Дитячий табiр Хмельницька область

Знайдено 5 таборів Показати на мапі

3D Travel разом з Canoe Camp Весна 2018 Дитячий табiр Хмельницька область

9,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Травневі свята   від 10 до 16 років   Екскурсійний Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Автобусний трансфер

Україна \ Хмельницька область \ Кам'янець-Подільський

Травень

Canoe camp - це команда молодих людей, які 3 роки тому вирішили змінити світ, збираючи унікальних людей навколо себе. Робота з підлітками - це не просто розвага чи класні емоції, це відмінний спосіб поділитися з ними своєю турботою, передати досвід і вплинути на майбутнє. Ми хочемо ділитися світлом, нас переповнює.


The Legend. Між двома світами від Екстрім-центру "Карабін" Дитячий табiр у Хмельницькій області

8,8
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 11 до 16 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Англійська мова Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Носій мови Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Відео

Україна \ Хмельницька область \ с. Рудківці

Літо

Життя досягло свого апогею! В кожному куточку планети людство насолоджується своїм буттям! Неможливе стало можливим! Людський мозок почав створювати ідеї, які сьогодні стоять дорожче самої людини. У цьому столітті люди навчилися багатьом речам, які ще десять років тому здавалися нереальними: ми почали подорожувати на інші планети, створили штучний інтелект, він навіть швидше і розумніші за нас. Людство підкорило Всесвіт!


Бушкрафт. Майстерня виживання від Екстрім-центру "Карабін" Дитячий табiр Хмельницька область

 
8,8
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 9 до 14 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Знижки для декількох дітей у одному замовленні Мінімум гаджетів Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Відео

Україна \ Хмельницька область \ с. Рудківці

Літо

Кілька століть тому досвідчений майстер відібрав групу з десяти друзів, які прийняли виклик - відправитися в тропічний ліс Амазонії. У кожного з них була своя мотивація відправитися в незвідані місця: хтось - заради цікавості, хтось просто хотів відволіктися, а хтось взагалі заради компанії. Але кожному з них належало випробувати почуття досягнень і відкриттів, щоб розкрити силу мужності! Вони знали, що з часом кожен повернеться до свого звичайного життя, тому хотіли загартувати характер, щоб у майбутньому досягти поставлених цілей. В експедиції місцями дикої природи вони вчилися спостерігати, орієнтуватися, будувати укриття і добувати їжу.


Дитячі наукові студії (Кам'янець-Подільський) Дитячий табiр у Хмельницькій області

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній IT-табір

Україна \ Хмельницька область \ Кам'янець-Подільський

Літо

Ваша дитина допитливий, нестандартно мислить, цікавиться як влаштований світ? Вітаємо можливо, Ви виховуєте майбутнього генія! Центр інноваційної освіти для дітей у віці від 8 років і до 16, який готує по одинадцяти напрямках сучасної освіти: програмування, робототехніка, 3Д моделювання та друк, промисловий дизайн, стартапологія, біотехнології, філософія, графічний дизайн, математика, лінгвістика і курс по есе -райтінга.


Еко-табір "Лісові Герої" Дитячий табiр Хмельницька область

 
9,8
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Літні канікули   від 5 до 17 років   Спортивні активності Відпочинок на річці/озері

Україна \ Хмельницька область \ с. Сатанів

Літо

Це неймовірно цікава, захоплююча і, найголовніше, розвиваюча пригода для дітей. Пригода довжиною 7 днів! Унікальна методика, розроблена професійними педагогами та психологами, дасть вашій дитині можливість стати самостійною, відповідальною, впевненою в собі, сміливою, рішучою і цілеспрямованою.


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 03:26:30