Дитячий табiр Австрія Зимові канікули

Сортувати :
Знайдено 3 табори Показати на мапі

Зимовий дитячий табір в Австрії 2019 Дитячий табір Австрія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 3 до 23 років   Спортивні активності Екскурсійний Лижний Басейн Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Австрія \ Інсбрук

Зима

7,5 оцінка організатора на підставі 12 відгуків деталi

Зимовий дитячий табір в Інсбруку на Різдво 2019 і зимові канікули 2019. Ваших дітей очікує: гірськолижний тур і ще багато цікавих і незабутніх екскурсій, квестів та естафет на зимові канікули 2019 у Австрії.


Міжнародний дитячий табір в Австрії 2019 Дитячий табір Австрія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 10 до 15 років   Спортивні активності Міжнародний Лижний Басейн Вегетаріанське харчування за запитом Авіа-трансфер Автобусний трансфер

Австрія \ Целль-ам-Зєє

Зима

7,5 оцінка організатора на підставі 12 відгуків деталi

Підліткові заїзди на базі комплексу «Jugendclub Kitzsteinhorn» в Целль-ам-Зеє. Гірськолижні зміни для дітей від 10 до 15 років: в січні: c 03.01.2019 по 10.01.2019 р Учасники гірськолижної зміни проходять курс навчання катанню на гірських лижах і сноуборді. Діти навчатимуться за передовою австрійською методикою, прийнятої як стандарт в міжнародній організації ISIA. Викладачі - одні з кращих інструкторів Росії, вищої міжнародної категорії. Заняття будуть проходити в ігровій формі.


Різдво в Австрії: Сімейний гірськолижний табір для батьків з дітьми Зима 2019 Дитячий табір Австрія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 7 до 16 років   Лижний Сімейний Басейн Автобусний трансфер

Австрія \ Аксамс

Зима

7,5 оцінка організатора на підставі 12 відгуків деталi

Сімейний Гірськолижний Табір - 2019 у АВСТРІЇ для батьків з дітьми від 7 до 16 років. Проведіть ці Різдвяні канікули разом, і ви подаруєте своїм дітям найкращі канікули, прокотитеся з ними на гірських лижах, скотитися разом на санках, а може ви зможете навчити свою дитину кататися на ковзанах - і ці миті ваша дитина буде згадувати все життя. А фотосесія з екскурсіями по найкрасивіших містах Європи - буде нагадувати вам про прекрасну пору проведену разом! А найголовніше у вас залишаться незабутні враження на все життя! Вірте в чудеса і вони обов'язково збудуться!!!


Сторінка сформована 07:58:34