Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

УВАГА! Програма табору "Ростра. Дитяча школа мандрівок (для дітей від 14 років і молоді)" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Летние каникулы: Ростра. Розвідник , Ростра. Школа виживання , Ростра. Слідопит , Ростра. Спортивно-військовий табір , Ростра. Мандрівник , Ростра: Страйкбольний клуб

Осенние каникулы: Ростра Скарби осені 2019 , Ростра: Екскурсійно-активний тур Осінь 2019 , Ростра. Сходження на Говерлу Осінь 2019

Зимние каникулы: Ростра: Піп Іван Чорногірський. Білий слон Зима 2019 , Ростра. Новий рік в Карпатах Зима 2020 , Ростра. Різдво в Карпатах Зима 2020

Весенние каникулы: Ростра Весна 2020

Майские праздники: Ростра: Страйкбольний клуб на Травневі свята 2020 , Ростра: 6 найвищих вершин України , Ростра: Чорногора, Писаний камінь і багато іншого ...

Дитячий табiр Ростра. Дитяча школа мандрівок (для дітей від 14 років і молоді)

 
9,1
із 10
оцінка організатора

Україна\Карпати\Бистрець (Івано-Франківська область)\Дитячий табір Ростра. Дитяча школа мандрівок (для дітей від 14 років і молоді)

Кожній людині бажано хоча б раз відчути себе частинкою нашої прекрасної планети, побувши з нею наодинці. А як же невідворотні зміни? До них потрібно готуватись заздалегідь! Особливо це стосується наших дітей, бо їх у майбутньому чекають важкі випробування!

Адреса:
Україна, Бистрець (Івано-Франківська область), вул. Михайла Драгоманова, 20А
Кількість місць:
30

Учасник подій

Kids Camp Fest 2016
2016

Зміни та Ціни Дитячий табір Ростра. Дитяча школа мандрівок (для дітей від 14 років і молоді)

Опис Дитячий табір Ростра. Дитяча школа мандрівок (для дітей від 14 років і молоді)

Про табір

Кожній людині бажано хоча б раз відчути себе частинкою нашої прекрасної планети, побувши з нею наодинці. А як же невідворотні зміни? До них потрібно готуватись заздалегідь! Особливо це стосується наших дітей, бо їх у майбутньому чекають важкі випробування!

Останні роки нашої роботи з дітьми 8-15 років показують, що вони почали суттєво поступатися минулим поколінням у фізичному розвитку і у бажанні взагалі докладати зусиль. Звичайно, вони дещо випереджають своїх попередників в інформованості і у вмінні користувати різноманітні гаджети. Але це далеко не достатньо для сучасного, збуреного руйнівними подіями і несподіваними катаклізмами життя!

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Бистрець (Івано-Франківська область), вул. Михайла Драгоманова, 20А

У віддаленому куточку Верховинських Карпат, в заповідній ущелині р. Бистрець, серед буйної зелені смерекових схилів і незвичайного рельєфу гірських хребтів, розташоване с. Бистрець, що простяглося поодинокими гуцульськими хатинками на десяток кілометрів вглиб Карпатського заповідника.

Біля підніжжя затишного невеликого хребта Косарище, поряд з двома ставочками, що постійно поповнюються з кількох джерел кришталево чистою водою, знаходиться наша база, котра є стартовим майданчиком для багатоденних походів, першим цивілізованим пунктом після складних туристичних маршрутів, притулком дитячих навчальних груп, а також місцем відпочинку спраглих до природи романтиків.

Дорога від траси Ворохта – Верховина, від с. Ільці повертає праворуч до с. Красник, біжить уздовж р.Чорний Черемош, стає вужчою та більш схожою на кінний шлях. За два кілометри від останніх хатин с. Красник, з правого боку у р.Чорний Черемош впадає р. Бистрець. Звідси до бази ще 4 км. грунтовою дорогою. Головні орієнтири – двоповерхова школа, сільрада, магазин і капличка. За капличкою ще 300 м. і місточок на лівий берег р. Бистрець, де у головний потік впадає п. Руський.

База розташована на висоті 800 м над рівнем моря. Село з однойменною назвою розтяглося вздовж річки на понад вісім кілометрів. Подекуди хати розташовані на відстані до одного кілометра одна від одної та ще метрів на 200 вище ріки.

Як дістатися?

 1. З Київського автовокзалу комфортабельним автобусом до пмт Верховина. Далі місцевим автобусом до села Дземброня (відправлення в 17.00) з висадкою у с. Бистрець або, за 4 км. до бази, біля устя р. Бистрець.
 2. З зал. вокз. Івано-Франківська рейсовим автобусом до пмт Верховина, далі див. п.1.
 3. Оренда мікроавтобуса з Івано-Франківська.

Розміщення дітей

Проживання на турбазі "Срібна косиця". У кімнатах проживає від 5 до 8 осіб. На вісім чоловік - один туалет і душ з гарячою водою.

Програма

Ми започаткували нашу Школу Мандрівок, аби кожен охочий зміг отримати максимально можливі знання для участі і самостійному проведенні туристичних мандрівок. В програму також буде включено тему безпеки і виживання в екстремальних умовах. Різноманітні спортивні змагання нададуть учасникам можливість випробувати себе, а триденний похід по Карпатам закріпить впевненість в своїх силах.. Наш безаварійний досвід складних багатоденних походів в гірських та лісових районах Карпат, Кавказу, Саян, Алтаю, Тянь-Шаню, Камчатки та ін. дає нам на те моральне право, а необхідні документи – також і юридичне.

Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога особистого спорядження.

Короткий опис туру:

1 день

В Івано-Франківську - пересадка в автобус і під'їзд до місця розташування бази «Срібна Косиця» (с. Бистрець Верховинського р-ну). Розселення по кімнатах, знайомство з сусідами і з інструкторами, ознайомлення з правилами безпеки, тестовий вихід в гори.

Кожен день починається з зарядки і вмивання. Чергові, під наглядом інструкторів, готують їжу і накривають на стіл. Протягом усіх днів перебування на базі учасники отримують теоретичні знання, необхідні для перебування в поході. Теорія чергується з практичними заняттями, а також перевіркою фізичної підготовленості. Програма побудована таким чином, щоб при максимальній зайнятості не було одноманітності і нудьги.

2 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття на тему: Туристичні можливості України і Організації туристичного походу. Після занять кожен демонструє набуті знання. Після обіду - подорож по хребту Косарище.

3 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття на тему: Спорядження і харчування в поході. У другій половині дня - прогулянка в ущелині струмка Руський. Вечір відпочинку.

4 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття на тему: Орієнтування; Розробка туристичних маршрутів. У другій половині дня - практичні заняття з організації табору, і змагання з установки наметів.

5 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття на тему: Надання медичної допомоги; Безпека і виживання в екстремальних умовах. У другій половині дня-змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Підготовка до походу.

6-7 день

Учасники проходять триденний маршрут: с. Бистрець - ур. Гаджіна-г. Шпіці - оз. Бребенескул-г. Піп-Іван-Вухатий камінь-база «Срібна Косиця».

8 день

Відпочинок, підбиття підсумку походу. У другій половині дня - заняття і змагання з подолання скельної стінки.

9 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття на тему: Виживання в екстремальних умовах. У другій половині дня - загальне опитування учасників.

10 день

День присвячений підсумовуванню. Всі учасники нагороджуються дипломами та довідками про закінчення школи, а переможці отримують цінні подарунки. Це день підготовки до від'їзду. Увечері - прощальне ватра.

11 день

Автобус забирає нас близько 9.00, і через 3:00 ми виходимо в Івано-Франківську. Тут групу ще чекають екскурсії та відвідування Музею Визвольної боротьби, а також - місцевих кав'ярень. Увечері група сідає в поїзд, яким на наступний ранок прибуває до Києва.

Харчування

3-разове гаряче харчування + перекуси у мандрівках.

Ціни і акції

Ціна - 4 400 грн.

Увага! Діє система знижок!

Всі, хто хоча б раз був у наших таборах, отримують знижку на наступний тур в розчині 5%. Якщо діти були в ростри вже два рази - 7%. У разі, коли кількість перебування досягає 10 разів і більше, знижка становить 10%. У разі бронювання туру індивідуальним клієнтом більш ніж за 60 днів до початку туру, але пізніше 31 березня 2019, знижка становить 15%, без врахування попередніх бонусів.

Для груп з кількістю учасників 7 осіб і більше - знижка становить 7%. Коли група закуповує весь тур -15%. У разі бронювання групового туру більш ніж за 60 днів, знижка становить 18%, без врахування попередніх бонусів.

У вартість входить:

 • проживання (турбаза «Срібна Косиця»);
 • 3-разове харчування + перекуси у походах;
 • вся програма (культурна, спортивна, пізнавальна, екскурсійна);
 • страхування;
 • послуги інструктора;
 • групове спорядження.

У вартість не входить:

 • харчування в поїзді і в Києві.

Вартість проїзду (додатково): 900 грн. - поїзд (плацкарт) + авто.

Особливі вимоги

До цього туру допускаються молодь, і діти у віці від 14 років, які мають відповідну довідку від терапевта про те, що вони практично здорові, а також при наявності особистого спорядження.

Додаткова інформація

У програмі підготовки можливі зміни і корективи, внесені в зв'язку з прокладанням нових маршрутів, забезпеченням нових можливостей, зміною кліматичних умов.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Залізн. проїзд плацкарт: Київ - Івано-Франківськ - Київ + автобусний трансфер: залізн. вокзал Івано-франківська - табір - залізн. вокзал Івано-франківська, не входить у вартість (орієнтовно 1 100 грн).

Дати трансферів з Києва:

 • 1-а зміна: Виїзд 11.06.19, Приїзд 21.06.19;
 • 2-а зміна: Виїзд 21.07.19, Приїзд 31.07.19;
 • 3-тя зміна: Виїзд 20.08.19, Приїзд 30.08.19.

Перелік необхідних речей

 • Довідка від терапевта про те, що дитина практично здорова;
 • Особисте спорядження.

Відгуки Дитячий табір Ростра. Дитяча школа мандрівок (для дітей від 14 років і молоді)

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 04:07:28