Дитячий табiр

Сортувати :
Знайдено 3 табори Показати на мапі

TaKo - літній міський табір в Києві Дитячий табір Київська область

7,1
із 10
оцінка організатора

Денний  Літні канікули   від 7 до 11 років   Англійська мова

Україна \ Київська область \ Київ \ Шевченківський район \ вул. Богдана Хмельницького, 10

Літо

Літній міський табір TaKo Camp запрошує дітей провести канікули разом! Ми навчимо їх дивитися і бачити цікаве і незвичайне в навколишньому світі! А веселі досліди зроблять цей процес захоплюючим!


Tako Camp мовний табір в Карпатах Дитячий табір Карпати

7,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 16 років   Англійська мова Німецька мова Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Карпати \ смт. Верховина

Літо

Мовний табір (англійська та німецька) для kids (діти), teens (підлітки) і young adults (молодь) ТаКо Кемп традиційно починає липень в Карпатах! Затишні дерев'яні будиночки біля підніжжя гори Магура в місті Верховина Івано-Франківської серце смарагдових гір стануть нашим будинком на 9 днів. Хто ми: педагоги клубу навчання і дозвілля ТаКо і Компанія. Хоча і слово педагог може звучати нудно, проте це далеко не про нас. Ми веселі, енергійні і творчі. Що ми робимо: організуємо мовні табори для kids (дітей), teens (підлітків) і young adults (молоді), а протягом року ми навчаємо іноземних мов (і не тільки) в чотирьох наших філіях в Києві.


TaKo і Компанія: Англо та німецькомовний табір в Греції Дитячий табір Греція

7,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 16 років   Відпочинок на морі Англійська мова Німецька мова Басейн Пільги дітям воїнів АТО Пільги дітям переселенців Егейське море Авіа-трансфер

Греція \ Литохоро

Літо

Мовний табір (англійська та німецька) для kids (діти), teens (підлітки) та young adults (молодь) ТаКо Кемп цього року в Греції! Почнемо літо разом! Затишні бунгало на березі моря біля підніжжя гори Олімп стануть нашим домом на 8 днів. Хто ми: педагоги клубу навчання і дозвілля ТаКо і Компанія. Хоч і слово педагог може звучати нудно, проте це далеко не про нас. Ми веселі, енергійні та творчі. Що ми робимо: організовуємо мовні табори для kids (дітей), teens (підлітків) та young adults (молоді), а протягом року ми навчаємо іноземним мовам (і не тільки) у чотирьох наших філіях у Києві.


Сторінка сформована 12:53:30