Дитячі табори влітку 2021. Особливості постковідного року.

29.05.2021

Країною лунають останні дзвоники, до літа залишилося лише декілька днів, тому у багатьох батьків гостро постає питання "в який табір і куди можна відправити дитину цього літа"?

Наш портал дитячих таборів childcamp.com.ua допоможе розібратися, що стало з галуззю дитячого відпочинку після важкого ковідного 2020 року і які пропозиції дитячих таборів доступні та популярні цього літа.

Дитячі табори в Україні: що відбувається?

Якщо Ви розглядаєте варіанти дитячих таборів в Україні, інформація нижче буде вам корисною.

Ковідний сезон минулого літа завдав важкого удару по індустрії дитячого відпочинку. Частина таборів не відкрилася взагалі минулого року і влітку 2021 теж не відновлює роботу.

Частина дитячих таборів того року переорієнтувалася на роботу в форматі "база відпочинку" на приймання сімей. В такому форматі вони залишилися і в цьому році, щоб не ризикувати, тому що для баз відпочинку менше обмежень в роботі ніж для дитячих таборів.

Таким чином, пропозицій стаціонарних таборів стало менше, ніж було в минулому сезоні, тому радимо не зволікати з вибором табору і замовленням путівок.

Але в цьому році сподіваємося на більш сприятливий сезон. Адже навіть міністр охорони здоров'я Ляшко зазначив, що цього року ситуація більш стабільна: весняна хвиля коронавірусу йде на спад, і набирає обертів кампанія з вакцинації.

Ми фіксуємо підвищений попит в нових напрямках: денні табори, наметові табори, проєктні табори.

Більший попит фіксується на денні програми. Це підходить для батьків, які бояться відправити дитину далеко від будинку.

Наметові табори, де діти проводять більшу частину дня на свіжому повітрі та в активностях також популярні серед замовлень. Підкуповує в них і доступна ціна, адже відпочинок в наметах, часто, доступніший ніж відпочинок в класичних таборах.

Проєктні табори виявилися більш стійкими до карантинних обмежень, адже діти проживають в пансіонатах, готелях, базах відпочинку, які, згідно з досвідом минулого року, працювали навіть коли робота закладів дитячого оздоровлення була заборонена. В проєктних таборах в кімнатах проживає менше людей ніж в стаціонарних, і часто у дітей санвузли розташовані в номерах, що не часто зустрінеш у стаціонарних таборах.

Також батьки стали частіше вибирати табору у своїх областях недалеко від свого міста, щоб мати можливість швидко приїхати до дитини, якщо щось трапиться.

Батьки часто запитують, чи потрібні додаткові документи для відряджання дитини до табору в Україні? Офіційних додаткових документів для відвідування табору в межах України не потрібно. У загальному випадку досить уже добре відомої батькам довідки за формою 079-О (довідка про епідоточення) і копії карти щеплення. Звичайно, на момент відряджання дитини до табору у неї повинна бути нормальна температура, і не бути ознак респіраторного захворювання.

Більшість таборів впроваджують додаткові протиепідемічні заходи: температурний скринінг дітей і персоналу, роблять додаткову обробку поверхонь. Встановлюють санітайзер в місцях загального користування, часткове обмеження масових заходів.

Закордонні дитячі табори: куди можна?

Якщо в Україні галузь потроху приходить до тями, то з закордонним дитячими таборами досі спостерігаються великі складності.

Європа та Америка майже закриті, але в закордонні табори все ж можна потрапити.

Традиційно найпопулярніший напрям - Болгарія. Дістатися туди можна автобусом або літаком.

Згідно з повідомленням консульського відділу посольства України в Болгарії, на територію Болгарії дозволено в'їзд при наявності однієї з таких документів:

  • сертифіката вакцинації про завершення програми вакцинації проти COVID-19.
  • довідки, показує негативний результат тесту на COVID-19 методом ПЛР;
  • документа, показує позитивний результат тесту на антитіла для осіб, які перехворіли на COVID-19 в період від 15 до 180 днів від зазначеної в документі дати проведення дослідження.

Дітям до 5 років дозволено в'їжджати на територію Болгарії без надання вищевказаних документів.

Туреччина - другий за популярністю напрямок дитячого відпочинку. Країна навіть скасувала нещодавно тести для туристів.

Куди ще можна поїхати дитині цього літа? Доступні пропозиції дитячого відпочинку є в таких країнах: Чорногорія, Сербія, Чехія Албанія, Грузія, Мальта, Словаччина, Греція, Кіпр. В'їзд в ці країни можливий з негативними ПЛР-тестами.

Організатори таборів також сподіваються на послаблення обмежень в інших країнах Європи та вже пропонують табору на другу половину літа в Польщі та Великобританії

Тому, сподіваємося на вдалий літній сезон, а вашим дітям бажаємо класного відпочинку в дитячих таборах в Україні або за кордоном!

Вивчайте! Обирайте! Замовляйте!

 

У статті використані фото таборів LaLaWood ,Разом

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 16:21:50