Проживание
Программа
Персонал
Питание
Плюсы:
Моїй дитині дуже сподобалось, на данний момент найкращий табір, постійно щось відбувається, конкурси, розваги, екскурсії, персонал ввічливий, дружелюбний. Дуже дякуємо. Сподіваюсь приїдемо до вас ще.
Минусы:
Один вожатий був дуже злий, не дозволяв відпочивати під час походу, навіть коли деяким дітям було погано, а так все добре, всі інші дуже класні. Дякую