Дитячий табiр Черкаська область

Сортувати :
Знайдено 8 таборів Показати на мапі

Англійський табір Summer Camp at "YES!" Дитячий табiр Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Мінімум гаджетів

Відео

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ вул. Гагаріна, 136

Літо

10,0 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

10,0 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Мовний денний табір в школі "YES!" Цікава і вигідна пропозиція для батьків, які бажають подарувати своїм дітям незабутні канікули і яскраві враження!


Витоки Дитячий табiр у Черкаській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 17 років   Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Спортивні активності Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки дітям з однієї родини Знижки для постійних клієнтів Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Черкаська область \ с. Яблунівка

Літо

9,4 оцінка табору на підставі 8 відгуків деталi

9,1 оцінка організатора на підставі 10 відгуків деталi

Дитячий табір «Витоки» пройшов державну атестацію дитячих закладів - це 10-річний досвід роботи з дітьми, індивідуальний підхід, робота за скаутською методикою, молоді кваліфіковані фахівці. Ваші діти регулярно і збалансовано харчуються 5 разів на день, постійно бувають на свіжому повітрі, оволодівають навичками самообслуговування під керівництвом досвідчених інструкторів і багато іншого. Приєднуйтесь до нас на зміну!


Дитячий англомовний табір денного перебування "Крокодил Гена" Дитячий табiр Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 5 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ бульвар Шевченка, 186

Літо

Літній табір "Крокодил Гена" працює з 03.06.19 і протягом всього літа. Програма складається за п'ять днів до тижня, в якому буде реалізована, так як потрібно враховувати погодні умови і побажання дітей.


Дитячий козацький табір "Трахтемірівська січ" Дитячий табiр у Черкаській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 17 років   Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Спортивні активності Військово-Патріотичний Англійська мова Знижки для декількох дітей у одному замовленні Пільги дітям воїнів АТО Вегетаріанське харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Черкаська область \ місцевість Трахтемирів

Літо

Табір "Трахтемирівська Січ" починає літо! Діти віком від 8 до 17 років запрошуються на таборування. Сонце, ліс, вода, життя в наметі, вишколи, козацькі традиції, скаутські методики роботи та дружній колектив чекають на тебе!"


Дитячий табір денного перебування "Крокодил Гена" (тільки для дівчаток) Дитячий табiр Черкаська область

Денний  Літні канікули   від 11 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній

Україна \ Черкаська область \ Черкаси \ бульвар Шевченка, 186

Літо

Табір тільки для дівчаток. Чи не буде «шкідливих пацанів». Тому, мами дівчаток-підлітків, зверніть увагу! Ваша юна леді точно буде в захваті від таких літніх канікул!


Канікули Душі Дитячий табiр у Черкаській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 1 до 60 років   Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Бізнес/тренінг/освітній Сімейний Вегетаріанське харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Черкаська область \ с. Сагунівка

Літо

«Канікули Душі» – це сімейний табір на природі. Вже десять років ми влаштовуємо якісний час та відпочинок для батьків і дітей. Вас чекають: психологічні групи для дорослих, тренінги для підлітків, розвиваючі заняття для дітей, фізичні практики, ігри, творчі майстерні та вечори, пісні біля вогнища, свято Купала. Відчути життя, відпустити напругу, відпочити від міської метушні – все це сонячна Галявина «Канікул».


Канікули Душі Зима 2019 Дитячий табiр Черкаська область

Цілодобовий  Зимові канікули   від 3 до 60 років   Бізнес/тренінг/освітній Сімейний Автобусний трансфер

Україна \ Черкаська область \ с. Медвєдовка

Зима

Табір для дорослих та дітей «Канікули Душі-2019» запрошує в зимову подорож. Дозвольте собі сімейний відпочинок на природі! «Канікули Душі» - це розвиваючий простір для сімей. Тут створюється поле Любові, в якому можна розслабитися та змінитися на краще. Природа, повітря, участь в тренінгах та майстернях. Це подарунок для здоров'я, відносин, для розуму і майбутнього. Зустрінемо Різдво великою родиною, за народними традиціями.


Княжа гора Дитячий табiр у Черкаській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 13 років   Відпочинок на річці/озері Спортивні активності Англійська мова Сімейний

Україна \ Черкаська область \ Канів

Літо

10,0 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

10,0 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

24 червня 2019 року резиденція «Княжа гора» відкриває дев'ятий сезон літнього відпочинку для дітей у віці від 6 до 13 років. Дитячий табір у нас - це нові цікаві друзі, можливість активного відпочинку і творчого розвитку дітей в одному з унікальних по ландшафту і історією місць України, спілкування з людьми різного віку і культур, захоплююче вивчення англійської мови, виховання сильних духом і самостійних особистостей, знайомство з культурою і народними традиціями України, а найголовніше - незабутні спогади, які залишаться у дітей на все життя.


Сторінка сформована 11:20:21