Інклюзивний табір

Знайдено 3 табори Показати на мапі

Halli-Galli Інклюзивний табір

 
10
із 10
оцінка організатора

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Спортивні активності Інклюзія Відпочинок на річці/озері Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Київська область \ Київ \ Дніпровський район \ Гідропарк

Літо

Табір Halli Galli - ідеальне місце для тих, чиї батьки хочуть, щоб їхні діти оздоровилися, не виїжджаючи з Києва. Геть офісні стіни та щохвилини розписані традиційні програми денних таборів - хай живе свобода, природа, земля, пісок, трава, дерева, вода, садові равлики, спів птахів і шелест вітру!


Англійський табір Фенікс Інклюзивний табір

Денний  Літні канікули   від 4 до 14 років   Бізнес/тренінг/освітній Інклюзія Англійська мова Носій мови

Україна \ Київська область \ Київ \ Печерський район \  вул. Гусовського 12/7, 5-й під'їзд

Літо

Денний літній табір з носіями мови. Щоденні заняття з йоги на свіжому повітрі з інструктором з Каліфорнії. Художні майстер класи з видатною художницею Наталією Заболоцькою. Заняття з логіки, фізики та хімії з викладачем з Англії.


Лісова застава (Інклюзія) Інклюзивний табір

10
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Інклюзія Сімейний Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Київська область \ смт. Димер

Літо

Запрошуємо дітей з розладами аутистичного спектру, а також їх батьків, в «Лісову заставу» - провести літні дні в колі однолітків, щоб як слід відпочити, набратися сил, сонечка і нового досвіду!


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 20:10:06