Дитячий табiр Чернігівська область

Знайдено 12 таборів Показати на мапі

"Arsenal-CAMP" (Арсенал-camp) Дитячий табiр Чернігівська область

 
9,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 15 років   Спортивні активності Профільно Спортивний Футбол Басейн Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Чернігівська область \ с. Плиски

Літо від 8 500 грн замість 10 000 грн

Акція! Раннє бронювання до 6 березня (Залишилося 40 днів!)

Ми запрошуємо всіх дітей з будь-яким рівнем фізичної підготовки у віці від 7 до 15 років в наш літній дитячий футбольний табір «Арсенал-CAMP». Протягом десяти днів ваших дітей будуть тренувати професійні футбольні тренери, які мають необхідні ліцензії від UAF і UEFA для підготовки юних футболістів. Наші тренування, створені на основі офіційних вправ FIFA, дозволять вашій дитині пройти повний курс атестації і потрапити на перегляд в кращі українські та європейські академії футболу.


Green Camp "Діти природи" Дитячий табiр у Чернігівській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 5 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Наметовий табір Вегетаріанське харчування за запитом

Україна \ Чернігівська область \ с. Обірки

Літо

Наша цивілізація зіткнулася зі значними перетвореннями довкілля. Настільки значними, що діти 30-х років ХХI століття вивчатимуть як загрозу для існування людства кліматичні зміни, а не війни. І бачити вони зовсім іншу Землю, ніж бачили люди XX століття. Для здорового життя нам всім в найближчому майбутньому знадобляться знання про навколишнє середовище: рослини і воду, відходи і енергоефективність, стан океану і принципи сталого розвитку.


Green Country - Зелена Країна (Чернігів) Дитячий табiр Чернігівська область

 
9,6
із 10
оцінка організатора

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ вул. Гончак 49

Літо

Якщо Ви ще не планували чим Ваша дитина буде займатися влітку, то будемо раді запросити Вас і Ваших дітей від 5 до 12 років в дитячий клуб англійської мови та дозвілля «Green Country: Зелена країна - табір літнього відпочинку». Ваша дитина розважиться, знайде нових друзів і відпочине, а головне - буде мати можливість дізнатися багато корисного, цікавого і отримати позитивні емоції.


Green Country - Зелена Країна (Чернігів) Осінь 2019 Дитячий табiр у Чернігівській області

9,6
із 10
оцінка організатора

Денний  Осінні канікули   від 6 до 10 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ вул. гонча 49

Осінь

Друзі, не хочете, щоб Ваші діти все осінні канікули просиділи вдома перед планшетом або смартфоном? Ми знайдемо корисніше заняття! Запрошуємо всіх в наш осінній табір. Нас відвідують діти 6-10 років. Плануємо багато цікавого, корисного і смачного! А ще ігровий англійська і безліч конкурсів та ігор в зеленій зоні Чернігова.


Green Country - Зелена Країна Зима 2020 Дитячий табiр Чернігівська область

 
9,6
із 10
оцінка організатора

Денний  Зимові канікули   від 6 до 10 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ вул. Гонча 49

Зима від 1 200 грн

Друзі, не хочете, щоб Ваші діти усі зимові канікули просиділи вдома перед планшетом або смартфоном? Ми знайдемо корисніше заняття! Запрошуємо всіх в наш зимовий табір. Нас відвідують діти 6-10 років. Ми працюємо з 8.30 до 18.00 з 23 грудня по 10 січня. Плануємо багато цікавого, корисного і смачного! А ще ігрова англійська і безліч конкурсів та ігор в затишній зоні Чернігова. Казковій зимі бути! І ми на повну будемо насолоджуватися крижаною красою!


ProfyCamp - Захисник Дитячий табiр у Чернігівській області

 
9,6
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Військово-Патріотичний Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Чернігівська область \ Семенівка

Літо від 9 500 грн замість 10 000 грн

Акція! Раннє бронювання до 1 лютого (Залишилося 6 днів!)

Військово - прикладна тренінгова програма «Захисник» розроблена спеціально для хлопців від 8 років. Програма ідеально підходить для тих, хто хоче придбати реальні військово-прикладні навички, награтися вдосталь в пейнтбол, дізнатися багато нового, познайомитися з цікавими людьми і активно відпочити.


ProfyCamp - Риболовно-мисливська програма «Єгер» Дитячий табiр Чернігівська область

9,6
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Чернігівська область \ Семенівка

Літо

Риболовно - мисливська програма «Єгер» - це програма фізичного та особистісного зростання проекту «табір всебічного розвитку «ProfyCamp». Єдина дитяча риболовно - мисливська програма в Україні. Програма розрахована для дітей, у яких стоїть завдання підвищувати свої особистісні якості, розвивати свій життєвий потенціал. Програма здатна виховувати дітей відповідальними, самостійними, багатими духовно і морально. Програма залучає учасників до Природи, мисливського та рибальського ремесла нашої країни та закордоння, вчить оберігати та любити все те чим нас оточує Природа. Ні що так не зближує людини з нею, як полювання та риболовля, а програма відкриває завісу того чого ми не бачимо в міській суєті. Кожен учасник під засобом розвиваючого середовища програми зможе знайти себе, розкрити свої нові можливості.


ЛітоТут Дитячий табiр у Чернігівській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 9 до 17 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Мінімум гаджетів

Україна \ Чернігівська область \ Остер

Літо

Ваші діти приїдуть в наметовий табір, який знаходиться в екологічному місці, на березі чистої, неймовірно красивої річки Десни. У сухому сосновому лісі на них чекають цікаві знайомства, пригоди, спілкування і навчання. Кожен день в нашому "ЛітоТут" унікальний, насичений і неповторний. Всі учасники зміни знайдуть для себе можливість навчитися чомусь новому, самовдосконалитись та реалізувати свої таланти. І все це, в дружній сімейній атмосфері. Підтримка і спільна творчість наші головні принципи. Вибирайте зміну, а як зробити її фантастичною — ми знаємо!


Похід на снігоступах по заповіднику від ЕкстреМал Зима 2020 Дитячий табiр Чернігівська область

Цілодобовий  Зимові канікули   від 7 до 21 року   Спортивні активності Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Чернігівська область \ с. Соколівка

Зима від 7 000 грн

Зимовий ліс дивовижне місце для походів. Природа завмирає в морозному повітрі. Вітер грає сніжинками. На снігу розігруються сценки з слідів тварин і птахів. По снігу ми можемо пройти в ті частини боліт, які приховані від нас в теплу пору року. Ми збираємося в зимовий похід. За Межречинському заповіднику. Разом з людиною, який проводить в цих лісах 90% часу, Андрієм Сагайдаком, ми пройдемо три нових зимових маршрути по заповіднику. Щовечора повертаючись в тепло і затишок. Що б зігрітися, висушити речі і відпочити.


Похід з "ЕкстреМалом" на Великдень Травень 2019 Дитячий табiр у Чернігівській області

Цілодобовий  Травневі свята   від 8 до 17 років   Відпочинок на річці/озері Наметовий табір

Україна \ Чернігівська область \ с. Отрохи

Травень

Ми вирушаємо в похід по диких місцях Полісся! Пройдемо маршрут по екологічних стежках "Межиріченського" парку. І переночуємо cеред пустелі загубленої в лісі. Багаття, крики нічних птахів на болоті, їжа з запахом димку і маршрут по лісових стежках.


ШАГ - Комп'ютерний табір в Чернігові Дитячий табiр Чернігівська область

 
10
із 10
оцінка організатора

Денний  Літні канікули   від 8 до 14 років   IT-табір Знижки для постійних клієнтів

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ ул.Пятніцкая, 39

Літо

Літній Комп'ютерний Табір в Академії ШАГ - перший в Україні комп'ютерний табір, в якому школярі знайомляться з дивовижним світом комп'ютерних технологій. Настає пора літніх канікул, і ми підготували нову, захоплюючу програму комп'ютерного табору, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне - корисними.


Екстремал - сімейний тур вихідного дня Зима 2020 Дитячий табiр у Чернігівській області

Денний  Зимові канікули   від 7 до 60 років   Екскурсійний Спортивні активності Сімейний Автобусний трансфер

Україна \ Чернігівська область \ с. Беремицьке \ вул. 30 років Перемоги

Зима від 1 200 грн

Парк природи "Беремицьке". В гості до тарпанів і турів! Похід сімейний, беремо і дорослих і дітей! На територію парку випустили зниклих ще на початку минулого століття тарпанів і турів. Точніше їх найближчих родичів, привезених з Європи. І ми поспішаємо показати цю новину!


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 02:34:12