Зимові канікули 2023-2024 в Україні. Дати початку та закінчення + акційні пропозиції таборів

17.11.2023

2023 рік потихеньку добігає кінця, а це означає, що вже зовсім скоро діти зможуть відправитися на зимові канікули. Щоб ви могли заздалегідь подбати про якісний відпочинок вашої дитини, ми підготували для вас графік зимових канікул на 2023-2024 рік та інформацію про найвигідніші пропозиції зимових таборів.

Графік зимових канікул 2023-2024 навчального року

Зимові канікули традиційно є найдовшими канікулами протягом навчального року. Останнім навчальним днем в цьому році має бути п'ятниця, 22 грудня, а канікули офіційно стартують з понеділка, 25 грудня 2023 року. Поновити навчання діти мають з 8 січня 2024 року.

Графік зимових канікул 2023-2024

З урахуванням 2 вихідних днів, які передують початку канікул, у дітей загалом буде 16 днів на відпочинок.

Наведені вище дати канікул затверджені Міністерством освіти України і є рекомендованими. Слід враховувати, що навчальні заклади можуть самостійно визначати дати канікул з огляду на безпеку у своєму регіоні, тож у таких школах графік канікул може зміститися.

Акційні пропозиції на зимові табори

Акційні пропозиції на зимові табори

Організатори дитячих таборів вже розпланували зимові зміни і запустили продаж путівок. Деякі варіанти доступні зі знижкою раннього бронювання, тож якщо ви поквапитесь, зможете відправити дитину на відпочинок за вигідною ціною.

Табори на зимові канікули в Україні доступні по акційній ціні від 3 700 грн (табір "Дружній Вогонь: Навігація UA", 5 днів у Карпатах, пропозиція діє до 1 грудня) до 20 900 грн (табір "Гердан Camp", 9 днів активного відпочинку у Верховині, у вартість входить повний пакет катань і спорядження, пропозиція діє до 1 грудня).

Всі акційні пропозиції на зимові таборі в Україні.

Зимові табори за кордоном доступні по акційній ціні від 130 євро (табір "Дружній Вогонь: Навігація DE", 5 днів у Німеччині, на базі поруч зі штучним озером, пропозиція дійсна до 1 грудня) до 1 500 євро (табір "Star Time в Австрії", 7 днів відпочинку з екскурсіями, походами в гори і лижною школою, пропозиція діє до 24 листопада). 

Всі акційні пропозиції на зимові табори за кордоном.

Також дивіться: усі пропозиції таборів на зимові канікули.

Ми регулярно оновлюємо пропозиції дитячого відпочинку на нашому порталі. Щоб бути в курсі всіх новин і акцій, збережіть посилання на сайт і підписуйтесь на наші соціальні мережі (Instagram, FB та Telegram).

Вивчайте, обирайте, замовляйте!

Поширені запитання

Коли починаються зимові канікули 2023-2024 в Україні?

Рекомендована дата початку зимових канікул – 25 грудня. З врахування попередніх вихідних діти почнуть відпочивати вже з 22 грудня. Детальніше в статті...

Коли закінчуються зимові канікули 2023-2024 в Україні?

Останній день зимових канікул 2023-2024 навчального року – 7 січня. Діти продовжать навчання наступного дня – в понеділок, 8 січня 2024 року. Детальніше в статті...

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 22:08:35