Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Unimind: Літній табір у Великобританії на базі престижного коледжу Concord College

Великобританія\Шрусбері\Дитячий табір Unimind: Літній табір у Великобританії на базі престижного коледжу Concord College

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Першим кроком на шляху до академічного успіху можуть стати літні програми на базі Concord. Вони проводяться в коледжі вже більше 30 років. Цілі річного курсу: зміцнити впевненість дітей у своїх можливостях, удосконалити знання англійської мови, поглибити їх розуміння інженерних, природничих наук, математики та економіки, дати можливості для розвитку, отримання задоволення від навчання за допомогою різноманітних заходів, що збагачують досвід, познайомити їх з Британією і британським способом життя, подружитися з молоддю з різних країн і підвищити їх рівень міжкультурного порозуміння.

Адреса:
Великобританія, Шрусбері, Acton Burnell Hall, Acton Burnell, Shrewsbury SY5 7PF
Кількість місць:
100

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Club Forum 2019
2019
Kids Camp Forum 2019
2019

Зміни та Ціни Дитячий табір Unimind: Літній табір у Великобританії на базі престижного коледжу Concord College

Замовити путівку в Дитячий табір Unimind: Літній табір у Великобританії на базі престижного коледжу Concord College

Літні канікули 2020

Вас можуть зацікавити такі табори


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Unimind: Літній табір у Великобританії на базі престижного коледжу Concord College

Про табір

Concord College - міжнародна школа-пансіон, що забезпечує високу якість освіти для учнів з усього світу. Школа була заснована в 1949 році. Протягом багатьох років учні школи показують видатні академічні результати. Завдяки чому школа популярна серед сімей, які прагнуть дати своїм дітям якісну британську освіту.

Першим кроком на шляху до академічного успіху можуть стати літні програми на базі Concord. Вони проводяться в коледжі вже більше 30 років. Цілі річного курсу: зміцнити впевненість дітей у своїх можливостях, удосконалити знання англійської мови, поглибити їх розуміння інженерних, природничих наук, математики та економіки, дати можливості для розвитку, отримання задоволення від навчання за допомогою різноманітних заходів, що збагачують досвід, познайомити їх з Британією і британським способом життя, подружитися з молоддю з різних країн і підвищити їх рівень міжкультурного порозуміння.

Розташування табору

Адреса: Великобританія, Шрюсбери, Acton Burnell Hall, Acton Burnell, Shrewsbury SY5 7PF.

Територія

Коледж займає територію 30 га в мальовничому графстві Західної Англії Шропшир біля міста Шрусбері. Інфраструктура коледжу включає басейн, спортивні корти та зали, художні студії, наукові лабораторії.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в шкільних резиденціях. Кімнати в основному одномісні, є також кілька двомісних кімнат. Душ і туалет в коридорі. Хлопчики і дівчатка живуть в окремих блоках. Білизна міняється раз в тиждень.

Програма

У коледжі пропонується кілька літніх програм. Кожна програма включає теоретичний, практичний матеріал і командну роботу. Мета програм - поліпшити академічні знання і навички роботи в команді. Заняття проводяться в групах максимум 14 чоловік.

Програма English with Active English / англійська + активний англійська. Програма поєднує вивчення англійської мови в класах і через активну діяльність в обраному напрямку: мистецтво, кулінарія, курс навичок розв'язання проблем, танці, драматичне мистецтво, кінорежисура, виконання музики, музичні технології, спорт і заходи на відкритому повітрі.

Програма English with Active Science / англійська та активні науки. Програма поєднує вивчення англійської мови і вивчення академічних предметів (природничі науки: математика, фізика, хімія, біологія) англійською мовою.

Програма Future Leaders with Debating and Public Speaking / майбутні лідери + навички участі в дебатах і публічних виступів. Програма не включає вивчення англійської. Для участі в ній потрібен високий рівень володіння англійською мовою. Заняття проводяться в форматі майстер-класів та сесій за напрямками: critical thinking (критичне мислення), leadership theory (теорія лідерства), problem solving (навички розв'язання проблем), presentation skills (навички проведення презентацій).

Програма General Science with Active English / загальні науки + активний англійська. Програма поєднує вивчення природничих наук і заняття за обраними напрямками: мистецтво, кулінарія, танці, театральне мистецтво, кінорежисура, музичне виконання, музичні технології, позакласні заходи, навички розв'язання проблем, спортивні заходи.

Програма не включає вивчення англійської мови, у учнів повинен бути високий рівень володіння мовою.

Програма General Science with Active Science / загальні науки + активні науки. Програма поєднує вивчення природничих наук і спеціалізовані уроки за такими тематиками як біологія, хімія, комп'ютерні науки, інженерні науки, математика, фізика, навички розв'язання проблем, навички проведення досліджень, технології.

Мінімальний рівень англійської для участі в програмі вище середнього.

Програма Select Science / вибери науку. Інтенсивна програма включає вивчення двох академічних предметів: біологія і хімія або хімія і фізика, або фізика і математика, або біологія і математика, або математика і економіка.

Мінімальний рівень англійської для участі в програмі вище середнього.

Програма University Preparation / підготовка до університетів. Програма для школярів, які планують вступ до провідних університетів Великої Британії та інші престижні університети світу. Програма розроблена професійними викладачами коледжу Конкорд і сфокусована на навичках, необхідних школярам для демонстрації свого потенціалу в процесі вступу до університетів.

Спеціалізації підготовки на курсі University Preparation (вибирається один із перелічених напрямів) - право; політика, філософія і економіка; медицина; природні науки; інженерні науки.

Харчування

У школі надається 3-разове харчування: сніданок, обід, вечеря. Під час екскурсій видається пакетований ланч.

Екскурсії

В рамках кожної з програм у позакласні заняття включені тематичні активності. На додаток проводиться 2 екскурсії: на півдня і на цілий день. У середу в другій половині дня організовується поїздка в найближчі міста Шрусбері або Телфорд. Екскурсії повного дня у вихідний день можуть проводитися в такі міста як Бат, Кардіфф, Честер, Ліверпуль, Ноттінгем, поїздки парки розваг.

Курс University Preparation включає одну екскурсію в тиждень на цілий день в один з університетів.

Ціни і акції

Ціна програми від 3 430 gbp.

Для клієнтів Unimind, які обрали програму в коледжі Конкорд, пропонується первинна консультація по вибору і вступу в британські школи-пансіони.

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Орієнтовна вартість авіаквитків - 300 $.

Це індивідуальна поїздка, діти летять самостійно. Можна додатково замовити послугу авіакомпанії «Супровід неповнолітнього пасажира», за правилами якої дитина буде супроводжуватися співробітниками авіакомпанії на всіх етапах шляху і переданий безпосередньо представнику школи, який зустрічає в аеропорту прибуття.

Автобусний трансфер з супроводом: аеропорт Хітроу - табір - аеропорт Хітроу, входить у вартість.

Часто задавані питання

Це міжнародний табір?

Так. Кількість дітей на зміні варіює до 100 чоловік. Це діти з різних країн, витримується % російськомовних дітей.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Unimind: Літній табір у Великобританії на базі престижного коледжу Concord College"

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Ірина Кузьменко, організатор Unimind, запрошує на літні програми 2020

Ми зустрілися з керівником освітнього агентства Unimind на форумі дитячих таборів KidsCampForum і попросили розповісти про програми літніх таборів Детальніше

05.03.2020

Ірина Кузьменко, організатор освітнього агентства Unimind, запрошує дітей

Ми зустрілися з керівником освітнього агентства Unimind на образовтаельном форумі KidsClubForum і попросили розповісти про програми Unimind Детальніше

06.12.2019

Відгуки Дитячий табір Unimind: Літній табір у Великобританії на базі престижного коледжу Concord College

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 09:49:54