Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Wizard Camp Зима в Польщі 2020

10
із 10
оцінка організатора

Польща\Живець\Дитячий табір Wizard Camp Зима в Польщі 2020

"Wizard Camp" - це захоплюючий і супер прогресивний табір для дітей від 9 до 17 років, які хочуть удосконалити свою англійську. І цієї зими ми збираємо всю свою сім'ю — наших рідних кемперів і нових кращих друзів — на затишні різдвяні канікули в новорічній Польщі!

Адреса:
Польща, Живець, с. Rychwałd, вул. Spacerowa 13, садиба "Dwór Rychwałd"
Кількість місць:
30

Зміни та Ціни Дитячий табір Wizard Camp Зима в Польщі 2020

Замовити путівку в Дитячий табір Wizard Camp Зима в Польщі 2020

Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Wizard Camp Зима в Польщі 2020

Про табір

"Wizard Camp" - це захоплюючий і супер прогресивний табір для дітей від 9 до 17 років, які хочуть удосконалити свою англійську. І цієї зими ми збираємо всю свою сім'ю — наших рідних кемперів і нових кращих друзів — на затишні різдвяні канікули в новорічній Польщі!

Що отримає ваша дитина в таборі:

 • Англійська нон-стоп. Говоримо, говоримо і ще раз говоримо... Що б ми не робили — вчилися, творили, проходили квест, займалися спортом або розробляли командний проект — все це виключно англійською! А наявність носіїв мови мотивує дітей сміливіше спілкуватися;
 • Ефективні заняття. Заняття в "Wizard Camp" - це завжди захоплююче! Ми кожен раз веземо з собою велику базу навчальних матеріалів і техніки. Професійні викладачі проводять ефективні заняття з англійської мови з використанням сучасних методик нашої школи;
 • Розвиток навичок. Наша програма побудована так, що в англомовному середовищі ми навчаємо дітей за необхідне їм життєвим і соціальним навичкам, які знадобляться їм у майбутньому професійному розвитку. Це так звані "life skills" - такі, як самопізнання, критичне мислення, соціальні та творчі навички;
 • Творче самовираження. Багато видів діяльності в таборі вимагають творчого підходу і діти із задоволенням малюють, співають, танцюють, виступають перед друзями, готують захоплюючі презентації;
 • Активний і спокійний відпочинок. Підбадьорлива зарядка, щоденні командні змагання та проекти, спортивні та активні ігри, цікаві пізнавальні екскурсії... Одним словом, чудові канікули;
 • Корисне дружнє спілкування. В "Wizard Camp" збираються розвинені і прогресивні діти з усієї країни. В атмосфері відкритості і доброзичливості вони можуть ділитися своїми інтересами та обмінюватися досвідом, розширюючи свій кругозір;
 • Знайомство з іншими країнами. Поїхати до табору за кордон — це прекрасна можливість для дитини потрапити в нове середовище, побачити іншу культуру і побут. Для цього ми організовуємо заходи поза готелем — їздимо на екскурсії, відвідуємо розважальні комплекси, та й просто організовано гуляємо по сусідніх містах;
 • Щирі емоції. "Wizard Camp" - це море позитиву, радості і веселощів! Це щира дружба дітей з усієї країни і Європи. Це місце, де діти розкриваються і ростуть. І якщо ви хоча б раз були Wizard Camper'ом, це на все життя.

Розташування табору

Адреса: Польща, с. Ріхвальд (поруч з містом Живець), вул. Spacerowa 13, садиба "Dwór Rychwałd".

Dwór Rychwałd - це історична садиба дев'ятнадцятого століття, в який раз гостинно приймає зимовий Wizard Camp і має все необхідне для чудового відпочинку і повного перезавантаження, а відповідно — нашого табору:

 • віддалена від бурхливого міського життя, садиба з величезною територією і парком — ідеальне місце для спокійного і активного відпочинку на свіжому повітрі;
 • навколо Rychwałd'а є безліч незабутніх пейзажів — нові фото в Instagram вам забезпечені;
 • на території садиби працює Wi-Fi;
 • їжа в Rychwałd'е (особливо смажені на вогні сосиски), напевно, найсмачніша у всій Польщі!

Територія

На території комплексу розташовано кілька спортивних майданчиків і 2 конференц-залу, де ми проводимо різноманітні активності: уроки, презентації, дискотеки, змагання, а коли дозволяє погода... гри в сніжки!

Розміщення дітей

Учасники табору будуть розміщені в затишних і теплих 2-х або 4-місних номерах зі всіма зручностями. Всі номери розташовані в одному двоповерховому корпусі, де також знаходяться зали для занять.

Програма

Програма табору "Wizard Camp" унікальна і захоплююча для дітей різного віку та рівня володіння мовою.

Вона складається з 5 навчальних днів і 1 екскурсії.

Все кемпери діляться на три загони і щодня відвідують 4 години інтенсивних занять з усіма американськими і українськими викладачами за розкладом - 20 годин занять за зміну.

Розробляючи програму, наші викладачі щорічно намагаються знайти і об'єднати тільки найпрогресивніші ідеї і новітні тренди, які, крім розвитку мовних навичок, були б також спрямовані на загальне особистісний розвиток кемперов, їх life skills і soft skills.

Також дуже велика увага приділяється створенню та підтриманню англомовного середовища від зарядки до відбою.

Що б ми не робили — співали, танцювали, творили, проходили квест, займалися спортом або розробляли командний проект — все це виключно англійською!

За традицією, кожен зимовий сезон в Wizard Camp - це час доброти і душевності, час подарунків і теплих вечорів з какао і різдвяними співами біля ватри або каміна.

Команда

Команда "Wizard Camp" на зимовий заїзд:

 • 3 прогресивних викладачів англійської мови зі Школи Іноземних Мов "WizarD";
 • 1 носій мови з США;
 • 2 англомовних адміністраторів.

За один заїзд ми приймаємо близько 30 дітей зі всієї України віком від 9 до 17 років. Це можуть бути як діти з впевненим англійською, так і ті, хто ще намагається подолати мовний бар'єр.

Харчування

Можемо сміливо відзначити, що, так як в Польщі, нас ще ніде не пригощали! Дітям буде забезпечено повноцінне 3-разове харчування в найкращих традиціях польської кухні: сніданок (шведський стіл), обід з десертом і вечерю. Вся їжа надзвичайно смачна і ситна.

Ціни

Вартість зимової зміни в таборі Wizard Camp складає - 490 євро.

Зміна в таборі з 04.01.2020 по 10.01.2020. Тур 8 днів з дорогою, 7 днів / 6 ночей в таборі.

У вартість включено:

 • проїзд автобусом з м. Вінниця до місця проведення табору і назад;
 • проживання в комфортабельних номерах зі зручностями;
 • повноцінне 3-разове харчування;
 • програма занять і розваг;
 • страхування.

Окремо оплачується:

 • заставний збір готелю - 10 євро (який потім покриває додатковий обід в готелі в день виїзду);
 • додаткові екскурсії (вартість уточнюється).

Трансфер

Трансфер з супроводом працівників табору в комфортабельному автобусі євро-класу: Вінниця - Живець - Вінниця, входить у вартість путівки.

Час в дорозі складає приблизно 18 годин.

І повірте — поїздка улюблена частина табору всіх кемперів! Це час заводних пісень в автобусі, ігор, фільмів і дружнього спілкування з вожатими і американцями!

Дати виїздів з Вінниці:

 • виїзд: 03.01.2020;
 • приїзд: 11.01.2020.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Wizard Camp Зима в Польщі 2020"

Відгуки Дитячий табір Wizard Camp Зима в Польщі 2020

Інші табори організатора

Сторінка сформована 03:43:55