Дитячий табiр Португалія

Сортувати :
Знайдено 3 табори Показати на мапі

Friends World Португалія Зима 2020 Дитячий табiр Португалія

Цілодобовий  Зимові канікули   від 8 до 17 років   Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Басейн Авіа-трансфер

Відео

Португалія \ Алвор

Зима від 1 650 eur ( ~ 45 095 грн) замість 1 700 eur

Акція! Раннє бронювання до 15 листопада (Останній день акції!)

9,6 оцінка організатора на підставі 16 відгуків деталi

Щоб відчути справжнє диво, іноді достатньо лише кардинально змінити картинку перед очима! Ми проміняємо сіру, холодну пору року на яскраве сонце, квітучу зелень і шум океану. Ми вже цілих 5 років є одними з кращих організаторів дитячого відпочинку в Україні, тому ми приготували для Вас дещо нове і ще більш захоплююче. І зараз офіційно відкриваємо бронювання на зиму в Португалії 2020!


Nobel School Algrave: літній табір в Португалії від Domar Дитячий табiр в Португалії

Цілодобовий  Літні канікули   від 10 до 18 років   Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Англійська мова Авіа-трансфер Автобусний трансфер

Відео

Португалія \ Ліссабон

Літо

8,8 оцінка організатора на підставі 1 відгука деталi

Літня школа для студентів у віці від 12 років пропонує унікальну можливість для студентів випробувати життя у відмінній міжнародній школі-інтернаті. Студенти отримують вигоду від високоякісного навчання англійської мови, а також від захоплюючих заходів та екскурсій.


Young Winners - осінній табір в Португалії Осінь 2019 Дитячий табiр Португалія

Цілодобовий  Осінні канікули   від 6 до 16 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Відпочинок на морі Профільно Спортивний Серфінг Знижки дітям з однієї родини Вегетаріанське харчування за запитом Дієтичне харчування за запитом Атлантичний океан Авіа-трансфер

Португалія \ о. Балеал

Осінь

9,8 оцінка організатора на підставі 2 відгуків деталi

Young Winners - це унікальний проект, який робить не просто екскурсійний тур, а справжнісінький дитячий табір в Португалії з можливістю навчання серфінгу. Ми допомагаємо розкрити потенціал вашої дитини. І навіть якщо вам здається, що ваша дитина зовсім нічого не хоче, крім як грати в комп'ютерні ігри, то ми готові вам довести, що це не так і розширити коло його інтересів.


Сторінка сформована 02:44:51