Дитячий табiр Угорщина

Знайдено 14 таборів Показати на мапі

"# 5 Stars camp" - англійський табір з носіями мови Будапешт-Відень Осінь 2019 Дитячий табiр Угорщина

9,4
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Осінні канікули   від 7 до 22 років   Бізнес/тренінг/освітній Екскурсійний Англійська мова Носій мови Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Осінь

Дитячий табір Five Stars запрошує хлопців на осінні канікули з 26.10.19 по 02.10.19 в Будапешт і Відень! Буде, як завжди, весело і дуже цікаво!


Aqualand (тільки для організованих груп) Дитячий табiр в Угорщині

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 18 років   Тільки групові замовлення   Спортивні активності Басейн Автобусний трансфер

Угорщина \ Гайдусобосло

Літо

У нашому таборі AQUALAND дітей чекають тематичні вечори, конкурси, вікторини, дискотеки, вечірки, пікнік, святкування днів народження, прощальний вечір. Купання в басейнах з прісною і термальною водою, аквапарк з безліччю водних гірок і атракціонів. Концерти, барвисті шоу, феєрверки, пам'ятні призи, подарунки та сюрпризи в честь дня народження табору.


Freestyle: "Time to travel" (Угорщина-Австрія) Весна 2019 Дитячий табiр Угорщина

8,7
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Весняні канікули   від 8 до 16 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Весна

Весна - час нових знань і вражень. Ми запрошуємо юних мандрівників провести ці весняні канікули разом з нами в Європі.


Point Camp: Осінній Eurotrip 2019 Дитячий табiр в Угорщині

Цілодобовий  Осінні канікули   від 10 до 17 років   Екскурсійний Знижки для постійних клієнтів Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Осінь

Кінець жовтня - чудова пора, останні теплі сонячні дні і чарівна барвиста природа. Яке ж це задоволення - зібратися компанією найчудовіших людей і відправитися в подорож! Міста і гори! Будапешт, Відень, Братислава, Альпи і Татри - очі розбігаються! Одне точно - це буде казково красиво і весело.


Угорський мікс вікенд Осінь 2019 Дитячий табiр Угорщина

6,9
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Осінні канікули   від 7 до 60 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Осінь

Осінній Будапешт дуже гарний і привабливий, екскурсії в рамках туру дуже вас вразять не гірше самого міста


Угорщина - Австрія. Все включено! Осінь 2019 Дитячий табiр в Угорщині

9,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Осінні канікули   від 7 до 18 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Осінь

Понад 700 років дивляться один на одного через Дунай два історичних центру: Буда і Пешт. Вузькі кучеряве вулички, пишні особняки знаті, гострі шпилі соборів, середньовічні підвали - все це Будайська фортеця, занесена в список світової спадщини. Пешт - святковий і ошатний навіть в будні - це готичний Парламент, Базиліка Св. Іштвана, гармонійне будівля Опери, вулиця Ваци, що виблискує вітринами магазинів. Урочистість і окриленість відчуєте Ви, побувавши в австрійській столиці - Відні - місті симфонії, поезії, любові. Будапешт місто 10 мостів, двох берегів, 131 термальних джерел, дивовижних музеїв. А ще -тут тепло і смачно.


Дві столиці імперії: Будапешт + Відень Осінь 2019 Дитячий табiр Угорщина

6,9
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Осінні канікули   від 7 до 60 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Осінь

Тур в Угорщину і Австрію. Угорщина - країна з багатющою, унікальною історією. Розташована в самому центрі Європи. Відень - столиця блискучої імперії, місто палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів.


Сігет - мовний табір в Угорщині Дитячий табiр в Угорщині

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 12 років   Бізнес/тренінг/освітній Спортивні активності Відпочинок на річці/озері Англійська мова Носій мови Автобусний трансфер

Угорщина \ Будапешт

Літо

У період з 26-го липня по 5-те серпня 2019 для дітей віком від 7-ї до 12-ти років проводиться дитячий мовний табір з поглибленим вивченням англійської мови.


Спортивні збори в Дебрецені (Угорщина) тільки для організованих груп Дитячий табiр Угорщина

Цілодобовий  Літні канікули   Тільки групові замовлення   Спортивні активності Басейн

Угорщина \ Дебрецен

Літо

Готель ***, дотичний з природою і спортом - готель для спортcменів і сімей. Він розташований в найкрасивішій і тихій частині Дебрецена - парку Nagyerdo. Тризірковий готель забезпечує відмінні умови для тренувань груп спортcменів, проведення конференцій або просто сімейного відпочинку.


Спортивні збори в Хайдусобосло в Угорщині (тільки для організованих груп) Дитячий табiр в Угорщині

Цілодобовий  Літні канікули   від 7 до 18 років   Тільки групові замовлення   Відпочинок на річці/озері Профільно Спортивний Басейн Автобусний трансфер

Угорщина \ Гайдусобосло

Літо

Курорт Хайдусобосло розташовується в східній частині Угорщини, в півгодини їзди від м Дебрецена (20 км), в 245 км. їзди від Будапешта. Тут розташований лікувальний і оздоровчий СПА комплекс Хунгароспа - знаменитий термальний центр з термальними басейнами всіх видів.


Тур: Австро-Угорська симфонія (Мішкольц-Тапольце - Будапешт - Відень - Сентендре - Вишеград - Егер) Весна 2019. Дитячий табiр Угорщина

9,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Весняні канікули   від 3 до 25 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Весна

Австро-Угорська симфонія - ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОГРАМА з відвідуванням Угорського дива - Парламенту. Понад 700 років дивляться один на одного через Дунай два історичних центри: Буда і Пешт. Вузькі кучеряві вулички, пишні особняки знаті, гострі шпилі соборів, середньовічні підвали - все це Будайська фортеця, занесена в список світової спадщини. Пешт - святковий і ошатний навіть в будні - це готичний Парламент, Базиліка Св. Іштвана, гармонійна будівля Опери, вулиця Ваци, що виблискує вітринами магазинів.


Тур: Угорщина + Австрія Все включено (Мішкольц-Тапольце - Будапешт + кораблик - Відень - Егер) Весна 2019 Дитячий табiр в Угорщині

9,1
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Весняні канікули   від 3 до 25 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Весна

Угорщина - Австрія. Все включено! Угорщина, Мішкольц-Тапольце - Будапешт + кораблик - Відень - Егер. Ексклюзивна програма з відвідуванням двох європейських столиць. ВСІ ЕКСКУРСІЇ І ВХІДНІ КВИТКИ В ВАРТОСТІ ТУРУ!!! Понад 700 років дивляться один на одного через Дунай два історичних центри: Буда і Пешт. Вузькі кучеряві вулички, пишні особняки знаті, гострі шпилі соборів, середньовічні підвали - все це Будайська фортеця, занесена в список світової спадщини. Пешт - святковий і ошатний навіть в будні - це готичний Парламент, Базиліка Св. Іштвана, гармонійна будівля Опери, вулиця Ваци, що виблискує вітринами магазинів. Урочистість і окриленість відчуєте Ви, побувавши в австрійській столиці - Відні - місті симфонії, поезії, любові. Будапешт місто 10 мостів, двох берегів, 131 термальних джерел та дивовижних музеїв. А ще - тут тепло і смачно.


Вікенд по Європейськи: Будапешт - Відень - Прага - Краків Осінь 2019 Дитячий табiр Угорщина

6,9
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Осінні канікули   від 7 до 60 років   Екскурсійний Сімейний Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Угорщина \ Будапешт

Осінь

No Europe, no party! Феєричний тур без нічних переїздів по Європі. Смачне і цікаве знайомство з Угорщиною - знаменитий угорський гуляш та дегустація єгерських вин. Чарівний Будапешт, пишна Відень, затишна Прага - 3 європейські столиці в програмі туру! Екскурсія магічним Краковом і відвідування найдавнішої соляної шахти Європи - Величка. Тур без нічних переїздів!!!


Екскурсійний тур: Будапешт - Сентендре - Відень - Прага весною 2019 Дитячий табiр в Угорщині

6,9
із 10
оцінка організатора

Цілодобовий  Весняні канікули   від 7 до 60 років   Екскурсійний Сімейний Нейтральне відношення до гаджетів Автобусний трансфер

Угорщина \ Будапешт

Весна

Захоплюючі канікули в Угорщині, Австрії та Чехії! Три європейські столиці - Будапешт, Відень, Прага у вартості туру! Оповита легендами Прага зачарує своїм середньовічним шармом. Велична Відень запрошує і дарує можливість побувати в Скарбниці Габсбургів. Захоплюючі прогулянки на кораблику в Будапешті та Празі в програмі туру.


Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 03:29:46