Дитячий табiр за кордоном Травневі свята

Сортувати :
Знайдено 6 таборів Показати на мапі

American School Immersion від Alekom Весна 2019 Дитячий табір США

Цілодобовий  Травневі свята   від 12 до 18 років   Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Авіа-трансфер

США \ Бель-Ейр

Травень

9,3 оцінка організатора на підставі 5 відгуків деталi

American School Immersion - найефективніша програма з вивчення англійської мови з повним зануренням в атмосферу американської школи! Бестселер серед усіх мовних програм. Рекомендуємо дану програму всім, хто хоче підвищити свій рівень англійської в максимально короткі терміни. Також, дана програма ідеальна для всіх, хто планує навчатися в американській школі, так як дає можливість повного занурення в середовище і атмосферу освітньої системи США.


Групова поїздка до Англії від VseЗнайко Весна 2019 Дитячий табір Великобританія

Цілодобовий  Травневі свята   від 7 до 18 років   Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Авіа-трансфер

Великобританія \ Лондон

Травень

Ласкаво просимо в Лондон, де вас чекають 2 пари англійської мови в день, в кінці яких вам видадуть сертифікат про проходження курсу англійської мови!


Групова поїздка до Іспанії від VseЗнайко Дитячий табір Іспанія

Цілодобовий  Травневі свята   від 7 до 18 років   Відпочинок на морі Басейн Авіа-трансфер

Іспанія \ Тарагона

Травень

Пропонуємо провести незабутні 7 днів на узбережжі Каталонії (Коста Дорада) і побачити Барселону з її співаючими фонтанами і унікальною архітектурою Гауді + дві автобусні екскурсії в Барселону на повний день.


Групова поїздка: Навчання в IELS на Мальті від Alekom Май 2019 Дитячий табір Мальта

Цілодобовий  Травневі свята   від 10 до 17 років   Відпочинок на морі Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Середземне море Англійська мова Авіа-трансфер

Відео

Мальта \ Сліма

Травень

9,3 оцінка організатора на підставі 5 відгуків деталi

Ми дуже любимо Мальту! Як і всі наші студенти) люблять настільки, що готові проводити там літні, осінні і зимові канікули! А тепер ще й весняні!


Групова поїздка: Навчання в Oakwood School Май 2019 Дитячий табір США

Цілодобовий  Травневі свята   від 12 до 18 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Авіа-трансфер

Відео

США \ Нью-Йорк

Травень

9,3 оцінка організатора на підставі 5 відгуків деталi

Oakwood School - незалежна школа-пансіон для американських школярів 6-12 класів. Школа веде свою історію з 1796 року і входить в число перших освітніх закладів, заснованих після набуття Америкою незалежності. Завдяки високим стандартам викладання академічних предметів Оаквуд стала першою школою в штаті Нью-Йорк, яка почала займатися підготовкою дітей до вступу в коледж.


Сімейний дитячий табір на Сицилії "Siciliadom" Травень 2018 Дитячий табір Італія

Цілодобовий  Травневі свята   від 3 до 23 років   Відпочинок на морі Середземне море Сімейний Басейн Авіа-трансфер

Італія \ Сицилия

Травень

Ми пропонуємо відпочити в нашому сімейному міні-таборі на Сицилії. У вашому розпорядженні буде частина великого будинку в сільській місцевості біля моря: 2 апартаменти, одні на першому, другі на другому поверсі, кожні зі своїм окремим входом. Всього можливе розміщення 12-13 чоловік включно з дітьми. Найчистіше морське повітря без комарів, спів птахів, відсутність автомобільного трафіку і сосново-евкаліптовий ліс в 5 хвилинах ходьби для прогулянок.


Сторінка сформована 02:18:17