Дитячий табiр MEGAВИПУСКНОЙ на круїзному поромі Рига-Стокгольм

Очікуємо ціни і зміни

Швеція\Стокгольм

Пропонуємо відправитися в автобусний тур до Швеції «МЕГА ВИПУСКНИЙ У СТОКГОЛЬМІ». Хотіли пригод? Не втрачайте часу! Забронюйте свою запаморочливу подорож вже сьогодні!

Адреса:
Швеція, Стокгольм,
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022

Літні канікули 2023

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір MEGAВИПУСКНОЙ на круїзному поромі Рига-Стокгольм

Про табір

Пропонуємо відправитися в автобусний тур до Швеції «МЕГА ВИПУСКНИЙ У СТОКГОЛЬМІ». Хотіли пригод? Не втрачайте часу! Забронюйте свою запаморочливу подорож вже сьогодні!

Розташування табору

Маршрут: Швеція, Стокгольм,

Розміщення дітей

2-3 місне розміщення в готелі.

Програма

1 ДЕНЬ

Виїзд з Києва автобусом до Вільнюса з Південного терміналу залізн. вокзалу в 07:00. Прибуття і розміщення в готелі в Вільнюсі.

2 ДЕНЬ

Сніданок у готелі. Переїзд в Латвію. Оглядово - пішохідна екскурсія по РИЗІ: Домський Собор, Шведські ворота, архітектурний ансамбль "Три брата", площа Альберта, лицарський Конвент, Будинок Чорноголових, будівля Парламенту Латвії, церква Св. Петра, вулиця кінематографа, Ризький Замок, Ратушна площа, Конвенту Сета, церкви Старої Риги і т. д. Вільний час в Старому місті.

16:30: посадка на пором TALLINK "ISABELLE / ROMANTIKA". Розміщення в каютах. ВЕЧЕРЯ шведський стіл (ВКЛЮЧЕНИЙ). Ніч на поромі. Музична програма на борту. Працює магазин безмитної торгівлі.

3 ДЕНЬ

Сніданок на борту. О 10:30 Прибуття в СТОКГОЛЬМ. Оглядова екскурсія по одному з найкрасивіших міст Європи - Стокгольму, що стоїть на чотирнадцяти з'єднаних мостами островах. Під час якої Ви побачите Королівський палац, Драматичний театр, Ратушу (106-ти метрова вежа Ратуші стала справжнім символом міста), Кафедральний собор, вежу Какнес (155-метрова телевежа), Будинок Концертів (де проходить вручення Нобелівських премій), діловий квартал Сіті.

Пішохідна прогулянка в Старе місто, у час якої Ви пройдетеся по середньовічних вуличках Гамла Стан, побуваєте на самій вузькій вуличці міста і дізнаєтеся на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма - «Йернпойкен» або «Сидяча дитина», пройдетеся по Довгій західній та східній вулицях, де колись вирувала середньовічна торгівля і дізнаєтеся що таке Залізна Площа і т. д.

Відвідування знаменитої Стокгольмської ратуші - «ЕКСКУРСІЯ: НОБЕЛЬ - ЙОГО ПРЕМІЯ І КОРОЛЕВСКИЙ БАНКЕТ В РАТУШІ! »: Відвідування Стокгольмської Ратуші - де щорічно проводяться Нобелівські банкети за участю королівського подружжя Швеції, ви побачите Блакитний і Золотий зали викладений тисячами шматочків золотої мозаїки, а також відвідайте робочі кабінети Ратуші і ви неодмінно відчуєте королівську розкіш! (25 євро включаючи вхідний квиток і екскурсію). Вільний час в місті по можливості.

16:00 посадка на пором Стокгольм - Рига TALLINK "ISABELLE / ROMANTIKA". Розміщення в своїх каютах. ВЕЧЕРЯ шведський стіл. Ніч на поромі. Музична програма на борту. Працює магазин безмитної торгівлі.

4 ДЕНЬ

Сніданок на борту. Об 11:00 прибуття в Ригу. Екскурсія в Юрмалу - КУПАННЯ У МОРІ: найбільше місто-курорт Латвії, знаходиться в 25 км від Риги. Це територія (32 км в довжину і 3 км в ширину) між Ризькою затокою і річкою Лієлупе. Пляжі Юрмали славляться білим кварцовим піском. Юрмала - це місто-парк, забудоване, в основному, двоповерховими особняками оригінальної архітектури, дерев'яного зодчества і сучасними котеджами в оточенні сосен. Все тут тихо, неквапом і спокійно, чисті бруковані плиткою доріжки, неширокі вулиці, будинки, що потопають у зелені, підстрижені газони і квітники. Вільний час для прогулянок і шопінгу. Переїзд на нічліг в Вільнюс.

5 ДЕНЬ

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Вільнюсу (10 євро доплата): Столиця Литовської Республіки розташована в мальовничій долині на злитті річок Неріс і Вільно. Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких богів і де був заснований Вільнюс в 1323, що прилягає до нього Замок і вежу Гедімінаса, перлину готичної архітектури - елегантну церкву Св. Анни (16 століття), Бернардинський собор і монастир францисканців, Університет - найстаріший в Прибалтиці і Східній Європі, заснований в 1579 році, палац Президента, ворота Зорі (Гостра брама) з чудотворною іконою Діви Марії (14 століття) і безліч інших об'єктів. Під час екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста Ви оглянете міську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі. Виїзд додому. Прибуття після 24:00.

Харчування

2-разове, сніданок і вечеря.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціни:

  • 244 євро з нічним переїздом;
  • 284 євро без нічного переїзду.

У вартість входить:

  • розміщення в каютах обраної категорії на базі сніданок + вечеря;
  • екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі;
  • проїзд в комфортабельному автобусі;
  • розміщення в готелі в Вільнюсі 2 ночі на базі сніданків;
  • 2 СНІДАНКУ + 2 ВЕЧЕРІ на борту - ШВЕДСЬКИЙ СТІЛ З МОРЕПРОДУКТАМИ;
  • ЕКСКУРСІЇ В РИЗІ - СТОКГОЛЬМІ - Юрмалі.

Додатково оплачується:

  • від 18 років харчування на поромі доплата 48 євро, особисті витрати, додаткові екскурсії

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ - табір - Київ, входить у вартість.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі MEGAВИПУСКНОЙ на круїзному поромі Рига-Стокгольм?

Тривалість зміни складає 92 дні. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір MEGAВИПУСКНОЙ на круїзному поромі Рига-Стокгольм?

Табір приймає дітей 16 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір MEGAВИПУСКНОЙ на круїзному поромі Рига-Стокгольм

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 05:22:51