Дитячий табiр Словаччина

Знайдено 10 таборів Показати на мапі

Boyar Camp in Slovakia Дитячий табiр Словаччина

8,9
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 13 до 18 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Басейн Носій мови Автобусний трансфер

Словаччина \ с. Нова Любовня

Літо від 510 eur ( ~ 13 184 грн) замість 560 eur

Акція! Раннє бронювання до 1 березня (Залишилося 36 днів!)

Boyar Camp в Словаччині спільно з проектом International Village організовує міжнародний табір для дітей 13-17 років. Вас чекають захоплюючі екскурсії, учасники з різних країн, інтернаціональні вечірки і семінари з носіями мови.


Point Camp Slovakia Дитячий табiр у Словаччині

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Відпочинок на річці/озері Англійська мова Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Носій мови Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Відео

Словаччина \ Міхаловце

Літо

Міжнародний дитячий табір з поглибленим вивченням англійської мови для дітей у віці від 6 до 17 років в Словаччині. Табір знаходиться на березі курортного озера Ширава. Це чудове мальовниче місце, ідеально підходить для дитячого відпочинку.


Point Winter Camp Словаччина 2020 Дитячий табiр Словаччина

Цілодобовий  Зимові канікули   від 6 до 17 років   Лижний Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Англійська мова Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Носій мови Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Відео

Словаччина \ д. Дріеніца

Зима від 650 eur ( ~ 16 803 грн)

Зимовий табір «Point Camp» запрошує вас до Словаччини на різдвяні свята і канікули. Ні для кого не секрет, що зимові канікули у нас з раннього дитинства асоціюються зі снігом, лижами, санками і всіма знайомої, джазовою композицією Френка Сінатри - "Let it snow, Let it snow, Let it snow". Двори, дерева і вулиці вкриті снігом, імбирний чай з часточкою лимона, мандарини і фондю. Це тільки деякі речі, які занурюють нас в цю атмосферу. Ми вирішили все це поєднати в програмі зимового табору «Point Winter Camp 2020». Цьому ми присвятимо всі наші заняття, ігри та квести.


Spring Oscar Camp 2020 Дитячий табiр у Словаччині

Цілодобовий  Весняні канікули   від 7 до 18 років   Спортивні активності Басейн Автобусний трансфер

Словаччина \ Стара Любовня

Весна від 340 eur ( ~ 8 789 грн)

Табір «Spring Oscar camp» проводиться на базі популярного словацького курорту Любовнянскіе купелі. Знаходиться цей комплекс в Карпатських горах в північно-східній частині Словаччини, недалеко від Високих Татр і кордони з Польщею. Цей регіон славиться, в першу чергу, своїми мінеральними джерелами, яких тут в окрузі налічується понад 82!


Вишні Ружбахи Весна 2019 Дитячий табiр Словаччина

Цілодобовий  Весняні канікули   від 8 до 18 років   Міжнародний Автобусний трансфер

Словаччина \ п. Вишне Ружбахи

Весна

Запрошуємо в словацький дитячий табір на весняні шкільні канікули 2019. Популярний курорт Вишні Ружбахи (Vyšné Ružbachy) знаходиться на північному сході Словаччини, недалеко від кордону з Польщею. Будівля табору розрахована на 60 осіб.


Зимовий табір Lubovnanka Дитячий табiр у Словаччині

Цілодобовий  Зимові канікули   від 7 до 60 років   Лижний Спортивні активності Сімейний Автобусний трансфер

Словаччина \ с. Нова Любовня

Зима від 250 eur ( ~ 6 463 грн)

Курорт Любовнянске купіль знаходиться в Карпатських горах в північно-східній частині Словаччини, недалеко від Високих Татр кордону з Польщею і 500 км від Білоруського Бреста. Цей регіон славиться, в першу чергу, своїми мінеральними джерелами, яких тут в окрузі налічується понад 82!!!


Словацький Рай в Низьких Татрах Зима 2020 Дитячий табiр Словаччина

9,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Зимові канікули   від 8 до 25 років   Лижний Профільно Спортивний Сімейний Басейн Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Словаччина \ курорт Липтовський Ян

Зима від 395 eur ( ~ 10 211 грн)

«Як зустрінеш Новорічні свята, так рік і проведеш...» - говорить народна прикмета. Пропонує зустріти Різдво в НИЗЬКИХ ТАТРАХ, де поєднання дивовижної природи - гір і термальних басейнів, з древніми замками та містами, створює приголомшливу атмосферу романтики та таємничості. А катання на кращих трасах в Ясній - принесе Вам радість і щастя.


Тур: Неймовірні пригоди в словацькому раю (Ліптовський Мікулаш - Бойніца - Деманово - Левоче - Кошице) Весна 2019 Дитячий табiр у Словаччині

9,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Весняні канікули   від 7 до 18 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Словаччина \ Ружомберок

Весна

У цій програмі хлопців чекають неймовірні пригоди в Словаччині і навіть зустрічі з привидами: таємничі походи в печери і знайомства зі сталактитами і сталагмітами, купання в водах юрського періоду, і звичайно, ж знайомства з новими друзями.


Ух ти! Travel в Словаччині Весна 2019 Дитячий табiр Словаччина

Цілодобовий  Весняні канікули   від 9 до 15 років   Екскурсійний Знижки для постійних клієнтів Залізн. трансфер

Словаччина \ п. Вишне Ружбахи

Весна

Популярний курорт Вишні Ружбахи знаходиться на північному сході Словаччини, недалеко від кордону з Польщею. У кожного учасника програми буде можливість краще пізнати себе, поліпшити свої навички спілкування, навчитися ефективно користуватися набутими навичками і покращувати необхідні, розвинути творче мислення і фантазію.


Мовний табір в Словаччині Дитячий табiр у Словаччині

Цілодобовий  Літні канікули   від 13 до 60 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Словацька мова Басейн Носій мови Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Відео

Словаччина \ Бардіїв

Літо

На період літніх канікул ГО «Словацький дім Україна» організовує тури в Словаччину, для українських школярів і студентів, з подальшим 100% вступом в державних університетів Словаччини.


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 11:35:36