Дитячий табiр Черкаська область

Знайдено 10 таборів Показати на мапі

Англійський табір Summer Camp at "YES!" Дитячий табiр Черкаська область

 
10
із 10
оцінка організатора

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Мінімум гаджетів

Відео

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ вул. Гагаріна, 136

Літо

Мовний денний табір в школі "YES!" Цікава і вигідна пропозиція для батьків, які бажають подарувати своїм дітям незабутні канікули і яскраві враження!


Витоки Дитячий табiр у Черкаській області

 
9,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 17 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Черкаська область \ с. Яблунівка

Літо

Дитячий табір «Витоки» пройшов державну атестацію дитячих закладів - це 10-річний досвід роботи з дітьми, індивідуальний підхід, робота за скаутською методикою, молоді кваліфіковані фахівці. Ваші діти регулярно і збалансовано харчуються 5 разів на день, постійно бувають на свіжому повітрі, оволодівають навичками самообслуговування під керівництвом досвідчених інструкторів і багато іншого. Приєднуйтесь до нас на зміну!


Дитячий англомовний табір денного перебування "Крокодил Гена" Дитячий табiр Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 5 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ бульвар Шевченка, 186

Літо

Літній табір "Крокодил Гена" працює з 03.06.19 і протягом всього літа. Програма складається за п'ять днів до тижня, в якому буде реалізована, так як потрібно враховувати погодні умови і побажання дітей.


Дитячий козацький табір "Трахтемірівська січ" Дитячий табiр у Черкаській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 17 років   Спортивні активності Військово-Патріотичний Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Англійська мова Знижки для декількох дітей у одному замовленні Пільги дітям воїнів АТО Вегетаріанське харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Черкаська область \ місцевість Трахтемирів

Літо

Табір "Трахтемирівська Січ" починає літо! Діти віком від 8 до 17 років запрошуються на таборування. Сонце, ліс, вода, життя в наметі, вишколи, козацькі традиції, скаутські методики роботи та дружній колектив чекають на тебе!"


Дитячий табір денного перебування "Крокодил Гена" (тільки для дівчаток) Дитячий табiр Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 11 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ бульвар Шевченка, 186

Літо

Табір тільки для дівчаток. Чи не буде «шкідливих пацанів». Тому, мами дівчаток-підлітків, зверніть увагу! Ваша юна леді точно буде в захваті від таких літніх канікул!


Дитячий профорієнтаційний денний табір ICEA Fall Camp Осінь 2019 Дитячий табiр у Черкаській області

Денний  Осінні канікули   від 12 до 15 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \  бул. Шевченка, 424

Осінь

Запрошуємо дітей до осіннього профорієнтаційного табору ICEA Fall Camp, коуч-тренер нашого проекту допоможе Вам трансформувати свої бажання у чіткі цілі та скласти план по їх досягненню!


Дитячий мовний денний табір ICEA Fall Camp Осінь 2019 Дитячий табiр Черкаська область

Денний  Осінні канікули   від 9 до 11 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ бул. Шевченка, 424

Осінь

Запрошуємо дітей в осінній мовний табір ICEA Fall Camp, в якому успішно пов'язане вивчення англійської мови з відпочинком і насиченою екскурсійною програмою.


Канікули Душі Дитячий табiр у Черкаській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 1 до 60 років   Бізнес/тренінг/освітній Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Сімейний Вегетаріанське харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Черкаська область \ с. Сагунівка

Літо

«Канікули Душі» – це сімейний табір на природі. Вже десять років ми влаштовуємо якісний час та відпочинок для батьків і дітей. Вас чекають: психологічні групи для дорослих, тренінги для підлітків, розвиваючі заняття для дітей, фізичні практики, ігри, творчі майстерні та вечори, пісні біля вогнища, свято Купала. Відчути життя, відпустити напругу, відпочити від міської метушні – все це сонячна Галявина «Канікул».


Канікули Душі - Сімейний табір Зима 2020 Дитячий табiр Черкаська область

Цілодобовий  Зимові канікули   від 3 до 60 років   Бізнес/тренінг/освітній Сімейний

Україна \ Черкаська область \ с. Медвєдовка

Зима від 2 500 грн

Подорож сім'єю — це подарунок до зимових свят. Сімейний табір «Канікули Душі - 2020» запрошує дорослих і дітей зустріти Різдво на природі в готельному комплексі, розташованому в лісі. Ви відчуєте Дух свята: будемо вишивати на сімейних майстернях, грати в Вертепі, з першою зіркою вирушимо колядувати.


Княжа гора Дитячий табiр у Черкаській області

 
10
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 13 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Англійська мова Сімейний

Україна \ Черкаська область \ Канів

Літо

24 червня 2019 року резиденція «Княжа гора» відкриває дев'ятий сезон літнього відпочинку для дітей у віці від 6 до 13 років. Дитячий табір у нас - це нові цікаві друзі, можливість активного відпочинку і творчого розвитку дітей в одному з унікальних по ландшафту і історією місць України, спілкування з людьми різного віку і культур, захоплююче вивчення англійської мови, виховання сильних духом і самостійних особистостей, знайомство з культурою і народними традиціями України, а найголовніше - незабутні спогади, які залишаться у дітей на все життя.


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 01:55:18