Опис Дитячий табiр Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус

Україна\Київська область\Київ\Шевченківський район\Дитячий табір Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус

Про табір

Курс Літературний Наутілус

Тижневий літературний курс для дітей 10 - 14 років проходить кожні канікули. Вирушай в письменницькі пригоди, учись спостерігати і помічати особливу, писати про все кожен день і завжди знаходити потрібні слова!

Учасники пишуть на мові, на якій думають: українською чи російською.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, вул. Золотоворітська, 6А.

Програма

Курс Літературний Наутілус

Програма на канікули для підлітків 10 - 14 років, які хочуть писати короткі тексти для блогу, творчості, навчання або просто для себе.

Ми будемо писати багато і коротко на найрізноманітніші теми. Дізнаємося про особливості малої форми, що таке фікшн і нон-фікшн, як написати текст, що б твоя ідея читалася, як писати кожен день і не нудьгувати.

В результаті учасники напишуть кілька закінчених текстів (есе, статтю, розповідь), багато грамотних заміток, і прочитають багато, багато коротких текстів.

По закінченню курсу тексти учасників будуть надруковані у збірнику, який кожен забере з собою.

Навіщо це дітям?

Ми присвятили цілий курс невеликим текстам бо вміння ясно і лаконічно висловлювати свої думки - це запорука успіху в нашому стрімкої світі.

Нотатки на уроці, під час читання або лекції допоможуть краще засвоїти матеріал, і підготується до тесту. На наших заняттях ми будемо аналізувати фікшн і нон-фікшн тексти, і вчиться помічати найпотрібніше.

Нотатки про людей, подорожах, події вчать самоаналізу, розвивають пам'ять, і спостережливість. Про що писати кожен день. Як помічати незвичайне. Дізнаємося під час наших літературних прогулянок.

Нотатки про наші плани, ідеї, фантазії прокладають шлях до здійснення наших бажань. У студії ми поговоримо про те, як великі задуми приходять в світ на паперових серветках, як можна не тільки записувати, але і замальовувати думки і як замітки з минулого змінюють життя автора.

Написання есе, статті, розповіді навчить використовувати замітки для створення закінчених текстів. Коли ми будемо писати літературні вправи і тексти, ми навчимося використовувати слова, фрази для діалогу з читачем. Дуже важливо не тільки записувати свої задуми, але також вміти їх висловлювати і реалізовувати.

Як проходять заняття?

На заняттях ми будемо осягати теорію в практиці: писати вправи, робити усні вправи для розвитку уяви, читати тексти класиків і сучасників, аналізувати, споглядати, досліджувати, спостерігати за людьми навколо.

Також запланована екскурсія та прогулянка в кафе.

Ми будемо писати:

 • в приміщенні і на ходу;
 • замітки-спостереження і по пам'яті;
 • за реальними подіями і вигадка.

Ми дізнаємося, як писати:

 • опис;
 • роздум;
 • розповідь.

А так же, ми:

 • складемо карту літературного Києва;
 • розберемося, як читати різні тексти;
 • займемося письменницькою математикою.

В програмі табору:

День перший - Нариси Селфі.

У перший день ми почнемо зі знайомства, і розберемося з тим, що таке художня і не художня література. Подискутуємо на такі теми: чому деякі літературознавці вважають, що найбільший роман цього століття буде саме ніяк художнім; наскільки важливі спостереження для автора; де шукати натхнення і необхідно воно, щоб писати. Далі виконаємо кілька письменницьких вправ, щоб активувати спостережливість і приступимо до головного завдання дня: Нариси-Селфі

Нариси-Селфі - це захоплююче завдання, яке допомагає навчитися поєднувати факти і фантазію, допоможе подивитися на себе з боку, зробити перший крок до ідентифікації себе в світі, ну і знайти невичерпне джерело натхнення - власне я.

День другий - Дивись і думай

На другий день ми підемо на екскурсію в музей. Побродимо коридорах і дізнаємося, які вправи на спостережливість виконують студенти літературного факультету, щоби писати краще. І самі виконаємо кілька літературних завдань.

Зокрема, запишіть маршрут; будемо вчитися помічати і фіксувати деталі - в цьому нам допоможуть плівкові камери, які ми візьмемо з собою! Ми будемо визначати, що краще записати і запам'ятати, а що нам дійсно потрібно зняти; переглянемо експонати і портрети і спробуємо уявити, що роблять ці речі в ночі.

Після екскурсії відвідаємо в кафе, і напишемо кілька теплих і смачних гастрономічних нарисів.

День третій - Подорож у часі

У цей день ми будемо справжніми дослідниками. Адже завдяки нотаток, які учасники зробили в музеї і їхніми фотографіями, ми відправимося в письменницьку подорож в минуле і майбутнє.

Будемо активно включати уяву і представляти зображене на фотографіях в минулому і майбутньому. Хто ходив і ходити цими коридорами, як вони будуть виглядати, що буде здаватися їм незвичайним, артефакт варто залишити для майбутніх поколінь. Також дізнаємося, що таке епістолярний стиль, мемуари і напишемо послання собі в майбутнє.

День четвертий - Ритм і Колір

День четвертий буде у нас особливим, адже до літератури приєднаються такі поняття, як колір і ритм, ніби запозичені у візуального мистецтва та музики. А можливо і ні? Як написати колір, і що таке ритм в тексті - додаємо звуків і фарб нашим нарисів! Ми виконаємо кілька письменницьких, вправ почитаємо уривки з української та зарубіжної літератури (частково російською мовою) і напишемо ритмічний текст - у кожного учасника текст заспіває по-різному! Може хто складе білий вірш, а може і римований поетичний нарис. Для натхнення ми будемо використовувати одноколірні речі, а ще задумаємося чи колір в різних смаків, і як би пробували різні ноти.

День п'ятий - Циклічна історія

Випускний день. У цей день учасники отримають свої друковані збірки. Але це не все! П'ятий день буде присвячений циклічної історії. Кожен напише історію, яку можна читати вперед і назад, а також оформимо її як графічний об'єкт. І в кінці звичайно нагородження за участю батьків.

В кінці курсу, учасники отримають підручник з вправами, друковану збірку і книгу-альбом власного виробництва, а ще кілька фото і лист в майбутнє. Це буде справжня літературна подія.

Напишіть свої канікули на Літературному Наутілусі!

Режим роботи

Курс триває 5 днів з 10:00 до 16:30.

З понеділка по п'ятницю.

Харчування

Теплий обід і перерви на чай.

Ціни

Ціна - 4 800 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання.

При реєстрації та внесення передплати до 09.08.2019 ціна - 4 500 грн.

У вартість включено перерви на чай і теплий обід, всі матеріали для занять учасники отримують в студії.

Знижки:

 • Family pack - 10% сімейна знижка для братів і сестер (або друзів) при реєстрації на курс разом 4 320 грн за кожного;
 • ЗНИЖКА для учасників курсів нашої академії: 15%;
 • ЗНИЖКА для записаних на 2 курсу цього літа: 20%;
 • ЗНИЖКА додаткова до Family pack, якщо записуєтеся втрьох і більше 5%.

УВАГА! Програма табору "Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Осенние каникулы: Lucky Academy: Воркшопи по Створенню Коміксів для дітей (Одеса) Осінь 2019 , Lucky Academy: Курс Коміксів для дітей Осінь 2019 , Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Осінь 2019 , Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус (Одеса) Осінь 2019

Зимние каникулы: Lucky Academy: Курс Літературний наутилус Зима 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 10:38:01
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора