Доступні дитячі табори

01.06.2018

Сьогодні ми хочемо поговорити про доступні табори літа.

Усі батьки хочуть дати дитині кращий відпочинок, але не завжди є можливість відправити дитину в табір-Люкс.

Що ж робити, якщо ресурси не дозволяють вибрати будь-який табір, а відпочинок дитині хочеться організувати.
Вихід є, і ми розповімо про нього.

Спочатку давайте визначимося, які табори можна вважати "доступними". Ми все-таки будемо наполягати на формулюванні "доступний табір", а не "дешевий табір" тому що знаємо, що є дійсно хороші табори з доступною ціною і назвати їх "дешевими" язик не повертається.

Визначимося з ціною. В реаліях 2018 го року доступним можна вважати табір з ціною до 5 000 грн за 2-тижневу зміну.

У цьому ціновому діапазоні є цікаві напрями таборів, про які ми Вам і розповімо.

По-перше, зверніть увагу на наметові табори. Тут зменшення ціни досягається за рахунок проживання: діти живуть в наметах, а не в корпусах. Так, про зручності в номері не йдеться, але зате яка романтика!

Якщо Ви не боїтеся дати можливість дитині пережити такий досвід, вибирайте наметові табори!

Розберемо декілька напрямків наметових таборів.

Наметові табори в Карпатах природним чином поєднуються з туристичною програмою, а це і прекрасні пейзажі, і гірські річки, і чисте повітря, і здорова активність.

Також є цікаві доступні наметові табори на морському узбережжі, наприклад, в Миколаївській області. Тут табір розташовується на березі моря і Ваша дитина виявляється і на морі, і в наметі: подвійна романтика.

Якщо Ви ростете дитини в патріотичному дусі, рекомендуємо звернути увагу на наметові Військово-патріотичні табори. Тут увагу приділено не умовам проживання, а програмі. Багато спорту, фізичної активності, дисципліни. Дитині не дадуть нудьгувати і навчать новому.

Що з харчуванням в наметових таборах? Зазвичай це прості продукти: каші, тушонка, консерви, сало, сезонні овочі. Адже в лісі ніде поставити холодильник. Буває також, що діти беруть участь в приготуванні їжі, митті посуду. Але не радимо розглядати це як мінус. Швидше це можливість дитині спробувати себе в поході. І часто діти повертаються з таких таборів більш відповідальнимиі і дисциплінованими.


Табори скаутського формату - це табори з усвідомлено простими умовами проживання, наприклад, прості літні будиночки без зручностей і обігріву, але брак комфорту компенсується цікавою програмою. Яскравим прикладом такого табору в Київській області є табір Гірка. Організатори не роблять секрету з простих умов проживання. Але через класно організовані програми діти повертаються з табору задоволеними, а батьки ставлять табору високі оцінки.

Також є доступні табори і на морі, зазвичай це табори, які працюють ще з радянських часів. Не у всіх таборів є фінансові можливості провести капітальний ремонт. Але дрібні побутові незручності компенсуються цікавою програмою і, звичайно ж, морем.

Тобто, навіть якщо фінансові можливості не дозволяють вибрати елітний табір, завжди можна вибрати класний доступний табір, де дитина оздоровиться, отримає море хороших емоцій і, звичайно ж, новий досвід.

Вибір є!

Вивчайте! Вибирайте! Замовляйте!

А у нас на порталі зробити це дуже легко. Ось добірка Доступних таборів.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 06:49:21