Дитячий табiр Туреччина Зимові канікули

Сортувати :
Знайдено 3 табори Показати на мапі

Інноваційний тренінговий табір KIDBI в ТУРЕЧЧИНІ Зима 2020 Дитячий табір Туреччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 10 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Лижний Англійська мова Авіа-трансфер

Туреччина \ Кайсери

Зима від 1 200 eur ( ~ 36 384 грн)

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Кайсері розташований прямо під вулканом Ерджіяс і є найвищою точкою в цій місцевості. Результат - чудові краєвиди міста, тому як верхівка Ерджіяс більшу частину року стоїть у снігу. Пологі схили Ерджієс надають широку зону для катання. Їх відмінною особливістю є гарна пряма видимість, оскільки дерев та іншої великої рослинності на недіючому вулкані немає.


Міжнародний танцювальний табір Dance Camp Fire of Anatolia в Туреччині Дитячий табір Туреччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 6 до 60 років   Відпочинок на морі Танцювальний Міжнародний Перська затока Сімейний Авіа-трансфер Автобусний трансфер

Туреччина \ Анталья

Зима

7,5 оцінка організатора на підставі 12 відгуків деталi

Вогонь Анатолії Один з найвідоміших танцювальних колективів у світі. 2 рекорди книги Гіннеса. Керівник проекту Мустафа Ердоган. Це культура Стародавньої Анатолії: слов'янські, грузинські, турецькі, вірменські та азербайджанські мотиви. Сплетіння танців народів Середземномор'я, Чорного, Егейського морів і Персидської Затоки, а також Арабського Сходу і Середньої Азії.


Хвоя: Travel Camp Turkey Зима 2019 Дитячий табір Туреччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 5 до 60 років   Відпочинок на морі Спортивні активності Середземне море Сімейний Басейн Авіа-трансфер

Туреччина \ Сіде

Зима

10,0 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Запрошуємо всіх любителів активного і корисного відпочинку на чергові збори в Туреччині. Під час дитячих канікул з 25 лютого по 3 березня 2019 року їдемо на спортивні збори Travel Camp Turkey 2019 у Туреччині / Сіде! Готель Paloma Paradise Side 4 * все включено. Дуже чистий і затишний готель з великою зеленою територією на березі теплого Середземного моря. Ми провели в цьому готелі збори навесні 2015 року та всім дуже сподобалося. Вирішили повторити проведення зборів в цьому чудовому місці.


Сторінка сформована 08:39:20