Опис Дитячий табiр Дніпро Осінь 2018

Україна\Київська область\Козин

Про табір

Дитячий оздоровчий комплекс Дніпро вважається одним з кращих таборів Київської області на протязі багатьох років. Тут створені відмінні умови для гармонійного відпочинку дітей. Комфортний і приємний клімат регіону формується унікальною природою регіону Конче Заспа. ДОК Дніпро - один з найзеленіших таборів регіону. Його територію прикрашають понад 25 видів зелених насаджень, включаючи такі декоративні рослини, як монстери та агави.

Розташування табору

Розташований в Київській області, в Обухівському районі за Конче-Заспою в пгт.Козин.

Розміщення дітей

За одну зміну табір може прийняти понад 220 дітей. Діти розміщуються у 2-поверхових спальних корпусах і в думках, в 3-5-місних кімнатах зі зручностями на поверсі. Кімнати оснащені необхідними меблями: ліжка, тумбочки, шафи.

Інфраструктура

У таборі є все необхідне для проведення цікавого та корисного дозвілля дітей: затишні корпуси, простора їдальня, великий кіноконцертний зал, приміщення для гуртків, гало камера, плавальний басейн, спортивний комплекс з футбольним полем, баскетбольними та волейбольними майданчиками, альтанки та ігрові майданчики. Улюблене місце відпочинку дітей в дитячому оздоровчому таборі «Дніпро» - тінистий центральна алея з фонтаном.

Програма

Фітнес, танці, квести, флеш-моби, мотузковий курс, захоплюючі вечірні шоу, спортивні змагання, рукоділля, багато танців, спорту, веселощів!

Харчування

Дітям надається повноцінне 5-разове харчування в їдальні табору. У меню щодня присутні сезонні овочі та фрукти.

Медичне обслуговування

Гало камера "Сольова печера". У 2008 році побудована гало камера, яка рекомендована при захворюваннях бронхолегеневої системи, включаючи астму, при захворюваннях серцево-судинної та нервової системи, а також захворюваннях пов'язаних з ослабленням імунітету. Гало кліматична камера являє собою кімнату з сольових блоків, архітектурно вбудовану в типову, з міжстінним вентиляційним простором.

Ціни

Вартість туру для групи 15 + 1 - 4 100 грн

Вартість туру для групи 15 + 2/8 + 1 - 4 300 грн

У вартість входить:

  • проживання в 3, 5 місних номерах;
  • харчування 5-разове;
  • медична страховка;
  • розважальна та анімаційна програма;
  • охорона території.

Трансфер

Індивідуальних дітей батьки везуть самі.

Для групи дітей табором організовується трансфер.

УВАГА! Програма табору "Дніпро Осінь 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!

Вас можуть зацікавити табори:
Осінь 2020 - Київська область

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 15:30:46