Весняні канікули 2024 | Коли починаються весняні канікули в Україні

04.02.2024

Навчальний рік 2023-2024 триває, і попереду залишився лише один період відпочинку — весняні канікули. У сьогоднішній статті розповідаємо, коли саме весною діти підуть на канікули, коли відновиться навчання і скільки всього днів буде на відпочинок.

Весняні канікули 2024 в Україні

Весняні канікули 2023-2024 року навчання розпочнуться з 25 березня і триватимуть традиційно один тиждень. Поновитися навчання має з 1 квітня 2024 року. З урахуванням двох вихідних днів, що передують канікулам, загалом на відпочинок у дітей буде 9 днів.

Графік весняних канікул:

Вказані вище дати є рекомендованими. Адміністрації навчальних закладів в Україні можуть коригувати дати початку і завершення канікул з огляду на безпеку у відповідному регіоні. Тож якщо ви плануєте поїздку вашої дитини до табору, краще заздалегідь уточнити дати весняних канікул у вашому навчальному закладі.

Путівки до табору краще бронювати заздалегідь, це дозволить вам зекономити на вартості поїздки. На порталі childcamp.com.ua вже доступні варіанти дитячого відпочинку на весняних канікулах:

Дивіться також:

Щоби не пропускати важливі новини та добірки з найгарячішими акційними пропозиціями дитячих таборів, підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Instagram, FB, Telegram.

Вивчайте, обирайте, замовляйте!

Поширені запитання

Коли починаються весняні канікули 2024 в Україні?

Весняні канікули в Україні починаються з 25 березня 2024 року.

Коли закінчуються весняні канікули 2024 в Україні?

Весняні канікули в Україні закінчуються 31 березня 2024 року.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 21:28:40