Загальні питання про табір
Яка тривалість зміни в дитячому таборі Ростра. Школа виживання?
Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Ростра. Школа виживання?
Ми створили нашу Школу виживання, щоб кожен бажаючий зміг отримати базові навички поведінки в незвичайних умовах, розвинути вольові якості і психологічну стійкість перед обличчям небезпек, що є важливою умовою виживання. Великий досвід проведення спортивних походів, викладання в школі туризму, лекції на дану тему в різних громадських організаціях, постійне самовдосконалення, безмежна любов до своєї землі дають нам право передати свої знання іншим!
Ми створили нашу Школу виживання, щоб кожен бажаючий зміг отримати базові навички поведінки в критичних умовах, розвинути вольові якості і психологічну стійкість перед обличчям небезпек, що є важливою умовою виживання. Великий досвід проведення спортивних походів, викладання в школі туризму, лекції на дану тему в різних громадських організаціях, постійне самовдосконалення, безмежна любов до своєї землі дають нам право передати свої знання іншим!
Під тиском обставин людина, як найдосконаліша істота на планеті, протягом багатьох віків адаптувалась до всіх природно-кліматичних змін. Вона вміла витримувати як нестерпний холод, так і безжальну спеку. Ця цінна риса ще й досі збереглася у сільських жителів. Їхня працьовитість, повсякденне долання труднощів, безпосередній контакт з природою призвели до вироблення особливої стійкості проти стихійних лих. Селяни будували затишні оселі з природного матеріалу, що захищав від спеки і холоду, обробляли землю та навчилися отримувати небувалі врожаї хліба, з якого не тільки жили самі, а ще й годували півсвіту на додачу (на початку 20 сторіччя з Чернігівської губернії до Англії експортували…сіно для англійської кавалерії!). Людина жила в гармонії з природою, оберігаючи її від надмірного виснаження. Але урбанізація порушила цю рівновагу.
Бурхливий розвиток промисловості та безжальна експлуатація природних ресурсів призвела до тяжких природних катастроф, які з кожним роком охоплюють нові й нові регіони, поширюючись від океанського узбережжя вглиб материків. За розрахунками науковців, років через 15-20 негативні наслідки свого руйнівного втручання у природу людство відчує повною мірою. Чим ми можемо протистояти? В першу чергу – бережливим, небайдужим ставленням до навколишнього середовища!
Для цього кожній людині бажано хоча б раз відчути себе частинкою нашої прекрасної планети, побувши з нею наодинці. А як же невідворотні зміни?.. До них потрібно готуватись заздалегідь! Особливо це стосується наших дітей, бо їх у майбутньому чекають важкі випробування!
Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, надаються актуальні консультації та допомога в підборі особистого спорядження.
Увага! У цьому таборі для всіх охочих планується проведення 2-годинного навчання базовим елементам виживання в містах в умовах бойових дій.
Адреса: Україна, Бистрець (Івано-Франківська область), турбаза "Срібна косиця", Верховинський р-н
Біля підніжжя затишного невеликого хребта Кошарище розташоване два ставки, які постійно поповнюються кристально чистою водою кількох джерел. Біля цих ставків знаходиться наша база, яка є стартовим майданчиком для багатоденних походів, першим цивілізованим пунктом після складних туристичних маршрутів, притулком дитячих навчальних груп, а також місцем відпочинку прагнуть до природи романтиків.
База розташована на висоті 800 м над рівнем моря. Село з однойменною назвою розтяглося уздовж річки більш ніж на вісім кілометрів. Будинки розташовані на відстані до одного кілометра один від іншого і ще метрів на 200 вище річки.
Розміщення на турбазі "Срібна косиця". У кімнатах – від 5 до 8 осіб. На вісім осіб – один туалет і душ з гарячою водою.
Під час походу діти проживають в походах.
0 день:
1 день:
2 день:
3-4 день:
5 день:
6 день:
7-8 день:
9 день:
10 день:
11 день:
Розпорядок дня:
В таборі організовано 3-разове харчування (гаряче) + перекуси у мандрівках.
Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.
Вартість – 7 800 грн.
Увага! Діє акція раннього бронювання. До 01.05.2024 ціна путівки – 7 400 грн (передоплата 50%, з іншими знижками не сумується).
Знижки:
Групи:
У вартість входить:
У вартість не входить:
Трансфер організований з супроводом працівників табору.
Залізн. проїзд плацкарт: Київ – Івано-Франківськ – Київ + автобусний трансфер: залізн. вокзал Івано-Франківська – табір – залізн. вокзал Івано-франківська, не входить у вартість (орієнтовно 2 000 грн).
Дати трансферів з/до Києва за 1 день до початку та 1 день після завершення зміни. Дати змін вказані у ціновій таблиці вище.
Перелік необхідних документів:
Перелік необхідних речей, спорядження, рекомендоване організаторами табору:
Увага!
Корисні посилання. Де придбати?
Зв’язок з дітьми – з 19.00 до 20.00, через номер телефона старшого інструктора, що буде доведений до всіх бажаючих.
Яка тривалість зміни в дитячому таборі Ростра. Школа виживання?
Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Ростра. Школа виживання?