Дитячий табiр Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Осінь 2019

Німеччина\Бад-Шуссенрід\Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Осінь 2019

Humboldt-Institut з 1977 року пропонує курси німецької мови для учнів з усього світу. З моменту створення більш 70000 чоловік з більш ніж 160 країн пройшли навчання на курсах німецької мови в Humboldt-Institut. Це ставить Humboldt-Institut в число однією з найбільших і найдосвідченіших організацій, що пропонують курси німецької мови в Німеччині.

Адреса:
Німеччина, Бад-Шуссенрід, Zellerseeweg 11

Учасник подій

Kids Camp Forum 2019
2019

Зміни та Ціни Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Осінь 2019

Замовити путівку в Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Осінь 2019

Осінні канікули 2020


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Осінь 2019

Про табір

Humboldt-Institut з 1977 року пропонує курси німецької мови для учнів з усього світу. З моменту створення більш 70000 чоловік з більш ніж 160 країн пройшли навчання на курсах німецької мови в Humboldt-Institut. Це ставить Humboldt-Institut в число однією з найбільших і найдосвідченіших організацій, що пропонують курси німецької мови в Німеччині.

Дитячі центри Humboldt-Institut ідеально розташовані (як правило, в невеликих містах, на природі) та дають можливість дітям істотно поліпшити знання німецької мови, а також відпочити, зайнятися спортом, а протягом екскурсійних поїздок відкрити для себе екскурсійні напрямки Німеччини.

Розташування табору

Адреса: Німеччина, Бад-Шуссенрід, Zellerseeweg 11.

Територія та інфраструктура

Бад-Шуссенрід - древнє монастирське місто, розташоване в землі Баден-Вюртемберг (Верхня Швабія). Місто знаходиться в мальовничій горбистій місцевості між озером Констанц і Дунаєм і відомий, перш за все, своїми термальними джерелами. Бад-Шуссенрід популярний як лікувально-профілактичний курорт і туристичний центр. Населення міста становить 8 500 осіб.

Літня школа Humboldt Бад-Шуссенрід розташована в парковій зоні в п'яти хвилинах ходьби від центру міста Бад-Шуссенрід. У школі можуть навчатися до 300 дітей. Інфраструктура школи включає озеро на території школи, сучасно обладнані класи, комп'ютерний клас, спортивний зал, закритий басейн, сауну, закритий корт для тенісу, альпіністську стінку, гірські велосипеди.

Розміщення дітей

Дітям пропонується розміщення в резиденції на території школи, але за бажанням школа може організувати розміщення в сім'ї. У резиденції діти живуть в кімнатах на 2, 3 або 4 людини. Є кілька одномісних кімнат. У кімнатах є душ і туалет.

Програми

Для дітей від 13 до 17 років в школі пропонується інтенсивний курс німецької мови, який включає 30 уроків німецької мови на тиждень. Тривалість 1 уроку становить 45 хвилин. Уроки проходять в групах орієнтовно по 10 чоловік з понеділка по п'ятницю. На заняттях приділяється увага аудіювання, читання, письма та граматики, розмовної мови. Після закінчення програми учні отримують сертифікат про проходження курсу.

За попереднім погодженням в школі можуть проводитися програми індивідуальних занять замість групового навчання: 25, 30 або 40 індивідуальних занять на тиждень.

Розважальні, спортивні, розвиваючі заходи

Спортивні заходи містять футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон, плавання, міні-гольф, катання на гірських велосипедах, настільний теніс, більярд, пішохідні прогулянки в гори. Також в школі проводяться заняття по декоративно-прикладному мистецтву, розважальні міроприємства, такі як барбекю і дискотеки.

Харчування

У школі 3-разове харчування.

Екскурсії

Програма включає дві екскурсії на тиждень: 1 екскурсія на цілий день і 1 екскурсія на півдня. Екскурсія на цілий день проводиться щосуботи і, як правило, включає поїздки в такі міста як Мюнхен, Штутгарт, Аугсбург, Кемптен, поїздки в міста біля озера Констанс, острів Майнау ( "Острів Квітів"), відвідування замків короля Людвіга II Линдерхоф і Нойшванштайн. Екскурсія на півдня проводиться щосереди. Екскурсійні напрямки включають відвідування прилеглих пам'яток - прогулянки в гори, поїздки в такі міста як Ліндау, австрійське місто Брегенц.

Ціни

Ціни

Вартість програми при навчанні в групі становить 925 євро в тиждень.

При бронюванні курсу тривалістю від 10 тижнів і більше вартість становить 800 євро в тиждень.

Вартість індивідуальних занять на тиждень:

  • 25 індивідуальних занять на тиждень - 1 895 євро в тиждень;
  • 30 індивідуальних занять на тиждень - 2 140 євро в тиждень;
  • 40 індивідуальних занять на тиждень - 2 630 євро в тиждень.

У вартість включено:

  • навчання та навчальні матеріали;
  • розміщення і харчування;
  • програма розваг та екскурсій.

Додатково оплачується:

  • медична страховка;
  • авіапереліт;
  • трансфер з аеропорту / в аеропорт: (аеропорт Цюріха - 110 євро, Мюнхена - 140 євро, Меммінгена - 50 євро, Фрідріхсхафена - 50 євро). Вартість вказана за трансфер в одну сторону з людини.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіа трансфер Київ - Цюріх, Мюнхен, Меммінген, Фридрихсхафен - Київ, не входить у вартість + автобусний трансфер аеропорт Цюріха, Мюнхер, Меммінген, Фридрихсхафен - табір - аеропорт Цюріха, Мюнхена, Меммінген, Фридрихсхафен, не входить у вартість.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Осінь 2019"

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Ірина Кузьменко, організатор освітнього агентства Unimind, запрошує дітей

Ми зустрілися з керівником освітнього агентства Unimind на образовтаельном форумі KidsClubForum і попросили розповісти про програми Unimind Детальніше

06.12.2019

Відгуки Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Осінь 2019

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:18:39