Дитячий табiр Швеція

Знайдено 9 таборів Показати на мапі

"Edelweiss" - Пригоди Гекльберрі Фінна в Скандинавії Літо 2020 Дитячий табiр Швеція

9,4
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 25 років   Екскурсійний Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Сімейний Авіа-трансфер

Швеція \ місцевість Гуннеруд

Літо від 1 400 eur ( ~ 36 190 грн)

Пригоди Гекльберрі Фінна. Хто в дитинстві не зачитувався пригодами Гекльберрі Фінна і не уявляв себе на плоту, що неспішно сплавляється вниз по красивій річці разом зі своїми друзями? Тепер настав час виконати заповітну дитячу мрію і подарувати своїй дитині (і собі коханому теж) одну з п'ятдесяти найкращих подорожей в житті за версією "National Geographic" - сплав на плотах Шведською річкою Кларельвен.


Le'tucha Ryba: Швеція Дитячий табiр у Швеції

Цілодобовий  Літні канікули   від 5 до 23 років   Спортивні активності Відпочинок на морі Наметовий табір Яхтинг Сімейний Балтійське море Авіа-трансфер Залізн. трансфер

Швеція \ Стокгольм

Літо

Літо - найкраща пора року для відпочинку. Найпопулярнішим видом відпочинку в цю пору року є відпочинок на воді. Це може бути банальне відвідування пляжу, щоб позасмагати. Але цей відпочинок може стати більш захоплюючим і незабутнім для Вас, якщо провести його на яхті! Ми пропонуємо Вам взяти участь в турі на парусній яхті по Балтійському морю.


MEGAВИПУСКНОЙ на круїзному поромі Рига-Стокгольм Дитячий табiр Швеція

Цілодобовий  Літні канікули   від 16 до 17 років   Екскурсійний Автобусний трансфер

Швеція \ Стокгольм

Літо від 244 eur ( ~ 6 307 грн)

Пропонуємо відправитися в автобусний тур до Швеції «МЕГА ВИПУСКНИЙ У СТОКГОЛЬМІ». Хотіли пригод? Не втрачайте часу! Забронюйте свою запаморочливу подорож вже сьогодні!


Балтійський круїз - випускний бал (тільки для організованих груп) Дитячий табiр у Швеції

6,9
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 17 років   Тільки групові замовлення   Екскурсійний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Швеція \ Стокгольм

Літо від 195 eur ( ~ 5 041 грн)

Незабутній тур автобусом в Прибалтику і Скандинавію і неймовірні враження на різних кораблях з Таллінна в Гельсінкі, з Турку до Стокгольма і зі Стокгольма до Риги! Дивовижні столиці Прибалтики, казкова Фінляндія і королівська Швеція - чекають на Вас! Сучасний Таллінн, який гармонійно поєднується з середньовічною архітектурою Старого міста! Гельсінкі - столиця і найбільше місто в Фінляндії. Місто, який не залишить вас байдужим! Турку - стародавнє місто Фінляндії серед островів! Королівський Стокгольм з мальовничими скандинавськими пейзажами зачарує кожного! Завершення подорожі в затишно-чарівній Ризі!


Випускний бал на Балтійському морі Дитячий табiр Швеція

6,9
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 6 до 17 років   Екскурсійний Відпочинок на морі Сімейний Балтійське море Автобусний трансфер

Швеція \ Стокгольм

Літо від 199 eur ( ~ 5 144 грн)

Після навчання та іспитів Ти заслужив кращу вечірку з нагоди випускного, тому влаштуй її на наших кораблях - сучасної Romantika або чарівної Isabelle. Святкуй випускний в особливій і незвичайній атмосфері на кораблі, яку витає тільки під час морської подорожі. Під час Твого свята ми подбаємо про все, щоб подорож надовго залишилося в пам'яті, як краще завершення навчального року. На кораблі є широка програма відпочинку та розваг, ансамблі, трубадури і ді-джей, який грає популярну музику, караоке, смачні страви в ресторанах і вражаючі шоу-вистави. Запрошуй однокласників, друзів і коханих вчителів, щоб разом насолодитися кращою випускною вечіркою 2020 року.


Міжнародний багатожанровий конкурс - фестиваль «BALTIC BREEZE» Весна 2020 Дитячий табiр у Швеції

Цілодобовий  Весняні канікули   від 3 до 17 років   Танцювальний Музичний Екскурсійний Міжнародний Сімейний Автобусний трансфер

Швеція \ Стокгольм

Весна від 215 eur ( ~ 5 558 грн)

Запрошуємо на міжнародний багатожанровий конкурс - фестиваль «BALTIC BREEZE». Тут ви чудово проведе час, отримаєте масу яскравих емоцій і заведете нові знайомства.


Міжнародний багатожанровий конкурс - фестиваль «BALTIC BREEZE» Осінь 2019 Дитячий табiр Швеція

Цілодобовий  Осінні канікули   від 3 до 17 років   Танцювальний Музичний Екскурсійний Міжнародний Сімейний Автобусний трансфер

Швеція \ Стокгольм

Осінь

Запрошуємо на міжнародний багатожанровий конкурс - фестиваль «BALTIC BREEZE». Тут ви чудово проведе час, отримаєте масу яскравих емоцій і заведете нові знайомства.


Скандинавія + Німеччина Осінь 2019 Дитячий табiр у Швеції

9,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Осінні канікули   від 7 до 60 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер

Швеція \ Стокгольм

Осінь

Пропонуємо Вам провести незабутні канікули в Скандинавії і Німеччини. Вас чекає маса міст, круїз по Балтійському і Північним морями, палац Фредеріксборг, парк Тіволі і багато іншого.


Тур: Круїз до Балтійських берегів. В гості до Карлсона від Cool Kids Весна 2019 Дитячий табiр Швеція

9,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Весняні канікули   від 9 до 16 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Швеція \ Стокгольм

Весна

Запрошуємо всіх на круїз до Балтійських берегів! В гості до Карлсона. Без супроводу дорослих приймаються діти у віці від 9-16 років.


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 12:34:11