Увага Акція! Бронюємо вигідно путівки на Весну та Літо 2024

09.02.2024

Шукаєте вигідні та цікаві пропозиції дитячого відпочинку? Тоді ця добірка для вас! На нашому порталі зараз доступні акційні пропозиції на поїздки до дитячих таборів як на весняні, так і на літні канікули.

Ці пропозиції – чудова можливість не тільки заощадити, а й подбати про відпочинок дитини заздалегідь, адже ближче до канікул вільних місць на потрібні дати може просто не бути!

Маємо програми на будь-який смак: відпочинок на морі, табори у горах, походи, цікаві екскурсії, вивчення іноземних мов і багато інших активностей. Аби вам було зручніше вибирати, ми розділили пропозиції за територіальним принципом (табори в Україні й за кордоном), а також за періодом – пропозиції на весняні канікули і на літо. Для кожної пропозиції вказана вартість і дата закінчення акції.

Табори за кордоном

Болгарія

Якщо хочете, щоб ваша дитина влітку відпочила на морі, вибирайте табір у Болгарії. Тепле море, пляжі з білосніжним піском, розвинена інфраструктура для відпочинку, цікаві анімаційні програми – ось основні складові популярності цього напрямку.

Акційні пропозиції на табори в Болгарії:

Акційні пропозиції на дитячі табори за кордоном

Інші країни

Серед акційних пропозицій таборів за кордоном є також варіанти у Польщі, Хорватії та Великій Британії. В цих таборах на вашу дитину чекає участь у цікавих проєктах, квестах, екскурсії, а також вивчення іноземних мов.

Акційні пропозиції на табори в Польщі:

Зверніть увагу, що серед акційних пропозицій у Польщі є й денний табір. Тож якщо ваша родина зараз проживає у Варшаві, у вас буде де залишити дитину, поки ви працюєте.

Також маємо одну акційну пропозицію до табору у Польщі на весняні канікули:

Акційні пропозиції на табори в інших країнах

Акційні пропозиції на табори в інших країнах:

Табори у Карпатах

Карпати – справжня туристична перлина України. Тож не дивно, що безліч дитячих таборів розмістили свої локації саме тут. У будь-якому куточку Карпат на ваших дітей чекають чисте гірське повітря й мальовничі краєвиди. Кожний табір пропонує свою тематичну програму, тож вибирайте, який саме відпочинок до смаку вашій дитині.

Весняні канікули

Наразі маємо декілька акційних пропозицій таборів у Карпатах на весняні канікули:

Акційні пропозиції таборів у Карпатах

Літні канікули

Акційних пропозицій на літні канікули значно більше. Наразі маємо понад 15 варіантів таборів у Карпатах, які доступні зі знижкою. Серед них є кілька варіантів англомовних таборів, ми виділили їх в окремий список. Тож якщо ви хочете, аби ваша дитина не тільки активно провела час, а й покращила свої знання англійської, зверніть увагу в першу чергу на такі пропозиції.

Акційні пропозиції таборів у Карпатах на літні канікули:

Акційні пропозиції на англомовні табори в Карпатах на літо:

Табори в інших регіонах України

Якщо вас цікавлять не тільки Карпати, а й варіанти в інших регіонах України, у нас є акційна пропозиція на табір в Київській області на весняні канікули:

Як бачите, є з чого вибрати. Маємо варіанти на будь-який бюджет та на будь-який смак. Ваша дитина під час канікул зможе не тільки провести час із користю – вивчаючи англійську чи відвідуючи майстер-класи, а і як слід розважитися у компанії однолітків під час походів, ігор та інших активностей. Тож вивчайте програми і обирайте, що найбільше підходить вашій дитині. Але не зволікайте – деякі акційні пропозиції закінчуються вже зовсім скоро!

Якщо хочете розглянути усі наявні пропозиції, ось вам посилання:

Весняні табори:

Літні табори:

Вивчайте, Обирайте, Замовляйте!

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 22:52:58