Опис Дитячий табiр Центр освіти та розвитку Моzaіka в Кіровограді

 
10
із 10
оцінка організатора

Україна\Кіровоградська область\Кропивницький (Кіровоград)\Дитячий табір Центр освіти та розвитку Моzaіka в Кіровограді

Про табір

Вчитися відпочиваючи - мрія кожної дитини. Для дітей, які частину літа проводять в місті пропонуємо нашу постійну літню програму - денний літній табір Mozaika English Summer Camp 2019! Програма табору дуже цікава і насичена подіями. Нудьгувати дітям буде ніколи!

Групи формуються за віком до 10-ти чоловік. Діткам і підліткам, які прийшли до нас, нудьгувати ніколи! Ранок починається з зарядки, прогулянки, ігор. Після - невеликий ланч, урок, навчальні мультфільми, конкурси, читання книг і виконання завдань, креативні вироби. Унікальність в тому, що на час занять в таборі Ваші дітки чують тільки англійську мову і коментувати елементарні дії можуть вже після першого дня в таборі.

Розташування табору

Адреса: Україна, Кропивницький (Кіровоград), ул.Пашутінская, 47 (навпроти галереї "Єлисаветград").

Програма

Програма табору дуже цікава і насичена подіями. Спочатку - прогулянка і зарядка на свіжому повітрі, після зарядки активні ігри. C моменту приходу дитини в табір, він чує тільки англійську мову. Кожна зміна літнього денного табору Mozaika English Summer Camp 2019 присвячена певній темі.

Після прогулянки миємо руки і ланч - печиво і сік. Під час ланчу, звичайно ж, теж спілкуємося з дітьми англійською і навіть новачки з першого дня вчать фрази: Can I have some juice? Can I have some cookies? Також під час ланчу - перегляд мультика англійською мовою.

Потім - урок за міжнародною методикою, щотижня нова тема. Також діти грають в ігри, роблять вироби своїми руками (всі дії коментуються англійською). Для тих учнів, хто залишається і після обіду - і сам обід проходить під ввічливу бесіду англійською мовою і після їжі програма насичена - різні розвиваючі заняття.

Весь час в нашому таборі діти отримують унікальний ефект занурення в мовне середовище без виїзду з міста Кропивницький! З дітьми працюють дипломовані викладачі центру освіти Мозаїка.

Режим роботи

З понеділка по п'ятницю:

  • пів дня - з 09.00 до 13.00.
  • повний день - з 9.00 до 15.00.

Харчування

Після веселої прогулянки і зарядки на свіжому повітрі дітей чекає ланч - печиво і сік. Для дітей, які залишаються на Camp After-Party пропонується гарячий комплексний обід в кафе "Сорренто" (30 м від нашого офісу) з міні-уроками етикету і поведінки за столом на англійській мові.

Ціни і акції

Вартість:

  • Ціна 1,4,5,6,7,8,9,10 зміни за пів дня з 09.00 до 13.00 - 5 днів - 1 250 грн;
  • Ціна 1,4,5,6,7,8,9,10 зміни за повний дня з 09.00 до 15.00 - 5 днів посилання - 1 750 грн;
  • Ціна 2,3 зміни за пів дня з 09.00 до 13.00 - 4 дня - 1 000 грн;
  • Ціна 2,3 зміни за повний дня з 09.00 до 15.00 - 4 дня - 1 400 грн.

Доставка дітей в табір

Здійснюється самостійно.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:05:23
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора