Дитячий табiр с. Мила

Сортувати :
Знайдено 3 табори Показати на мапі

St. Valentines Day разом з Young Winners Зима 2019 Дитячий табiр с. Мила

9,8
із 10
оцінка організатора

Денний  Зимові канікули   від 10 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Басейн

Відео

Україна \ Київська область \ с. Мила \ вулиця Садова, 2, заміський комплекс "Бабусин Сад"

Зима

Підлітковий ВІК - ЦЕ ПЕРІОД першого кохання та ЕМОЦІЙНОЇ БЛИЗЬКОСТІ... Головне його зміст - самопізнання, самовираження і самоствердження. І якщо у дитини немає друзів, він болісно переживає розрив перших відносин, не отримує уваги і не користується авторитетом у своїх однолітків, це безумовно буде впливати на його низьку успішність у школі і ваші з ним взаємини. Дуже важливо в цьому віці навчитися справлятися зі своїми почуттями і мати друзів.


Young Winners Весна 2019 Дитячий табiр у Милі

9,8
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Весняні канікули   від 10 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Басейн Знижки дітям з однієї родини

Україна \ Київська область \ с. Мила

Весна

Young Winners - це більше, ніж просто дитячий табір. Young Winners - це школа успіху сучасного підлітка. Ми допомагаємо розкрити потенціал вашої дитини. І навіть якщо вам здається, що ваша дитина зовсім нічого не хоче, крім як грати в комп'ютерні ігри, то ми готові вам довести, що це не так і розширити коло його інтересів.


Young Winners під Києвом Зима 2020 Дитячий табiр с. Мила

9,8
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Зимові канікули   від 6 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Кіно/Відео Спортивні активності Басейн Знижки дітям з однієї родини Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Активна робота з гаджетами

Україна \ Київська область \ с. Мила

Зима від 13 500 грн

Young Winners - це більше, ніж просто дитячий табір. Young Winners - інвестиція в майбутнє вашої дитини. Ми допомагаємо розкрити потенціал вашої дитини. І навіть якщо вам здається, що ваша дитина зовсім нічого не хоче, крім як грати в комп'ютерні ігри - ми готові вам довести, що це не так і розширити коло її інтересів.


Сторінка сформована 09:06:10