Дитячий табiр Мальта

Сортувати :
Знайдено 20 таборів Показати на мапі

Albion Education: St / Martin`s College (Мальта) Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Басейн Авіа-трансфер

Мальта \ Мсида

Літо

Літо... Сонце... Тепле море... Золотистий пісок... Знамениті на весь світ рибальські човни Луццу... Мальта... Хіба можна знайти краще місце для літніх канікул Вашої дитини? Тим більше, якщо крім чудового відпочинку, його очікує ще й не менш цікавий курс англійської мови, який пропонує міжнародна школа ЄС!


Albion Education: Англійська для всієї родини на Мальті Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Літні канікули   від 13 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Відпочинок на морі Англійська мова Сімейний Середземне море Авіа-трансфер

Мальта \ Сент-Джуліанс

Літо

Вивчати англійську на Мальті, насолоджуючись незабутнім відпочинком на прекрасному середземноморському острові, пропонує мовна школа EC Malta. Яскрава, сучасна і багатолюдна круглий рік, вона розмістилася в самому центрі сонячного міста Сент-Джуліанс, в хвилинах ходьби від набережної, ресторанів, кафе і магазинів.


AmES: Home Language International (Навчання в родині викладача) Мальта Зима 2020 Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Зимові канікули   від 3 до 23 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Авіа-трансфер

Відео

Мальта \ Валлетта

Зима від 1 090 eur ( ~ 29 790 грн)

Вивчення мови в сім'ї викладача - найефективніший вид мовних курсів. Тисячі дітей і дорослих починають впевнено говорити іноземною мовою в найкоротші терміни саме завдяки цьому методу. Його переваги очевидні: крім блискавичного подолання комунікаційної боязкості і мовного бар'єру, заняття йдуть фактично 24 години на добу.


Cavendish School of English на Мальті від Domar Осінь 2019 Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Осінні канікули   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Авіа-трансфер

Мальта \ Валлетта

Осінь

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Школа Cavendish School запрошує дітей та підлітків 10-17 років провести осінні канікули в англомовному середовищі на сонячному узбережжі Мальти. Тут сплелися воєдино прекрасне море, мальовнича природа і багатовікова історія.


Cavendish літній табір на Мальті від Domar Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Відпочинок на морі Англійська мова Середземне море Авіа-трансфер

Мальта \ Валлетта

Літо

8,8 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Школа Cavendish School запрошує дітей та підлітків 10-17 років провести літні канікули в англомовному середовищі на сонячному узбережжі Мальти. Тут сплелися прекрасне море, мальовнича природа і багатовікова історія.


Clubclass: літній табір на Мальті від Domar Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Басейн

Мальта \ Свії

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Школа англійської мови Clubclass Malta перебувати в Свійі, безпечному і тихому житловому районі, який в свою чергу розташований недалеко від самого популярного і жвавого туристичного району Мальти, Сент-Джуліансу. У п'яти хвилинах ходьби від школи знаходиться Пачевіль, центр активного вечірнього дозвілля, де кожен студент може знайти для себе заняття до душі, від перегляду самого останнього фільму, гри в боулінг, танців на запальних дискотеках, до розміреного відпочинку на піщаному пляжі.


English Camp на Мальті Осінь 2019 Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Осінні канікули   від 9 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Басейн Авіа-трансфер

Відео

Мальта \ Свії

Осінь

9,3 оцінка організатора на підставі 2 відгуків деталi

Школа англійської мови Clubclass Malta розташована в Свії, недалеко від самого популярного і жвавого туристичного району Мальти, Сент-Джуліансу. Пристрій нашої мовної школи-резиденції вигідно відрізняє нас від інших шкіл на Мальті, а також забезпечує студентам повне занурення в мовне середовище, що дозволяє домогтися високих результатів.


European School of English на Мальті від Alekom Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Відпочинок на морі Англійська мова Басейн Середземне море Авіа-трансфер

Відео

Мальта \ Сент-Полз-Бей

Літо від 2 260 eur ( ~ 61 766 грн)

8,9 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Літня програма проводиться в фантастичному готелі з прекрасною інфраструктурою - Salini resort 4 *, який належить школі. Школа ESE, яка вже понад 15 років навчає англійської мови на Мальті, в 2015 році була удостоєна відзнаки від авторитетного швейцарського видання EducationStars. А за допомогою відкритого голосування студентів, ESE була визнана кращою мовною школою острова.


European School of English на Мальті від Alekom Осінь 2020 Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Осінні канікули   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Відпочинок на морі Англійська мова Басейн Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Середземне море Авіа-трансфер

Мальта \ Сент-Полз-Бей

Осінь від 2 160 eur ( ~ 59 033 грн)

8,9 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Школа ESE, яка вже понад 15 років навчає англійської мови на Мальті, в 2015 році була ушанована відзнаки від авторитетного швейцарського видання EducationStars. А за допомогою відкритого голосування студентів, ESE була визнана кращою мовною школою острова. На сьогоднішній день ESE - єдина незалежна школа Мальти, що має акредитацію відразу в трьох міжнародних асоціаціях: EAQUALS, IALC і QE.


Gateway School of English на Мальті від Domar Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Літні канікули   від 12 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Відпочинок на морі Англійська мова Середземне море Авіа-трансфер

Мальта \ Сент-Джуліанс

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Активний літній табір в Gateway School of English. Gateway School of English GSE - мовна школа на Мальті, заснована в 2002 році і має репутацію однієї з кращих мальтійських мовних шкіл. Школа пропонує курси англійської мови для дітей та дорослих. Це невелика сімейна мовна школа, розташована в тихому районі Сент-Джуліансу (St. Julians), Мальта (Malta).


Gateway School of English на Мальті від Domar Зима 2019 Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Зимові канікули   від 8 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Сімейний Авіа-трансфер

Мальта \ Сент-Джуліанс

Зима

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Зимові канікули на Мальті 2019. Влаштуйте Вашим дітям найяскравіші канікули та зніміть з себе всі турботи, пов'язані з їх успішністю з англійської мови!


Inlingua School of English Зима 2019 Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Зимові канікули   від 9 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Авіа-трансфер

Мальта \ Сліма

Зима

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Зимові канікули на Мальті: з 25.12.2018 по 25.01.2019г.; 1-2 тижневий курс англійської мови на зимових канікулах - це відмінна мовна практика, насичена екскурсійна програма, пізнавально-розважальна програма.


Link school of English на Мальті від Domar Зима 2019 Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Зимові канікули   від 9 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Авіа-трансфер

Мальта \ Свії

Зима

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Зимові канікули на Мальті 2019. Влаштуйте Вашим дітям найяскравіші канікули і зніміть з себе всі турботи, пов'язані з їх успішністю з англійської мови! Link School of English є офіційним ексклюзивним екзаменаційним центром на Мальті. А м'який і теплий мальтійський клімат, найчистіше море і мальовнича місцевість зроблять навчання не тільки ефективним, але й максимально вражаючим.


St. Martin`s: літній табір на Мальті від Domar Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 13 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова

Мальта \ Мсида

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Чудовий дитячий табір на Мальті, де соціальна активність сполучена з навчанням і відпочинком! Діти отримають не тільки знання, але запам'ятовуються враження і зможуть знайти нових друзів в інтернаціональному середовищі.


Sunny Malta від Alekom весною 2019 Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Весняні канікули   від 10 до 17 років   Екскурсійний Англійська мова

Мальта \ Сліма

Весна

9,8 оцінка табору на підставі 1 відгука деталi

8,9 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Ми дуже любимо Мальту! Як і всі наші студенти) люблять настільки, що готові проводити там літні, осінні і зимові канікули! А тепер ще й весняні!


Young Learners на Мальті від Domar Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Літні канікули   від 8 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Відпочинок на морі Англійська мова Середземне море Авіа-трансфер Автобусний трансфер

Мальта \ Меліха

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Табір "Young Learners" призначений для дітей 8-12 років і підлітків 13-16 років. Програма проходить з 8 червня по 11 серпня на Мальті. Мальта - один з найкрасивіших острів, зі своєї вікової британською історією, ідеальне місце де можна вивчати англійську і насолоджуватися морем і сонцем.


Групова поїздка: English Camp на Мальті від Speak Up для дорослих та дітей Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Літні канікули   від 9 до 64 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Відпочинок на морі Англійська мова Носій мови Середземне море Авіа-трансфер

Мальта \ Свії

Літо

9,3 оцінка організатора на підставі 2 відгуків деталi

Якщо Ви вирішили зробити канікули своєї дитини корисними і приємними, рекомендуємо Вам розглянути острів Мальта. Курс поєднує вивчення англійської мови зі знайомством з Мальтою і її культурою. Основний упор робиться на розвиток комунікативних навичок за рахунок занурення в мовне середовище.


Групова поїздка: Навчання в IELS на Мальті від Alekom Май 2019 Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Травневі свята   від 10 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Відпочинок на морі Англійська мова Середземне море Авіа-трансфер

Відео

Мальта \ Сліма

Травень

8,9 оцінка організатора на підставі 6 відгуків деталi

Ми дуже любимо Мальту! Як і всі наші студенти) люблять настільки, що готові проводити там літні, осінні і зимові канікули! А тепер ще й весняні!


Супутник Студента: Канікули на Мальті Дитячий табiр Мальта

Цілодобовий  Літні канікули   від 13 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Нейтральне відношення до гаджетів

Мальта \ Сент-Джуліанс

Літо

Компанія Супутник Студента пропонує учням з користю провести літні канікули 2019 р поєднавши вивчення англійської мови і цікаву екскурсійну програму на Мальті. Республіка Мальта до 60-х рр. ХХ століття була британською колонією і на сьогоднішній день є найбільшим в Європі центром з вивчення англійської мови, який тут має статус другої державної поряд з мальтійським - сумішшю італійського та арабської мов.


Супутник Студента у середній школі на Мальті Весна 2019 Дитячий табiр на Мальті

Цілодобовий  Весняні канікули   від 13 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Відпочинок на морі Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Середземне море Авіа-трансфер

Мальта \ Сент-Джуліанс

Весна

Мовна школа, в якій проходить навчання, заснована в 2002 р., вона вже кілька років поспіль визнана однією з кращих шкіл на Мальті і пропонує широкий вибір курсів англійської мови для різних рівнів підготовки: від курсу для початківців до проміжних і просунутих (всі 6 рівнів). Тут прагнуть зробити навчання цікавим і приємним, наскільки це можливо, щоб допомогти учням максимально ефективно використовувати свій час на Мальті. Всі вчителі зосереджені на індивідуальних потребах кожного учня в класі.


Сторінка сформована 02:52:13