Дитячий табiр Ірландія

Сортувати :
Знайдено 9 таборів Показати на мапі

AmES Home Language International (Навчання в родині викладача) Ірландія Зима 2020 Дитячий табiр Ірландія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 3 до 23 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Авіа-трансфер

Відео

Ірландія \ Дублін

Зима від 1 060 eur ( ~ 28 970 грн)

Вивчення мови в сім'ї викладача - найефективніший вид мовних курсів. Тисячі дітей і дорослих починають впевнено говорити іноземною мовою в найкоротші терміни саме завдяки цьому методу. Його переваги очевидні: крім блискавичного подолання комунікаційної боязкості та мовного бар'єру, заняття йдуть фактично 24 години на добу.


English Camp в Ірландії Осінь 2019 Дитячий табiр в Ірландії

Цілодобовий  Осінні канікули   від 9 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Носій мови Авіа-трансфер

Ірландія \ Дублін

Осінь

9,3 оцінка організатора на підставі 2 відгуків деталi

Дублін стає все більш популярним місцем для вивчення англійської мови, а The English Studio Dublin залучає студентів різного віку і національностей. Школа English Studio Дублін знаходиться в самому серці столиці, прямо посеред торгового району.


Halloween в Дубліні від Alekom Осінь 2019 Дитячий табiр Ірландія

Цілодобовий  Осінні канікули   від 12 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Носій мови Авіа-трансфер

Ірландія \ Дублін

Осінь

8,9 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Неповторна атмосфера казкової Ірландії в саме загадкову - містичну пору року, на Хеллоуїн! Святкові декорації, музично-театральні постановки прямо на вулицях столиці смарагдового острова, найоригінальніші костюми і унікальна можливість взяти участь в святкуванні Дня Всіх Святих! Все це в унікальній програмі "Halloween in Ireland"!


In Action в Дубліні від Domar Дитячий табiр в Ірландії

Цілодобовий  Літні канікули   від 12 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова

Ірландія \ Дублін

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Запрошуємо Ваших дітей в Літній табір "English in Action". Літній табір ISI «English n action» - кумедний і захоплюючий спосіб для підлітків поліпшити володіння англійською.


Junior Prep programme в Дубліні від Domar Дитячий табiр Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 13 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Авіа-трансфер

Ірландія \ Дублін

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

В Dublin Cultural Institute (DCI) проводяться курси англійської мови для студентів з усього світу з 2004 року. Школа створила репутацію однієї з провідних шкіл англійської мови в Дубліні, завдяки ідеальному розташуванню, професійним, кваліфікованим і досвідченим учителям, сучасному обладнанню і сильної навчальної програми. Це робить школу одним з кращих місць для вивчення англійської мови в Ірландії.


Групова поїздка: Навчання в Blackrock College Ірландія від Alekom Дитячий табiр в Ірландії

Цілодобовий  Літні канікули   від 11 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Басейн Авіа-трансфер

Відео

Ірландія \ Блекрок

Літо

8,9 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Розташований в мальовничому передмісті Дубліна, в містечку Blackrock, коледж є великим освітнім центром, заснованим в 1860 році. Його територію займають 64 акра паркової зони, ігрові та спортивні майданчики з видом на Дублінський затоку, а також зведений в 1780 році замок - історична споруда, яка зараз діє в якості студентській резиденції. Саме місто в вісімнадцятому столітті було відоме як модний приморський курорт, який отримав свою назву від чорних прибережних скель, які відзначають межі міста.


Літні канікули в Maynooth University Ірландія від Alekom Дитячий табiр Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 11 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Відпочинок на морі Англійська мова Басейн Атлантичний океан Авіа-трансфер

Відео

Ірландія \ Мейнут

Літо

8,9 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Навчання в Maynooth University (11 - 17 років). Програма дає можливість не тільки познайомитися з захоплюючими видами смарагдового острова, казковими вуличками Дубліна і відкритістю ірландців, але і відчути себе частиною студентського життя Ірландії.


Супутник Студента у середній школі в Ірландії Весна 2019 Дитячий табiр в Ірландії

Цілодобовий  Весняні канікули   від 12 до 18 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Авіа-трансфер

Ірландія \ Дублін

Весна

Школа є сімейною компанією з більш ніж 30-річним досвідом викладання англійської мови для студентів з усього світу і членом організації Marketing English in Ireland (MEI). Досвідчені і професійні вчителі дуже серйозно підходять до навчання, а також розвитку студентів. Деякі викладачі мають кілька дипломів про вищу освіту і відмінно розбираються не тільки в англійській мові, але і в інших сферах (бізнес, юриспруденція, менеджмент і т.д.). Програма навчання завжди ретельно запланована і підібрана до конкретних студентам. Заняття ведуться цікаво, нудно нікому точно не буде.


Супутник студента: Літні канікули в Ірландії Дитячий табiр Ірландія

Цілодобовий  Літні канікули   від 12 до 18 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Авіа-трансфер

Ірландія \ Дублін

Літо

Active Language Learning є сімейним бізнесом з 30-ти роками досвіду у викладанні англійської мови для студентів з усього світу.


Сторінка сформована 02:54:24