Дитячий табiр Тернопільська область

Знайдено 7 таборів Показати на мапі

Space: профорієнтаційний табір для дітей віком 10-13 років Дитячий табiр Тернопільська область

Україна \ Тернопільська область \ с. Ступки
Цілодобовий  Літні канікули   10 - 13 років  
від 7 000 грн
 
9,7
із 10
оцінка організатора

Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Кіно/Відео Англійська мова Носій мови Басейн Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Мінімум гаджетів Нейтральне відношення до гаджетів Автобусний трансфер

SPACE Camp - це місце, де можна не просто відпочити, а й втілити всі свої мрії в реальність! В таборі є можливість здобути актуальні знання та навички, які пригодяться сучасним підліткам.


Space: табір саморозвитку для підлітків 14-17 років Дитячий табiр в Тернопільській області

Україна \ Тернопільська область \ с. Ступки
Цілодобовий  Літні канікули   14 - 17 років  
від 7 000 грн
9,7
із 10
оцінка організатора

Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Басейн Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Автобусний трансфер

SPACE Camp - це місце, де можна не просто відпочити, а й втілити всі свої мрії в реальність! У таборі є можливість отримати актуальні знання і навички, які знадобляться сучасним підліткам.


Space: профорієнтаційний табір для дітей віком 13-17 років Дитячий табiр Тернопільська область

Україна \ Тернопільська область \ с. Ступки
Цілодобовий  Літні канікули   14 - 17 років  
від 7 000 грн
9,7
із 10
оцінка організатора

Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Кіно/Відео IT-табір Англійська мова Басейн Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Активна робота з гаджетами Автобусний трансфер

SPACE camp - це місце, де можна не просто відпочити, а й втілити всі свої мрії в реальність! В таборі є можливість здобути актуальні знання та навички, які пригодяться сучасним підліткам.


Промінчики - Cімейний табір Дитячий табiр в Тернопільській області

Україна \ Тернопільська область \ с. Рудка
Цілодобовий  Літні канікули   7 - 17 років  
Очікуємо ціни і зміни

Спортивні активності Сімейний Автобусний трансфер

Літній сімейний відпочинок - скарбничка незабутніх вражень для всієї родини! Запрошуємо однодумців насолодитися літнім відпочинком всією сім'єю в сімейному таборі «Гармонія стихій»! «Гармонія стихій» - це місце, де розкриваються діти і згадують своє дитинство дорослі.


Промінчіки (Денний) Дитячий табiр Тернопільська область

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль \ Тернополь, Чорновола, 4 (центр)
Денний  Літні канікули   5 - 12 років  
Очікуємо ціни і зміни

Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Якщо вашій дитині від 5 до 12 років. Якщо ви хочете, щоб під час канікул вона повноцінно відпочила, проводячи багато часу на свіжому повітрі в веселих іграх з однолітками замість того, щоб сидіти вдома в обнімку з планшетом. Якщо для вас важливо знати, де і як вона проводить свій час, поки ви на роботі. Запишіть її в наш літній табір. З 3 червня по 23 серпня 2019 ми запрошуємо ваших дітей на чудовий відпочинок, насиченим подіями і незабутніми враженнями! Ми вміємо зробити дозвілля дітей настільки яскравим і захоплюючим, що вони забувають про свої планшети і смартфони на цілий день.


Space Camp - денний табір в Тернополі Дитячий табiр в Тернопільській області

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль \ Вул. Тролейбусна 9Б
Денний  Літні канікули   6 - 10 років  
Очікуємо ціни і зміни
9,7
із 10
оцінка організатора

Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Знижки дітям з однієї родини Знижки для постійних клієнтів

SPACE camp - це місце, де можна не просто відпочити, а втілити свої мрії в реальність! У таборі є можливість отримати актуальні знання і навички, які знадобляться сучасним підліткам.


Space Camp Зима 2020 Дитячий табiр Тернопільська область

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль
Цілодобовий  Зимові канікули   13 - 17 років  
Очікуємо ціни і зміни
9,7
із 10
оцінка організатора

Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Басейн Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Автобусний трансфер

Space Сamp - це команда молодих активних людей, які вже 5 років творять для українських дітей якісний відпочинок в поєднанні з неформальним навчанням. Місією Space Сamp - є допомагати батькам організовувати дозвілля для дітей і підлітків, створюючи середовище самостійності, знайомств, навчання актуальних навичок для кращого пізнання себе.

Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 01:17:27