Дитячий табiр Чернігівська область

Сортувати :
Знайдено 11 таборів Показати на мапі

"Arsenal-CAMP" (Арсенал-camp) Дитячий табiр Чернігівська область

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 14 років   Спортивні активності Профільно Спортивний Футбол Басейн Активна робота з гаджетами Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Чернігівська область \ с. Плиски

Літо

9,7 оцінка табору на підставі 3 відгуків деталi

9,7 оцінка організатора на підставі 3 відгуків деталi

Ми запрошуємо всіх дітей з будь-яким рівнем фізичної підготовки у віці від 7 до 14 років в наш літній дитячий футбольний табір "Арсенал", який знаходиться неподалік від Києва. Протягом десяти днів ваших дітей будуть тренувати професійні футбольні тренери зі структури професійного футбольного клубу "Арсенал-Київ" за ліцензійною програмою тренувань FIFA і інноваційним технологіям, які дозволять створити персональну карту з різними фізичними даними вашого футболіста.


Green Camp "Діти природи" Дитячий табiр у Чернігівській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 5 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Наметовий табір Вегетаріанське харчування за запитом

Україна \ Чернігівська область \ с. Обірки

Літо

Наша цивілізація зіткнулася зі значними перетвореннями довкілля. Настільки значними, що діти 30-х років ХХI століття вивчатимуть як загрозу для існування людства кліматичні зміни, а не війни. І бачити вони зовсім іншу Землю, ніж бачили люди XX століття. Для здорового життя нам всім в найближчому майбутньому знадобляться знання про навколишнє середовище: рослини і воду, відходи і енергоефективність, стан океану і принципи сталого розвитку.


Green Country - Зелена Країна (Чернігів) Дитячий табiр Чернігівська область

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ вул. Гончак 49

Літо

9,6 оцінка табору на підставі 5 відгуків деталi

9,6 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Якщо Ви ще не планували чим Ваша дитина буде займатися влітку, то будемо раді запросити Вас і Ваших дітей від 5 до 12 років в дитячий клуб англійської мови та дозвілля «Green Country: Зелена країна - табір літнього відпочинку». Ваша дитина розважиться, знайде нових друзів і відпочине, а головне - буде мати можливість дізнатися багато корисного, цікавого і отримати позитивні емоції.


Green Country - Зелена Країна (Чернігів) Осінь 2019 Дитячий табiр у Чернігівській області

Денний  Осінні канікули   від 6 до 10 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ вул. гонча 49

Осінь

9,6 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Друзі, не хочете, щоб Ваші діти все осінні канікули просиділи вдома перед планшетом або смартфоном? Ми знайдемо корисніше заняття! Запрошуємо всіх в наш осінній табір. Нас відвідують діти 6-10 років. Плануємо багато цікавого, корисного і смачного! А ще ігровий англійська і безліч конкурсів та ігор в зеленій зоні Чернігова.


Green Country - Зелена Країна Денний Зима 2019 Дитячий табiр Чернігівська область

Денний  Зимові канікули   від 6 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ вул. Гонча 49

Зима

10,0 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

9,6 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Друзі, не хочете, щоб Ваші діти усі зимові канікули просиділи вдома перед планшетом або смартфоном? Ми знайдемо корисніше заняття! Запрошуємо всіх в наш зимовий табір. Нас відвідують діти 6-12 років. Ми працюємо з 8.30 до 18.00 з 24 грудня 2018 по 4 січня 2019. Плануємо багато цікавого, корисного і смачного! А ще ігрова англійська і безліч конкурсів та ігор в затишній зоні Чернігова. Білосніжній зимі бути! І ми на повну будемо насолоджуватися крижаною красою!


ProfyCamp - "Захисник" Дитячий табiр у Чернігівській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Військово-Патріотичний Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Чернігівська область \ Семенівка

Літо

9,9 оцінка табору на підставі 7 відгуків деталi

9,6 оцінка організатора на підставі 26 відгуків деталi

Військово - прикладна тренінгова програма «Захисник» розроблена спеціально для хлопців від 8 років. Програма ідеально підходить для тих, хто хоче придбати реальні військово-прикладні навички, награтися вдосталь в пейнтбол, дізнатися багато нового, познайомитися з цікавими людьми і активно відпочити. Мета програми - розвиток вольових якостей у молодих людей, зміцнення тіла і духу учасника. Виховання усвідомленості, фізичне виховання, підготовка до дій в екстремальних ситуаціях (екстремальна ситуація - це те, що може статися в будь-який момент, несподівано). Отримання початкових військово-прикладних навичок і основ самозахисту, виховання самостійної одиниці суспільства з високим духом і правильними моральними цінностями.


ProfyCamp - Риболовно-мисливська програма «Єгер» Дитячий табiр Чернігівська область

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Чернігівська область \ Семенівка

Літо

9,6 оцінка організатора на підставі 26 відгуків деталi

Риболовно - мисливська програма «Єгер» - це програма фізичного та особистісного зростання проекту «табір всебічного розвитку «ProfyCamp». Єдина дитяча риболовно - мисливська програма в Україні. Програма розрахована для дітей, у яких стоїть завдання підвищувати свої особистісні якості, розвивати свій життєвий потенціал. Програма здатна виховувати дітей відповідальними, самостійними, багатими духовно і морально. Програма залучає учасників до Природи, мисливського та рибальського ремесла нашої країни та закордоння, вчить оберігати та любити все те чим нас оточує Природа. Ні що так не зближує людини з нею, як полювання та риболовля, а програма відкриває завісу того чого ми не бачимо в міській суєті. Кожен учасник під засобом розвиваючого середовища програми зможе знайти себе, розкрити свої нові можливості.


ЛітоТут Дитячий табiр у Чернігівській області

Цілодобовий  Літні канікули   від 9 до 17 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Мінімум гаджетів

Україна \ Чернігівська область \ Остер

Літо

Ваші діти приїдуть в наметовий табір, який знаходиться в екологічному місці, на березі чистої, неймовірно красивої річки Десни. У сухому сосновому лісі на них чекають цікаві знайомства, пригоди, спілкування і навчання. Кожен день в нашому "ЛітоТут" унікальний, насичений і неповторний. Всі учасники зміни знайдуть для себе можливість навчитися чомусь новому, самовдосконалитись та реалізувати свої таланти. І все це, в дружній сімейній атмосфері. Підтримка і спільна творчість наші головні принципи. Вибирайте зміну, а як зробити її фантастичною — ми знаємо!


Похід по двом заповідникам від ЕкстреМал Зима 2019 Дитячий табiр Чернігівська область

Цілодобовий  Зимові канікули   від 7 до 21 року   Спортивні активності Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Чернігівська область \ с. Беремицьке

Зима

Перші дні канікул. З нашої точки зору, найкраще провести їх в дикій природі. Відключиться від суєти міста і навчальних клопоту. Зануриться у світ зимового лісу і дикої природи. У цьому турі ми відвідаємо відразу ДВА заповідники.


Похід з "ЕкстреМалом" на Великдень Травень 2019 Дитячий табiр у Чернігівській області

Цілодобовий  Травневі свята   від 8 до 17 років   Відпочинок на річці/озері Наметовий табір

Україна \ Чернігівська область \ с. Отрохи

Травень

Ми вирушаємо в похід по диких місцях Полісся! Пройдемо маршрут по екологічних стежках "Межиріченського" парку. І переночуємо cеред пустелі загубленої в лісі. Багаття, крики нічних птахів на болоті, їжа з запахом димку і маршрут по лісових стежках.


ШАГ - Комп'ютерний табір в Чернігові Дитячий табiр Чернігівська область

Денний  Літні канікули   від 8 до 14 років   IT-табір Знижки для постійних клієнтів

Україна \ Чернігівська область \ Чернігів \ ул.Пятніцкая, 39

Літо

10,0 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

10,0 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Літній Комп'ютерний Табір в Академії ШАГ - перший в Україні комп'ютерний табір, в якому школярі знайомляться з дивовижним світом комп'ютерних технологій. Настає пора літніх канікул, і ми підготували нову, захоплюючу програму комп'ютерного табору, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне - корисними.


Сторінка сформована 02:24:42