Дитячий табiр Гірські пригоди

від 6 390 грн
замість 7 990 грн

Україна\Карпати\Сколе

Ексклюзивна акція! Тільки при замовленні на childcamp.com.ua! Залишилося 52 дні!
Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Хочеш отримати яскраві літні пригоди? Відкрити для себе справжні Карпати і драйвово провести повне неймовірних пригод літо разом із друзями? Тоді запрошуємо тебе до табору активного відпочинку із цікавими іграми і спортивними змаганнями, таємничими квестами, веселими ватрами і яскравими дискотеками, де кожен учасник підкорить справжній скеледром, побачить Сколівські Бескиди і здійснить сходження на гору Ключ, відвідає знаменитий Кам’янецький водоспад і Журавлине озеро, здійснить магічний ритуал на Скелях Довбуша та візьме участь у рицарському турнірі у старовинній фортеці «Тустань». На тебе чекають сплав на катамарані і купання у кришталево чистій гірській річці, веломандрівка по горах та нові чудові друзі!

Адреса:
Україна, Сколе, вул. Кам’янецька, 11
Кількість місць:
70
Ексклюзивна акція! Тільки при замовленні на childcamp.com.ua! Залишилося 52 дні!

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміни по 10-12 днів
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
16.06.22 - 25.06.22
(10 днів)
10 450 грн
Зміна пройшла
2 зміна
27.06.22 - 08.07.22
(12 днів)
12 650 грн
Є місця
3 зміна
10.07.22 - 21.07.22
(12 днів)
всього 10 890 грн
замість 13 850 грн Акція до 9 липня
Залишилося 13 днів!
Є місця
4 зміна
23.07.22 - 03.08.22
(12 днів)
всього 10 890 грн
замість 13 850 грн Акція до 22 липня
Залишилося 26 днів!
Є місця
5 зміна
05.08.22 - 16.08.22
(12 днів)
всього 10 890 грн
замість 13 850 грн Акція до 4 серпня
Залишилося 39 днів!
Є місця
6 зміна
18.08.22 - 29.08.22
(12 днів)
всього 10 890 грн
замість 13 850 грн Акція до 17 серпня
Залишилося 52 дні!
Є місця
Зміни по 7 днів
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
16.06.22 - 22.06.22
(7 днів)
7 250 грн
Зміна пройшла
2 зміна
27.06.22 - 03.07.22
(7 днів)
7 370 грн
Є місця
3 зміна
10.07.22 - 16.07.22
(7 днів)
всього 6 390 грн
замість 7 990 грн Акція до 9 липня
Залишилося 13 днів!
Є місця
4 зміна
23.07.22 - 29.07.22
(7 днів)
всього 6 390 грн
замість 7 990 грн Акція до 22 липня
Залишилося 26 днів!
Є місця
5 зміна
05.08.22 - 11.08.22
(7 днів)
всього 6 390 грн
замість 7 990 грн Акція до 4 серпня
Залишилося 39 днів!
Є місця
6 зміна
18.08.22 - 24.08.22
(7 днів)
всього 6 390 грн
замість 7 990 грн Акція до 17 серпня
Залишилося 52 дні!
Є місця
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Гірські пригоди

Про табір

Хочеш отримати яскраві літні пригоди? Відкрити для себе справжні Карпати і драйвово провести повне неймовірних пригод літо разом із друзями?

Тоді запрошуємо тебе до табору активного відпочинку із цікавими іграми і спортивними змаганнями, таємничими квестами, веселими ватрами і яскравими дискотеками, де кожен учасник підкорить справжній скеледром, побачить Сколівські Бескиди і здійснить сходження на гору Ключ, відвідає знаменитий Кам’янецький водоспад і Журавлине озеро, здійснить магічний ритуал на Скелях Довбуша та візьме участь у рицарському турнірі у старовинній фортеці «Тустань». На тебе чекають сплав на катамарані і купання у кришталево чистій гірській річці, веломандрівка по горах та нові чудові друзі!

«Гірські пригоди» допоможуть кожному здобути корисні для формування особистості практичні навички на засадах здорового способу життя. Тож швидше приєднуйся і відпочинь на всі 100 відсотків!

Проведи свої літні канікули на «Гірських пригодах»!

Ми зібрали для вас все найцікавіше, що тільки можна знайти у Карпатах! У нашому таборі кожен зможе реалізувати власний потенціал, навчитися бути більш самостійним і відповідальним, цінити справжню дружбу і взаємодопомогу, отримати яскраві спогади і враження від літа. Бо кожен день у таборі – це нова неймовірна подія!

Наш ідеал – це шукач пригод і мандрівник Індіана Джонс, тому кожного учасника табору ми запросимо до Академії Індіани Джонса. У Академії ви навчитеся розставляти намет і будувати курінь, знайти питну воду зв’язати найнеобхідніші у мандрівці вузли, розпалити вогнище і приготувати на ньому їжу, зорієнтуватися на будь-якій місцевості за допомоги карти, компасу та зірок, знаходити азимути та багато чого цікавого!

Протягом табору на вас також чекатимуть змагання «Пригоди Індіани Джонса». У них кожен випробує себе на кмітливість, командну співпрацю, фізичну вправність та творчу майстерність, адже кожен із наших учасників має свої власний талант! Хлопці і дівчата стануть учасниками театральних вистав, конкурсу творчих саморобок із природних матеріалів, конкурсі із боді-арту, візьмуть участь у таборовій спартакіаді, супер-чемпіонаті із волейболу і та футбольній Лізі Гірських пригод.

Активна участь в командних, спортивних та рольових іграх позитивно впливає на формування характеру, додає впевненості в собі, сприяє соціалізації дитини, вчить кожного бути самостійним і відповідальним. На дітей також чекають романтичні ватри на схилах Карпат, захоплюючі екскурсії до Скель Довбуша, стародавньої фортеці «Тустань», Кам’янецький водоспад і Журавлине озеро, до музею «Хата гуцула» і 400-річної дерев’яної церкви, захоплююча екскурсія «Сім чудес Львова» і багато чого іншого!

Наші табори проходять з 2009 року. Наш досвід – більше 20 років! Ми організували понад 90 таборів, більше 350 мандрівок, понад 1 000 акцій для понад 15 000 дітей!

Через військовий стан в Україні деякі батьки побоюються зараз відпускати дітей до табору самих, тому ми як організатори прийняли рішення проводити цьогоріч табір як сімейний. Батьки можуть перебувати у таборі у окремому корпусі, неподалік від своїх діток, які в цей час проходитимуть таборову програму. Батьки також зможуть приєднатися до окремих активітетів нашої програми, зокрема - до екскурсій і мандрівок.

Розташування табору

Адреса: Україна, Сколе, вул. Кам’янецька, 11

Наш табір розташовано на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди», посеред чистих букових лісів, смерекових і ялицевих лісостанів. Ми знаходимося у найвідомішій курортній зоні Карпат, поряд із традиційними українськими курортами — Східницею, Сколе, Славським. Територія табору оточена лісовими масивами та незайманою природою. Вік дерев тут часто сягає 100 і більше років, зустрічаються понад 50 рідкісних видів рослин, які занесені до Червоної книги України.

До речі, карпатський ліс – це чудове місце для оздоровлення дітей. Природа Карпат давно відома своїми цілющими якостями та мінеральними водами. Карпати – це величезна рекреаційна зона, основною ознакою якої є озоноване чисте повітря, наповнене киснем та ефірними оліями хвої, які сприяють заспокоєнню і релаксації та мають протизапальні властивості. Хвойне повітря допомагає нормалізувати роботу дитячої нервової системи, позбавитися наслідків стресу, депресії, психологічних навантажень, налагодити роботу дихальних шляхів після важкої ситуації з киснем у місті. Хвойні та хвойно-букові ліси Карпат – це справжній скарб, який насичує повітря фітонцидами, джерелами яких є хвойні дерева. Ці речовини мають антисептичну та очисну дію. Карпатські хвойні ліси – це джерело вітамінів груп В, Е, К. У них, наприклад, більше вітаміну С, ніж у лимонах. Недаремно Карпати називають легенями України! Діти особливо чутливі до негативного впливу екології, тому їм особливо корисно відпочивати у оточенні хвойного лісу.

Карпатські ліси славляться не лише своїм цілющим повітрям, але й особливою магічною атмосферою. Недарма гуцули з давніх-давен вірили в те, що кожне дерево і кожна квітка має душу, а в лісових хащах живуть магічні істоти. Ми запрошуємо вас до унікального місця, де народні традиції, екзотика гуцульського побуту, містика гір, загадки скарбів Довбуша, цвітіння папороті в ніч на Івана Купала й навіть лиховісна історія графа Дракули, що жив у Карпатах, пронизані таємничим духом легенд.

Територія та інфраструктура

Табір має велику облаштовану територію посеред соснового лісу із:

 • 3-поверховим корпусом;
 • їдальнею;
 • конференц-залом;
 • медпунктом;
 • футбольним, волейбольним і баскетбольним полями;
 • обладнаним сучасними тренажерами спортивним майданчиком;
 • місцем для ватр;
 • альтанками і критим павільйоном для проведення занять.

Табір має власний обладнаний пляж із пологим спуском до води на березі кришталево чистої річки Опір, який ідеально підходить для купання дітей. Місце для купання огороджене буйками. Поряд із табором розташоване штучне озеро, призначене для навчання дітей водним видам спорту.

Є можливість пограти у настільний теніс, покататися на катамарані, здійснити прогулянку на гірському велосипеді.

На території табору є власний паркінг. У таборі проведено інтернет (Wi-Fi).

Проживання дітей

Діти проживають у в 2-4-місних номерах, кожен із яких обладнано сучасними меблями, зокрема - новими ліжками з ортопедичними матрацами, шафою для одягу, тумбочками, столом та стільцями. На поверсі є санвузол, умивальники та душ із новою сучасною сантехнікою. Холодна і гаряча вода подаються цілодобово (встановлені бойлери).

Програма

Програма нашого табору.

 • передбачає щохвилинну зайнятість дітей цікавими і захоплюючими заняттями, активний відпочинок, можливість кожного дня спробувати щось нове;
 • майже щодня ми купаємося у чистій гірській річці, яка протікає у 100 метрах від табору. На пляжі проводимо ігри на воді;
 • щодня на учасників чекають веселі командні ігри та квести, захоплююча гра-змагання «Пригоди Індіани Джонса»;
 • ми пропонуємо спортивні змагання із футболу, волейболу, регбі, фрізбі, стрільби із луків, арбалетів і пневматичних рушниць, курс юного туриста із практикою складання рюкзака і розкладання намету, орієнтування за картою і компасом та природніми ознаками;
 • на тебе чекають захоплюючі ігри в індіанців та обливна битва;
 • ми запросимо тебе помандрувати гірськими Карпатами та ближче познайомитися із їх чарівною природою;
 • кожного вечора у нас - незабутні і яскраві ватри та дискотеки;
 • свобода від гаджетів: ми обмежуємо використання дітьми гаджетів до оптимального мінімуму – вони дозволені лише під час пообідньої тиші і дискотеки. Весь інший час спрямовано на відкриття дітьми світу пригод, природи, спорту, мистецтва і спілкування;
 • Кожен день табору незабутній, тому що має свою оригінальну тематику. Наші пріоритети – дружня атмосфера та активний відпочинок!

Активітети табору

Пізнання, розвиток особистості і корисні навички:

 • мандрівка на г. Ключ (927 м) – випробуй себе!
 • екскурсія на Кам’янецький водоспад – споглядай красу карпатської природи!
 • прогулянка на Журавлине (Мертве) озеро – унікальне місце у центрі Карпат;
 • відвідування музею «Хата гуцула» - пізнання старовинних гуцульських традицій;
 • екскурсія до 400-річної дерев’яної церкви – ознайомлення із пам’яткою історії;
 • розкладання намету, побудова куреня – корисні навички для самозабезпечення;
 • в’язання туристичних (піонерських) вузлів;
 • складання туристичного рюкзака;
 • орієнтування за компасом, картою та природними ознаками;
 • стрільба із пневматичної рушниці, лука та арбалета;
 • розпалювання вогнища;
 • основи першої медичної допомоги;
 • журналістика;
 • спів;
 • майстер-класи із сучасного мистецтва.

Основи лідерства:

 • практика керування малою групою;
 • основи керівництва великими групами;
 • теренові ігри і змагання, квести;
 • участь у виборах, практика проведення агітаційної кампанії;
 • рольові ігри із особистої безпеки: «вибухонебезпечний предмет», «пожежа», «повінь».

Водні розваги:

 • щоденне купання у річці;
 • ігри і змагання на воді;
 • русалчин день;
 • конкурс кам’яних скульптур на пляжі;

Спортивні заняття:

 • щоденна зарядка;
 • скеледром – пригода для юних альпіністів;
 • велосипедна мандрівка;
 • сплав на катамарані;
 • футбол;
 • волейбол;
 • регбі;
 • фрізбі;
 • таборова спартакіада.

Таборові події:

 • дискотеки та ігрові програми;
 • тематичні квести;
 • конкурс із боді-арту;
 • день індіанця;
 • обливний день та інші тематичні дні;
 • вогники і ватри;
 • перегляд кіноепопеї про Індіану Джонса;
 • спів;
 • театр тіней.

Додаткова програма і послуги

Додаткова програма і послуги (оплачуються окремо).

Екскурсія до середньовічної фортеці «Тустань» - 350 грн:

 • додаткові розваги під час екскурсії:
  • віртуальні польоти над фортецею – 50 грн.,
  • мотузковий парк “LaZanka” – 150 грн.,
  • майстер-клас із гончарства – 100 грн.

Екскурсія до Скель Довбуша – 350 грн.

Парк Динозаврів (Трускавець) - 480 грн. 

Екскурсія до Львова – 600 грн:

 • Львівський оперний театр;
 • Будинок вчених (колишнє шляхетське казино);
 • Львівський національний університет;
 • Палац Потоцьких;
 • Костел і монастир бернардинів;
 • Італійський дворик;
 • Ратуша;
 • по цікавих куточках Львова.

Додаткові розваги у вільний час (на території табору):

 • Катання на велосипеді (1 год. - 60 грн.);
 • Катання на катамарані (4-місний: 1 год. - 45 грн., 2-місний: 1 год. – 25 грн.);
 • Стрілецький тир (30 грн. за 10 пострілів);
 • Скеледром (1 год. - 55 грн.).

Розклад дня

Розпорядок дня:

 • 08:00 – підйом, зарядка на березі річки;
 • 08:30 – прибирання, ранкова гігієна, огляд кімнат;
 • 09:00 – сніданок;
 • 09:30 – відкриття дня, урочисте нагородження переможців змагань попереднього дня;
 • 09:45 – гірська програма: мандрівки, тренінги, ігри, квести, факультативи;
 • 13:00 – обід;
 • 13:30 – післяобідня тиша: відпочинок, настільні ігри;
 • 15.00 – водна програма: купання, ігри на воді, змагання на пляжі;
 • 16.45 - підвечірок;
 • 17:00 – спортивна програма: таборова спартакіада, спортивні змагання;
 • 19:00 – вечеря;
 • 19:30 – збірка гуртків із вихователями, підведення підсумків дня, вибори лідерів гуртків;
 • 20:00 – ігрова і творча програма, творчі змагання і конкурси, вечірній кінозал для малечі;
 • 21:00 – дискотека або таборова ватра;
 • 22:00 – підготовка до сну, вечірня гігієна;
 • 22.30 – відбій (нічна тиша).

Харчування

У таборі діти отримують повноцінне 4-разове (сніданок, обід, підвечірок і вечеря) харчування, готують досвідчені кухарі. Продукти закуповуються у перевірених постачальників. В їдальні діє буфет, в якому можна купити воду, солодощі, фрукти і морозиво. Ми використовуємо власну артезіанську свердловину з чистою питною водою.

Безпека

Табір знаходиться на огородженій території, яка охороняється.

За безпеку дітей відповідають вихователі. Вихователь працює із групою з 10 осіб, до якої входять діти одного віку. Це дозволяє приділити кожній дитині максимум уваги. Вихователі цілодобово перебувають поруч із дітьми, мають відповідну освіту і досвід проведення дитячих таборів. У річці діти купаються під наглядом плаврука і вихователів.

Страхування:

 • За бажанням батьків організатори проводять страхування дітей. Страховим партнером табору є СК «Княжа», яка забезпечує поліс медичного страхування, тому забезпечення дитини необхідними ліками відбувається негайно.

Медичне обслуговування

Працює медпункт, у табору є черговий автомобіль. Усі діти мають медичні довідки про стан здоров’я, штат табору – медичні книжки. Табір має договір із Сколівською районною лікарнею про надання спеціалізованої медичної допомоги.

Ціни та акції

Вартість - від 7 250 грн.

Вартість для батьків така ж, як і для дітей. 

Увага! Ексклюзивна акція тільки для користувачів порталу childcamp.com.ua! Ціна путівки - 5 780 грн.

Вартість путівки включає:

 • Повну програму табору;
 • Проживання у 2-4-місних номерах;
 • 4-разове харчування;
 • Медичне обслуговування;
 • Доставку води з артезіанської скважини;
 • Призи за перемогу у мистецьких та інтелектуальних конкурсах та спортивних змаганнях;
 • Мандрівки до Кам’янецького водоспаду і Журавлиного озера;
 • Мандрівку на г. Ключ;
 • Екскурсію до музею «Хата гуцула» і 400-річної дерев’яної церкви;
 • Стрільбу з пневматичної рушниці, луку та арбалету;
 • Послуги тренерів та інструкторів;
 • Охорону табору;
 • Фотозвіт з табору;
 • Відеозвіт з табору.

Додатково оплачується:

 • Трансфер в обидві сторони:
  • із Києва – 1 500 грн;
  • із Одеси і Вінниці – 1 300 грн;
  • із Хмельницького і Тернополя - 1 000 грн;
  • зі Львова – 600 грн;
 • Страхування:
  • 12 днів - 250 грн;
  • 7 днів - 150 грн.

Акції:

 • Акція «Приведи друга».
  • Зареєструйся до участі у таборі і приводь друзів! Отримуй знижку в розмірі 400 грн. за кожного нового учасника (знижки плюсуються).
 • Акція «Друга зміна».
  • При реєстрації дитини на кілька змін (більше однієї) на наступну зміну надається знижка в розмірі 400 грн.
 • Акція «Знову разом!»
  • Кожен, хто брав раніше участь у наших таборах при реєстрації отримує знижку у розмірі 5%.

Знижки:

 • Для дітей переселенців та військовослужбовців надаємо знижку у розмірі 400 грн.

Зручний спосіб оплати:

 • 30/70: бронюйте путівку з оплатою 30% від вартості, залишок сплачуєте у день заїзду;
 • можливість оплати вартості рівними частинами чотирма рівними частинами.

Пропозиція для організованих груп:

 • При реєстрації групи з 15 дітей керівник їде безкоштовно. Пропозиція може бути цікава для вчителів, тренерів спортивних секцій та керівників творчих колективів. Ви можете ефективно поєднати свої заняття із нашою програмою і провести спортивні збори чи творчі репетиції використовуючи інфраструктуру нашого табору.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Трансфер: Київ (Вінниця, Одеса, Хмельницький, Тернопіль, Львів) – табір - Київ (Вінниця, Одеса, Хмельницький, Тернопіль, Львів), оплачується додатково (орієнтовна вартість: із Києва – 1 500 грн., із Одеси і Вінниці – 1 300 грн., із Хмельницького і Тернополя - 1 000 грн, зі Львова – 600 грн).

*Увага! Зворотний трансфер при 7-денних змінах проводиться лише до Львова. Трансфер до табору (туди) при цьому проводиться з усіх вказаних міст.

Дітей на вокзалі зустрічають представники табору, де проходить реєстрація та збір медичних довідок, підписання договорів про оздоровлення у таборі. Виїзд відбувається згідно розкладу потягу чи автобусу.

Громадським транспортом зі Львова до нас можна доїхати автобусом від автостанції № 8 (біля залізничного вокзалу) до с. Дубина або будь-яким поїздом приміського сполучення в напрямку на Ужгород, далі маршруткою до с. Дубина.

При доїзді власним транспортом слід їхати трасою Київ — Львів — Чоп (М-06), проїхати м. Стрий до с. Дубина. У селі біля автобусної зупинки повернути ліворуч (до каплички). Проїхати залізничний переїзд, міст і за ним повернути ліворуч. За 100 м Ви побачите табір. Координати GPS: 49.05368 23.54526.

Необхідні документи

Необхідні документи:

 • Свідоцтво про народження дитини (у разі проведення трансферу поїздом потрібен оригінал, у іншому випадку достатньо нотаріально завіреної копії);
 • Медична довідка учасника оздоровчого табору, форма 79/о МОЗ України;
 • Страховий поліс (у разі, якщо батьки проводять страхування самостійно);
 • Договір про оздоровлення дитини у дитячому таборі (підписується обома сторонами в момент передачі дитини у табір).

Необхідні речі

Перелік необхідних речей:

 • Харчування в дорогу;
 • Купальний костюм (плавки, купальник);
 • Змінне взуття (спортивне взуття і для кімнати);
 • Фляга для води (пластикова пляшка на 0,5 л);
 • Дві-три футболки;
 • Светр, теплий одяг;
 • Штани, шорти, одяг для лісу;
 • Головний убір;
 • Змінна білизна, шкарпетки (3 пари);
 • Дощовик;
 • Рушники (великий для пляжу, душу і маленький для рук і обличчя);
 • Зубна щітка, зубна паста (маленький тюбик – тільки для чищення зубів!);
 • Мочалка, мило, шампунь, гребінець;
 • Трійник (для зарядки своїх гаджетів з розетки);
 • Голка, нитка, ґудзики;
 • Нотатник, ручка;
 • Сонцезахисний крем, дезодорант;
 • Індивідуальна аптечка (в разі, якщо дитині потрібні нестандартні ліки, яких може не бути в аптечці табору);
 • Кошти на особисті витрати;
 • Інтелектуальне і спортивно-розважальне спорядження (м'яч, бадмінтон, настільні ігри і тощо) - за бажанням.

Табір забезпечує спортивним інвентарем: футбольними, баскетбольними, волейбольними м'ячами, тарілками для фрізбі, настільними іграми.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Гірські пригоди?

Ціна путівки складає від 6 390 до 12 650 грн, в залежності від зміни. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Гірські пригоди?

Тривалість зміни складає від 7 до 12 днів, в залежності від зміни. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Гірські пригоди?

Табір приймає дітей 6 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 18:13:49