Дитячий табiр Хмельницька область

Знайдено 6 таборів Показати на мапі

Академія пригод (с.Завалля) Дитячий табiр Хмельницька область

Україна \ Хмельницька область \ с. Завалля
Цілодобовий  Літні канікули   10 - 16 років  
від 5 300 грн

Відпочинок на річці/озері Сімейний Вегетаріанське харчування за запитом Мінімум гаджетів

Набридли літні табори зі стандартною програмою відпочинку? Ставите питанням, як влаштувати дитині цікаве і активне літо? Саме тому ми розробили авторську програму, де за 10 днів ваша дитина спробує себе в ролі дослідника першовідкривача, відпочине від міської суєти і забуде про гаджетах і соцмережі!


Бушкрафт. Майстерня виживання від Екстрім-центру Карабін Дитячий табiр у Хмельницькій області

Україна \ Хмельницька область \ с. Рудківці
Цілодобовий  Літні канікули   9 - 14 років  
Очікуємо ціни і зміни
 
8,8
із 10
оцінка організатора

Відпочинок на річці/озері Наметовий табір Спортивні активності Знижки для декількох дітей у одному замовленні Мінімум гаджетів Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Кілька століть тому досвідчений майстер відібрав групу з десяти друзів, які прийняли виклик - відправитися в тропічний ліс Амазонії. У кожного з них була своя мотивація відправитися в незвідані місця: хтось - заради цікавості, хтось просто хотів відволіктися, а хтось взагалі заради компанії. Але кожному з них належало випробувати почуття досягнень і відкриттів, щоб розкрити силу мужності! Вони знали, що з часом кожен повернеться до свого звичайного життя, тому хотіли загартувати характер, щоб у майбутньому досягти поставлених цілей. В експедиції місцями дикої природи вони вчилися спостерігати, орієнтуватися, будувати укриття і добувати їжу.


Еко-табір Лісові Герої Дитячий табiр Хмельницька область

Україна \ Хмельницька область \ с. Сатанів
Цілодобовий  Літні канікули   5 - 17 років  
Очікуємо ціни і зміни
 
9,8
із 10
оцінка організатора

Відпочинок на річці/озері Спортивні активності

Це неймовірно цікава, захоплююча і, найголовніше, розвиваюча пригода для дітей. Пригода довжиною 7 днів! Унікальна методика, розроблена професійними педагогами та психологами, дасть вашій дитині можливість стати самостійною, відповідальною, впевненою в собі, сміливою, рішучою і цілеспрямованою.


The Legend. Між двома світами від Екстрім-центру Карабін Дитячий табiр у Хмельницькій області

Україна \ Хмельницька область \ с. Рудківці
Цілодобовий  Літні канікули   11 - 16 років  
Очікуємо ціни і зміни
8,8
із 10
оцінка організатора

Відпочинок на річці/озері Спортивні активності Англійська мова Носій мови Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Життя досягло свого апогею! В кожному куточку планети людство насолоджується своїм буттям! Неможливе стало можливим! Людський мозок почав створювати ідеї, які сьогодні стоять дорожче самої людини. У цьому столітті люди навчилися багатьом речам, які ще десять років тому здавалися нереальними: ми почали подорожувати на інші планети, створили штучний інтелект, він навіть швидше і розумніші за нас. Людство підкорило Всесвіт!


Дитячі наукові студії (Кам'янець-Подільський) Дитячий табiр Хмельницька область

Україна \ Хмельницька область \ Кам'янець-Подільський
Цілодобовий  Літні канікули   10 - 16 років  
Очікуємо ціни і зміни

Бізнес/тренінг/освітній IT-табір

Ваша дитина допитливий, нестандартно мислить, цікавиться як влаштований світ? Вітаємо можливо, Ви виховуєте майбутнього генія! Центр інноваційної освіти для дітей у віці від 8 років і до 16, який готує по одинадцяти напрямках сучасної освіти: програмування, робототехніка, 3Д моделювання та друк, промисловий дизайн, стартапологія, біотехнології, філософія, графічний дизайн, математика, лінгвістика і курс по есе -райтінга.


3D Travel разом з Canoe Camp Весна 2018 Дитячий табiр у Хмельницькій області

Україна \ Хмельницька область \ Кам'янець-Подільський
Цілодобовий  Травневі свята   10 - 16 років  
Очікуємо ціни і зміни
9,7
із 10
оцінка організатора

Екскурсійний Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Автобусний трансфер

Canoe camp - це команда молодих людей, які 3 роки тому вирішили змінити світ, збираючи унікальних людей навколо себе. Робота з підлітками - це не просто розвага чи класні емоції, це відмінний спосіб поділитися з ними своєю турботою, передати досвід і вплинути на майбутнє. Ми хочемо ділитися світлом, нас переповнює.

Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 01:01:15