Дитячий табiр Ірландія Літні канікули

Сортувати :
Знайдено 5 таборів Показати на мапі

In Action в Дубліні від Domar Дитячий табір Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 12 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова

Ірландія \ Дублін

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Запрошуємо Ваших дітей в Літній табір "English in Action". Літній табір ISI «English n action» - кумедний і захоплюючий спосіб для підлітків поліпшити володіння англійською.


Junior Prep programme в Дубліні від Domar Дитячий табір Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 13 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Авіа-трансфер

Ірландія \ Дублін

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

В Dublin Cultural Institute (DCI) проводяться курси англійської мови для студентів з усього світу з 2004 року. Школа створила репутацію однієї з провідних шкіл англійської мови в Дубліні, завдяки ідеальному розташуванню, професійним, кваліфікованим і досвідченим учителям, сучасному обладнанню і сильної навчальної програми. Це робить школу одним з кращих місць для вивчення англійської мови в Ірландії.


Групова поїздка: Навчання в Blackrock College Ірландія від Alekom Дитячий табір Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 11 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Басейн Авіа-трансфер

Відео

Ірландія \ Блекрок

Літо

9,3 оцінка організатора на підставі 5 відгуків деталi

Розташований в мальовничому передмісті Дубліна, в містечку Blackrock, коледж є великим освітнім центром, заснованим в 1860 році. Його територію займають 64 акра паркової зони, ігрові та спортивні майданчики з видом на Дублінський затоку, а також зведений в 1780 році замок - історична споруда, яка зараз діє в якості студентській резиденції. Саме місто в вісімнадцятому столітті було відоме як модний приморський курорт, який отримав свою назву від чорних прибережних скель, які відзначають межі міста.


Літні канікули в Maynooth University Ірландія від Alekom Дитячий табір Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 11 до 17 років   Відпочинок на морі Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Атлантичний океан Англійська мова Басейн Авіа-трансфер

Відео

Ірландія \ Мейнут

Літо

9,3 оцінка організатора на підставі 5 відгуків деталi

Навчання в Maynooth University (11 - 17 років). Програма дає можливість не тільки познайомитися з захоплюючими видами смарагдового острова, казковими вуличками Дубліна і відкритістю ірландців, але і відчути себе частиною студентського життя Ірландії.


Супутник студента: Літні канікули в Ірландії Дитячий табір Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 12 до 18 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Авіа-трансфер

Ірландія \ Дублін

Літо

Active Language Learning є сімейним бізнесом з 30-ти роками досвіду у викладанні англійської мови для студентів з усього світу.


Сторінка сформована 08:27:33