Дитячий табiр Швеція

Сортувати :
Знайдено 3 табори Показати на мапі

Пригоди Гекльберрі Фінна в Скандинавії Дитячий табiр Швеція

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 25 років   Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Екскурсійний Сімейний Авіа-трансфер

Швеція \ Гуннеруде

Літо від 1 200 eur ( ~ 36 384 грн)

9,4 оцінка організатора на підставі 40 відгуків деталi

Пригоди Гекльберрі Фінна. Хто в дитинстві не зачитувався пригодами Гекльберрі Фінна і не уявляв себе на плоту, що неспішно сплавляє вниз по красивій річці разом зі своїми друзями? Тепер настав час виконати заповітну дитячу мрію і подарувати своїй дитині (і собі коханому теж) одну з п'ятдесяти найкращих подорожей в житті за версією "National Geographic" - сплав на плотах Шведською річкою Кларельвен.


Le'tucha Ryba: Швеція Дитячий табiр у Швеції

Цілодобовий  Літні канікули   від 5 до 23 років   Відпочинок на морі Наметовий табір Спортивні активності Балтійське море Яхтинг Сімейний Авіа-трансфер Залізн. трансфер

Швеція \ Стокгольм

Літо від 800 eur ( ~ 24 256 грн)

Літо - найкраща пора року для відпочинку. Найпопулярнішим видом відпочинку в цю пору року є відпочинок на воді. Це може бути банальне відвідування пляжу, щоб позасмагати. Але цей відпочинок може стати більш захоплюючим і незабутнім для Вас, якщо провести його на яхті! Ми пропонуємо Вам взяти участь в турі на парусній яхті по Балтійському морю.


Тур: Круїз до Балтійських берегів. В гості до Карлсона від Cool Kids Весна 2019 Дитячий табiр Швеція

Цілодобовий  Весняні канікули   від 9 до 16 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Швеція \ Стокгольм

Весна

9,5 оцінка організатора на підставі 3 відгуків деталi

Запрошуємо всіх на круїз до Балтійських берегів! В гості до Карлсона. Без супроводу дорослих приймаються діти у віці від 9-16 років.


Сторінка сформована 16:33:20