У перший раз в перший ... табір! Поради початківцям батькам.

24.05.2018

Хочете відправити дитину в табір вперше? Переживаєте? Хвилюєтеся? Не знаєте який табір вибрати?

Ми дамо кілька порад, які допоможуть вибрати відповідний табір.

Ліньки читати? Дивіться Відео!

Загальна рекомендація: прислухайтеся до настроїв своєї дитини. Радьтеся і домовляйтеся з нею з приводу табору.

Денні табори

Для батьків, що найбільш бояться, - завжди рекомендуємо спробувати формат денного табору. Це як раз можна провести в тренувальному режимі на осінніх, зимових і весняних канікулах. Тут, з одного боку, для дитини буде новий колектив і розважальна програма. З іншого боку, дитина не буде відірвана від сім'ї. І, багато денні табори надають послугу «пробний день»: тобто, якщо не вгадали з табором, можна з мінімальними емоційними і фінансовими витратами призупинити відвідування табору.

У нас на порталі є можливість відібрати денні табори, і, причому показати їх на карті. Що буде зручно батькам, для яких, одним з критеріїв вибору табору буде зручність доставки дитини в табір.

Сімейні табори

Йдемо далі: якщо все-таки зважилися на цілодобовий формат табору, і є вільний час і є бажання провести цей час з дитиною - то, однозначно, сімейні табори. Тут ви зможете бути в кроковій доступності від дитини. І дивитися як вона адаптується до табірної програми і колективу. Якщо потрібно - зможете підтримати і підбадьорити її.

Якщо у мами чи тата немає можливості провести 1-2 тижні в таборі, то розглянемо, як ми це називаємо, адаптаційні табори. Головна їхня відмінність: невелика кількість дітей на зміні. Ці табори відрізняються від типових таборів, які приймають за зміну 300-400 чоловік. В адаптаційних таборах дітей мало, зазвичай 20-30 осіб. У цих умовах організатори можуть забезпечити індивідуальний підхід і підтримку кожної дитини.

В Табір з братом / сестрою або з друзями

Якщо все-таки хочете великий табір, то ось порада: відправляйте дитину з друзями / однокласниками або з братом / сестрою. Так дитині не буде так самотньо, а для Вас такий формат відпочинку може обійтися дешевше, адже чимало таборів надають знижку для дітей з однієї сім'ї або коли дитина їде з друзями, і у нас на порталі childcamp.com.ua є можливість вибрати такі табори.

Вивчайте, Вибирайте, Замовляйте дитячий табір для своїх дітей!

І, звичайно, якщо будуть питання - телефонуйте. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати підходящий табір саме для Вашої дитини!

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 21:20:48