує, крім того, на період перебування страхування від нещасних випадків.

Екскурсії

У ціну входять:

 • Денна екскурсія в Колобжег;
 • Пішохідні екскурсії: до озера Реско і в порт в Дзвіжіне.

Додатково оплачується:

 • Факультативна екскурсія в Tropical Island в Берліні:

У програмі цілий день перебування в Тропічному селі, до послуг піщаний пляж з пальмами, джунглі з 50.000 рослин, Лагуна Балі - штучні хвилі, підземні водні гірки, тропічний ліс, печери, водоспади, гірки зі з'їздом на колесах, турбо-гірки, і інші водні розваги! Необхідно мати дійсний закордонний паспорт. Вартість екскурсії: 200 zł + 35 €.

 • Екскурсія в Копенгаген:

У програмі передбачені відвідини Копенгагена: Русалочка в Копенгагені, фонтан Гефіон, зміна варти Королівської Гвардії, Мармурова Церква, палацовий комплекс Амалієнборг, міська ратуша, пам'ятник Андерсену, прогулянка по найдовшій пішохідної вулиці Північної Європи. Вартість екскурсії: 280 zł + 10 €.

Харчування

3-разове харчування (повний пансіон).

Ціни

Ціна програми (13 днів) - 515 Євро.

У вартість входить:

 • табірна програма з триразовим харчуванням;
 • постійне адміністративне супровід керівником групи;
 • медична страховка.

Додатково оплачується:

 • проїзд Перемишль - табір - Перемишль - 100 Євро;
 • залізн. Київ - Перемишль - Київ - 1 600 грн (або Львів - Перемишль - Київ - 1 200 грн). Вартість за залізн. проїзд може змінюватись в залежності від тарифів;
 • оформлення візи, для тих, у кого немає біометричних паспортів.

Трансфер

Орагнізован трансфер з супроводом.

Залізн. проїзд: Київ/Львів - Перемишль - Київ/Львів (орієнтовно 1 600/1 200 грн) + автобусний трансфер: Перемишль - табір - Перемишль (орієнтовно 100 євро).

Дати трансферів з Києва:

 • 1-а зміна: виїзд 29.06.2019 о 06.00, приїзд 13.07.2019 в 23.53;
 • 2-а зміна: виїзд 13.07.2019 о 06.00, приїзд 27.07.2019 в 23.53;
 • 3-а зміна: виїзд 27.07.2019 о 06.00, приїзд 10.08.2019 в 23.53.

Дати трансферів зі Львова:

 • 1-а зміна: виїзд 29.06.2019 о 11.17, приїзд 13.07.2019 в 18.37;
 • 2-а зміна: виїзд 13.07.2019 о 11.17, приїзд 27.07.2019 в 18.37;
 • 3-а зміна: виїзд 27.07.2019 о 11.17, приїзд 10.08.2019 в 18.37.

Часто задавані питання

Чи є табір міжнародним?

Так, табір міжнародний.

У минулому році, крім України були дітки з Франції, Сінгапуру, Багамських островів, Німеччини, США, звичайно були поляки. З 160-200 діток на зміні близько 20-30 з російськомовних країн.

Чи є в таборі носії мови?

Весь персонал в таборі польскоговорящій. З приводу викладачів польської мови - все носії, англійська - є носії або добре кваліфіковані поляки, які мають ліцензію на викладання від Міністерства освіти Польщі.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)"

Відгуки Дитячий табір Мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 03:17:00