Інклюзивний табір

Сортувати :
Знайдено 5 таборів Показати на мапі

Halli-Galli Інклюзивний табір

10,0 оцінка табору 2 відгука

10,0 оцінка організатора 2 відгука

Денний  Літні канікули   від 5 до 12 років   Спортивні активності Інклюзія Відпочинок на річці/озері Англійська мова Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Мінімум гаджетів Автобусний трансфер

Україна \ Київська область \ Київ \ Дніпровський район \ Гідропарк

Літо

Табір Halli Galli - ідеальне місце для тих, чиї батьки хочуть, щоб їхні діти оздоровилися, не виїжджаючи з Києва. Геть офісні стіни та щохвилини розписані традиційні програми денних таборів - хай живе свобода, природа, земля, пісок, трава, дерева, вода, садові равлики, спів птахів і шелест вітру!


Halli-Galli Зима 2019 Інклюзивний табір

10,0 оцінка організатора 2 відгука

Денний  Зимові канікули   від 7 до 13 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Інклюзія

Україна \ Київська область \ Київ \ Дарницький район \ вул. Російська, 31

Зима

Робота нашого табору грунтується на кількох принципах: участь дітей у плануванні, контакт з природою, багато часу на свіжому повітрі, підтримка самостійності і увагу до потреб кожної дитини. Ми, дорослі, підготували для дітей канву - конструктор, яка включає розклад, бюджет, принципи і перелік можливих варіантів, як провести час. Завдання дітей - створити власну програму, виходячи з наявних ресурсів і з огляду на інтереси всіх сторін). Роль дорослих у цьому процесі - фасилітатори-помічники, які регулюють процес, піклуються про безпеку і допомагають довести справу до кінця.


Англійський табір Фенікс Інклюзивний табір

Денний  Літні канікули   від 4 до 14 років   Бізнес/тренінг/освітній Інклюзія Англійська мова Носій мови

Україна \ Київська область \ Київ \ Печерський район \  вул. Гусовського 12/7, 5-й під'їзд

Літо

Денний літній табір з носіями мови. Щоденні заняття з йоги на свіжому повітрі з інструктором з Каліфорнії. Художні майстер класи з видатною художницею Наталією Заболоцькою. Заняття з логіки, фізики та хімії з викладачем з Англії.


Денний табір Halli-Galli Осінь 2019 Інклюзивний табір

10,0 оцінка організатора 2 відгука

Денний  Осінні канікули   від 6 до 13 років   Бізнес/тренінг/освітній Інклюзія

Україна \ Київська область \ Київ \ Дарницький район \ вул. Російська, 31, освітній простір Halli Galli

Осінь

Робота нашого табору грунтується на кількох принципах: Участь дітей в плануванні, контакт з природою, багато часу на свіжому повітрі, підтримка самостійності та увага до потреб кожної дитини. Ми, дорослі, підготували для дітей канву - конструктор, яка включає розклад, бюджет, принципи та перелік можливих варіантів, як провести час. Завдання дітей - створити власну програму, виходячи з наявних ресурсів і з огляду на інтереси всіх сторін). Роль дорослих у цьому процесі - фасилітатори-помічники, які регулюють процес, піклуються про безпеку і допомагають довести справу до кінця.


Лісова застава (Інклюзія) Інклюзивний табір

10,0 оцінка організатора 1 відгук

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Інклюзія Сімейний Автобусний трансфер

Відео

Україна \ Київська область \ смт. Димер

Літо

Запрошуємо дітей з розладами аутистичного спектру, а також їх батьків, в «Лісову заставу» - провести літні дні в колі однолітків, щоб як слід відпочити, набратися сил, сонечка і нового досвіду!


Сторінка сформована 23:08:08