Дитячий табiр Тернопільська область | childcamp.com.ua

Знайдено 8 таборів Показати на мапі

Space Camp - денний табір в Тернополі Дитячий табiр Тернопільська область

9,7
із 10
оцінка організатора

Денний  Літні канікули   від 6 до 10 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Знижки дітям з однієї родини Знижки для постійних клієнтів

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль \ Вул. Тролейбусна 9Б

Літо

SPACE camp - це місце, де можна не просто відпочити, а втілити свої мрії в реальність! У таборі є можливість отримати актуальні знання і навички, які знадобляться сучасним підліткам.


Space Camp в Тернополі Весна 2019 Дитячий табiр в Тернопільській області

9,7
із 10
оцінка організатора

Денний  Весняні канікули   від 6 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль \ вул. Вільхова, 17 і вул. Тролейбусна, 9Б (приміщення школи "ThinkGlobal")

Весна

Запрошуємо вас весело і з користю провести час в Space camp. Space camp - це табір, який став невід'ємною частиною канікул багатьох дітей з усієї України!


Space Camp Зима 2020 Дитячий табiр Тернопільська область

9,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Зимові канікули   від 13 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Англійська мова Басейн Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Автобусний трансфер

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль

Зима від 6 590 грн

Space Сamp - це команда молодих активних людей, які вже 5 років творять для українських дітей якісний відпочинок в поєднанні з неформальним навчанням. Місією Space Сamp - є допомагати батькам організовувати дозвілля для дітей і підлітків, створюючи середовище самостійності, знайомств, навчання актуальних навичок для кращого пізнання себе.


Space: табір саморозвитку для підлітків 14-17 років Дитячий табiр в Тернопільській області

9,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 14 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Англійська мова Басейн Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Тернопільська область \ с. Ступки

Літо від 6 000 грн замість 7 000 грн

Акція! Раннє бронювання до 1 березня (Залишилося 36 днів!)

SPACE Camp - це місце, де можна не просто відпочити, а й втілити всі свої мрії в реальність! У таборі є можливість отримати актуальні знання і навички, які знадобляться сучасним підліткам.


Space: профорієнтаційний табір для дітей віком 10-13 років Дитячий табiр Тернопільська область

 
9,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 13 років   Бізнес/тренінг/освітній Кіно/Відео Спортивні активності Англійська мова Басейн Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Носій мови Мінімум гаджетів Нейтральне відношення до гаджетів Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Тернопільська область \ с. Ступки

Літо від 7 000 грн

SPACE Camp - це місце, де можна не просто відпочити, а й втілити всі свої мрії в реальність! В таборі є можливість здобути актуальні знання та навички, які пригодяться сучасним підліткам.


Space: профорієнтаційний табір для дітей віком 13-17 років Дитячий табiр в Тернопільській області

9,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 14 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній IT-табір Кіно/Відео Спортивні активності Англійська мова Басейн Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Активна робота з гаджетами Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Тернопільська область \ с. Ступки

Літо від 6 000 грн замість 7 000 грн

Акція! Раннє бронювання до 1 березня (Залишилося 36 днів!)

SPACE camp - це місце, де можна не просто відпочити, а й втілити всі свої мрії в реальність! В таборі є можливість здобути актуальні знання та навички, які пригодяться сучасним підліткам.


Промінчики - Cімейний табір Дитячий табiр Тернопільська область

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 17 років   Спортивні активності Сімейний Автобусний трансфер

Україна \ Тернопільська область \ с. Рудка

Літо

Літній сімейний відпочинок - скарбничка незабутніх вражень для всієї родини! Запрошуємо однодумців насолодитися літнім відпочинком всією сім'єю в сімейному таборі «Гармонія стихій»! «Гармонія стихій» - це місце, де розкриваються діти і згадують своє дитинство дорослі.


Промінчіки (Денний) Дитячий табiр в Тернопільській області

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Англійська мова

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль \ Тернополь, Чорновола, 4 (центр)

Літо

Якщо вашій дитині від 5 до 12 років. Якщо ви хочете, щоб під час канікул вона повноцінно відпочила, проводячи багато часу на свіжому повітрі в веселих іграх з однолітками замість того, щоб сидіти вдома в обнімку з планшетом. Якщо для вас важливо знати, де і як вона проводить свій час, поки ви на роботі. Запишіть її в наш літній табір. З 3 червня по 23 серпня 2019 ми запрошуємо ваших дітей на чудовий відпочинок, насиченим подіями і незабутніми враженнями! Ми вміємо зробити дозвілля дітей настільки яскравим і захоплюючим, що вони забувають про свої планшети і смартфони на цілий день.


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 07:25:05