Фильтры

Дитячий табiр Рівненська область

Знайдено 3 дитячих табори Показати на мапі

DEC camp Осінь 2020 Дитячий табiр Рівненська область

Україна \ Рівненська область \ Сарни
Цілодобовий Осінні канікули 7 - 17 років
зміни пройшли
9,6
із 10
оцінка організатора
Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Носій мови Мінімум гаджетів Автобусний трансфер Залізн. трансфер
Трансфер з: Київ, Одеса

DEC camp - це простір для здорового розвитку, формування життєвих компетенцій і самореалізації кожної особистості. DEC camp - єдиний англомовний табір України, який є членом Американської Асоціації таборів і членом Світової табірної спільноти.


Savvy Nation Forest (Олександрія) Дитячий табiр у Рівненській області

Україна \ Рівненська область \ Олександрія
Цілодобовий Літні канікули 8 - 16 років
Очікуємо ціни і зміни
Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Англійська мова

Літо це маленьке життя! Пропонуємо цікавий Лісовий табір Savvy-Forest! Щодня на вашу дитину чекатиме майстер-класи, досліди, винаходи, ігри, квізи, флешмоби, заняття з психології, англійської мови та тренінги з фінансової грамотності! З дітьми також займаються волонтери з інших країн (Туреччина, Китай, США).


Savvy Nation Junior Денний (Рівне) Дитячий табiр Рівненська область

Україна \ Рівненська область \ Рівне \ Чорновола 13, к.415
Денний Літні канікули 6 - 9 років
Очікуємо ціни і зміни
Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова

Ви ще не вирішили, як запланувати літо для молодшого школяра? Savvy Nation пропонує п'ять незабутніх днів в денному таборі Junior SAVVY NATION. Що це? Табір Junior - денний табір на базі офісу тренінгової компанії Savvy Nation в серці міста Рівне. Якщо ви ще не готові записати дитину в дорослий табір далеко від будинку, якщо для вас важливий розвиток дитини та знання, які переплітаються з розвагами, якщо для вас важлива якість відпочинку, табір Junior - прекрасна альтернатива для молодших школярів на літо 2020 року.

Сторінка сформована 19:51:34