Дитячий табiр Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні: каякінг, сап-серфінг, рафтинг, тактична медицина, страйкбол, стрільба з пневматики та луків, арчер-таг, скелелазання, ігри та квести

Очікуємо ціни і зміни
9,2
із 10
оцінка організатора
277 відгуків

Україна \ Карпати \ Уніж

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Шукаєте можливість відірвати підлітка від телефону? Хочете щоб він більше рухався і спілкувався вживу? Хочете для нього максимальну кількість свіжого повітря, сонця і води? І звичайно ж, хочете, щоб все це відбувалося в безпечному місці? Тоді відправляйте його в Експедицію в «Дністровський каньйон» - одне з семи природних чудес України. Девіз наших навчально-тренувальних зборів: «Адреналін, природа і свобода». Коломийський район Івано-Франківської області – одне з найбільш віддалених, тихих і спокійних місць в Україні. Подільські товтри – величні залишки рифа доісторичного океану, які видно прямо з табору, створюють краєвиди, якими можна милуватися годинами. Заповідні заплави річки вражають своєю красою. Поруч знаходиться дуже красивий буковий ліс, де ми організовуємо велику кількість теренових ігор, а також змагання з арчер-тагу та страйкболу. На кожних трьох учасників залучається додатковий інструктор, тому ми можемо створити таку активну і безпечну програму, яку не може дозволити собі жоден табір в Україні.

Зміни та Ціни

Літні канікули 2025

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні: каякінг, сап-серфінг, рафтинг, тактична медицина, страйкбол, стрільба з пневматики та луків, арчер-таг, скелелазання, ігри та квести

Про табір

З 2005 року ми організовуємо екстремальний відпочинок для дітей та підлітків в найдивовижніших місцях України: в Карпатах, на Чорному морі (Лебедівка), на Дунаї (о. Татару), на порогах Південного Бугу. Формат проведення – навчально тренувальні збори з різних активних видів спорту. Учасники розміщуються в наметовому кемпінгу або в будиночках на території табору, і кожен день беруть участь в різноманітних тренуваннях, змаганнях та іграх. А ввечері – вечірня розважальна програма та співи біля вогнища.

На зборах в Дністровському каньйоні наші інструктори допоможуть дітям освоїти такі активності: заняття на каяках, рафтах та сапсерфах, скелелазіння і робота з мотузками, страйкбол та тактична медицина, арчертаг та стрільба з луків та пневматики, майстрування.

Чому "Adrenalin Expedition" має найбільшу кількість позитивних відгуків на порталі Чайлдкемп?

  • Організатори мають 19 років досвіду проведення туристських заходів. Тому можуть якісно забезпечити спортивну та розважальну програму і безпеку учасників;
  • Інструктори і куратори Експедиції – це команда цікавих, активних і відкритих людей з гарним почуттям гумору. Завдяки їм у заходів Експедиції чудова емоційна атмосфера;
  • Дуже велика команда організаторів. Зазвичай на одного інструктора під час зборів припадає не більше трьох дітей. Це дозволяє безпечно організовувати дуже насичену програму. А розподіл навантаження на інструкторів дозволяє їм не тільки працювати, але і відпочивати разом з учасниками. Це також сприяє святковій атмосфері під час зборів.
  • Програма наших зборів базується на великій кількості активних видів спорту, що не тільки дають можливість отримати неймовірні відчуття, але і дозволяють розвинутися фізично, подолати внутрішні страхи і стати більш впевненим в собі.
  • Усі заходи проходять на берегах заповідних водойм. Тому діти можуть дуже багато часу купатися і насолоджуватися дикою природою.

Наша головна мета: створення здорового середовища для спілкування дітей за межами Інтернету. Під час заходів Експедиції учасники розуміють, що жодна комп'ютерна гра не дасть того драйву і задоволення собою, як досягнення і перемоги в реальних іграх і змаганнях. Туристські заходи це одна з кращих форм соціалізації. Після них дітям набагато легше спілкуватися як з однолітками, так і з людьми старшого віку.

Наші основні принципи:

  • Рівність. В Експедиції усі живуть одним життям: спільні умови проживання, спільні ігри, спільні правила для учасників і інструкторів. Це дозволяє налагодити між усіма дійсно дружні стосунки. Але при цьому є дисципліна, заснована на взаємоповазі і взаємній відповідальності;
  • Привітність. Легку і позитивну атмосферу наших зборів не передати словами. Ми їдемо туди, щоб відчути розкіш спілкування. І усіма силами намагаємося не псувати її конфліктами чи образами. Легкість в спілкуванні між учасниками та інструкторами дозволяє швидко виявляти і виправляти якісь негативні ситуації, тому більшість часу проходить в майже святковій атмосфері. У заходів Експедиції є сформований кістяк інструкторів та учасників. Це дозволяє від зборів до зборів переносити неймовірну атмосферу, змушує з нетерпінням чекати наступного року.
  • Командність. Значна кількість зусиль інструкторів спрямована на те, щоб подружити між собою учасників. Цьому сприяють командні ігри та змагання, насичена вечірня програма, співи пісень під гітару. Усі збори починаються з «мотузкового курсу» - серії командоутворюючих завдань, яким немає рівних серед інтеграційних методів.
  • Лідерство. Багато підходів в «Експедиції» направлені на виявлення і розвиток лідерських якостей учасників, оскільки ми вважаємо, що це одні з ключових якостей, які необхідні для успіху в житті. Діти, що є потенційними лідерами, і можуть бути прикладом для інших, залучаються до організації зборів. Спочатку вони стають капітанами команд і помічниками інструкторів, згодом отримують досвід і стають молодшими інструкторами. А деякі стають старшими інструкторами і лишаються з нами надовго. Колишні учасники зборів – це значний відсоток нашої інструкторської команди. Тому в учасників є можливість не тільки відпочити, а й отримати навички організатора, HR, SMM, інструктора з певного спорту, фотографа, відеооператора - всього близько 50 різних професій.
  • Здоровий спосіб життя. Ми не толеруємо негативні вислови, ненормативну лексику, алкоголь та нікотин. Ми вважаємо правильним вислів «Діти не завжди будуть робити те що ви кажете. Але вони завжди будуть робити те, що ви робите». Тому ми підбираємо таку команду інструкторів, які можуть бути прикладом для дітей.
  • Екстремальність. Багато активностей, що відбуваються під час зборів, мають «високий рівень адреналіну»: рафтинг, каякінг, сапсерфінг, стрільба, арчер-таг, страйкбол, квести, нічні та теренові ігри. Ми спеціально підбираємо такі види спорту, які вирізняються максимальним контактом з природою, фізичною активністю, необхідністю змагатися з суперниками, або з силами природи, а також долати свої внутрішні страхи.
  • Самозарадність. На зборах ми контролюємо лише ті аспекти, що можуть впливати на здоров’я учасників та емоційний стан групи. Все інше учасники контролюють самостійно. Вони самі вирішують з ким жити в наметі, на який факультатив піти, що вдягнути, коли митися. Якщо у них щось болить, то вони мають самостійно підійти до лікаря. Якщо їм треба обладнання – взяти його у завгоспа. Якщо хочуть щось змінити – мають сказати про це адміністратору, або написати в спеціальну скриньку. Діти активно долучаються до організації побуту зборів: збирають дрова, чергують на кухні, організовують ігри та змагання. Тобто, участь в зборах вимагає певної самоорганізації. Не усі діти до цього готові. Але в результаті цього підходу, багато батьків повідомляють, що по поверненню з наших заходів діти стають більш самостійними та відповідальними.
  • Екологічність. Ми вважаємо що відповідальне ставлення до природи і ощадливе використання ресурсів – це дуже важливий аспект виховання дітей. Ми організовуємо акції з прибирання сміття, що приносить в наші заповідники вода або безвідповідальні туристи. Вчимо дітей як правильно його сортувати, пакувати і переробляти. Учасники зборів доглядають за саджанцями дерев та іншою рослинністю, щоб допомогти їй пережити спеку.

Розташування табору

Адреса: Україна, Уніж, Регіональний ландшафтний парк «Дністровський»

Збори будуть проходити на території регіонального ландшафтного парку «Дністровський», що увійшов до переліку 7 природних чудес України. Наметовий кемпінг зборів, а також двоповерховий корпус для учасників розміщується на базі мистецького майданчика «Кузня Уніж», де в минулі роки проходили різноманітні освітні та творчі заходи, наприклад фестиваль «Арт-поле».

Місцевість мальовнича. Вздовж берегів Дністра височіють залишки доісторичного океанічного рифу - Подільські товтри, що густо поросли буковими лісами. В них прямо поруч з табором можна побачити оленів, диких кабанів, бобрів та інших рідкісних звірів. Ну і для усіх інших наших активностей є умови: Дністер для каякінгу, рафтінгу та сапсерфінгу, огороджена доглянута територія майже в 15 гектарів і густий ліс для скелелазання, страйкболу, стрільби з пневматики і луків, арчертагу і теренових ігор.

Територія та інфраструктура

Для проживання учасників зборів організовується наметовий кемпінг. Територія кемпінгу ділиться на окремі зони:

  • адміністративна частина;
  • коло для збірок і вечірньої ватри;
  • професійна сцена для творчих виступів команд;
  • зона кухні;
  • зона розміщення наметів;
  • зона для настільного тенісу;
  • зона для інтелектуальних ігор;
  • зона для стрільби з луків;
  • зона для арчер-тагу;
  • зона для скелелазіння;
  • пляжна зона;
  • санітарна зона – стаціонарні туалети і кабінки для душу в приміщеннях;
  • зони для відпочинку, захищені тентами або навісами від сонця і дощу;
  • волейбольне поле;
  • футбольне поле;
  • поле для стрітболу;
  • тир для стрільби з пневматичних рушниць;
  • столова;
  • кінозал;
  • майстерня.

Проживання дітей

Учасники розміщуються по двоє в тримісних наметах фірми «Terra Incognita» (моделі Альфа-3, Плато-3, Омега-3). Намети двошарові, захищені від дощу та холоду. Дно утеплене матеріалами зі спінених полімерів. Учасники самі обирають з ким вони хочуть жити в наметі, тому зазвичай живуть дружно і весело. За бажанням учасники можуть жити самостійно (доплативши 500 грн). Але ми не радимо цей варіант, бо він заважає інтеграції учасника.

Також є можливість жити великою веселою компанією в двоповерховому будиночку на території кемпінгу (заміна білизни раз на 6 днів). Проживання в будиночку коштуватиме
додатково 1 000 грн з учасника.

Санвузли (туалети і душові кабінки з бойлерами) розміщуються в будівлях на території кемпінгу.

Програма

Щодня діти купаються в річці, грають в волейбол, футбол, настільний теніс, різноманітні активні ігри, працюють в команді над вечірніми творчими виступами і фіналом в останній день у вигляді короткометражного фільму. Працює «Гейм-зона», де є можливість пограти в різні настільні ігри і взяти участь в чемпіонатах з Аліасу, Діксіту, Мафії, Мегаджанги та Мегатвістеру. В описі програми нижче ми не описуємо ці активності, оскільки вони відбуваються постійно, а зазначаємо лише ключові події дня.

У кожної команди програми різні, але формуються вони з однакових блоків, що наведені нижче.

1 день. Інтеграція

  • Заїзд учасників.
  • Знайомство з кураторами, інструкторами і правилами.
  • Розселення в намети і будиночки.
  • Айсбрейкери - інтеграційні ігри.
  • Об'єднання в команди. Знайомство в командах.
  • Іспит на рівень плавання.
  • Вогнище з піснями під гітару.

2 день. Командоутворення

  • Перше «коло» з врученням учасникам фірмових футболок;
  • «Мотузковий курс». Серія завдань, що передбачають спільну роботу усіх учасників над вирішенням завдань на вправність, силу, рівновагу, злагоджену роботу команди. Після кожного завдання група з куратором аналізує, як працювала команда, які є помилки в комунікації, і що варто покращити.
  • Змагання з плавання.
  • Початок ігор "Таємний друг" і "Поцілунок смерті"
  • «Битва архітекторів» - змагання між командами, що показує наскільки добре пройшов мотузковий курс.
  • Вогнище з піснями під гітару.

3 день. Рафтинг

Учасники навчаються керувати рафтом (надувний човен для команди з 9 гребців). Проходять маршрут, що позначений буями і передбачає рух вперед, назад, розвороти, порятунок за допомогою спеціальних засобів учасника що випав з рафта. Екіпажі змагаються між собою в швидкості проходження маршруту, а також в гребній силі, намагаючись перетягнути човен суперників, з яким пов’язані однією мотузкою. Також в цей день учасники переправляються на плавзасобах на інший берег Дністра і ідуть на екскурсію до мальовничих водоспадів.

  • Інтелектуальні змагання між командами - «Квіз».
  • Нічна теренова гра.

4 день. Скелелазання і стрільба

Учасники вчаться користуватися альпіністським обладнанням, освоюють техніку страхування і безпеки в горах. Пролазять на час маршрут на штучному скалодромі. Освоюють техніку дюльферу - швидкісного спуску на мотузці по вертикальній площині.

Освоюють техніку підйому по мотузці вгору за допомогою спеціальних альпіністських пристроїв. Змагаються в швидкості підйому по мотузці.

Арчер-таг (змагання, де команди мають ліквідувати суперників, за допомогою луків і стріл зі спеціальними м’якими наконечниками).

Факультатив: Стрільба з луків.

  • Фотосесія.
  • Вогнище з піснями під гітару.

5 день. Страйкбол і Майстрування

Страйкбол це командна гра, в якій учасники вчаться поводженню з прототипами автоматичної зброї. Автомати для гри за зовнішнім виглядом і елементами керування відповідають справжній зброї. Єдиною відмінністю є те, що приводи для страйкболу стріляють пластиковими кульками, тож є безпечними (за умови використання спеціальних захисних елементів). Гра дає розуміння техніки безпечного поводження зі зброєю, комунікації всередині підрозділу, тактики патрулювання та засідок, основних принципів маскування, принципів виявлення і знешкодження вибухових пристроїв. В багатьох країнах страйкбол використовується як елемент військової підготовки новобранців. В цьому році, в зв’язку з загостренням війни ми приділимо страйкболу більше часу, ніж в попередніх таборах, оскільки ці знання можуть врятувати в майбутньому життя учасників.

Факультатив: Стрільба з пневматики. Учасники вчаться стріляти по мішенях з пневматичної гвинтівки. Складають заліки зі стрільби лежачи, з коліна та стоячи з різної відстані.

Також в цей день учасники вчаться майструванню. Інструктор показує які існують інструменти для обробки дерева, пояснює техніку безпеки при роботі з цими інструментами. Потім команда обирає що саме вона хоче зробити з дерева, отримує креслення і виготовляє.

Змагання з волейболу.

Вогнище з піснями під гітару.

6 день. Каякінг - сплав на надувних каяках

Учасники вчаться керувати тримісними каяками. Змагаються в швидкості і вправності керування каяком, проходячи визначений інструкторами маршрут на річці.

  • Підготовка до дня «Таборового Івана Купала» - плетіння вінків, створення фігури Марени для спалення.
  • Фотосесія.
  • Святкування «Івана Купала» з дискотекою і стрибанням через вогнище.

7 день. Тактична медицина та домедична допомога у невідкладних станах

На початку модуля учасники навчаються зупиняти кровотечу різних типів, робити серцево-легеневу реанімацію на спеціальному манекені, розпізнавати та надавати допомогу в різноманітних невідкладних станах. Потім вони вчаться надавати допомогу в екстремальних умовах під час теренової гри. Група має врятувати члена команди за наявності активних стрільців, що їм заважають, а також в умовах сценарію, при якому у різних членів команди в певний момент виникає невідкладний стан, що вимагає термінової допомоги команди. Екстремальні умови гри готують учасників до надання домедичної допомоги в реальних умовах, оскільки це завжди стрес, і до цього треба бути психологічно готовим.

  • Чемпіонат з настольних ігор: «Аліас», «Кодові імена», «Діксіт», «Бункер» та інших на вибір учасників.
  • Фінал чемпіонату з арчер-тагу.
  • Вогнище з піснями під гітару.

8 день. Сап-серфінг

Діти вчаться техніці безпеки при управлінні надувними сап-серфами. Навчаються плисти вперед, назад, обходити перешкоди. Сплавляються на сап-серфах річкою вглиб заповідної території парку. Змагаються у швидкості подолання перешкод.

  • Сплав. Учасники виїжджають на автотранспорті на 10 кілометрів вище по течії Дністра і сплавляються звідти разом з інструкторами на сапсерфах або надувних каяках вздовж заповідних берегів Дністровського каньйону. Під час сплаву також можна оглянути розвалини Раковецького замку.
  • Вогнище з піснями під гітару.
  • Нічна теренова гра.

9 день. Ігровий

Учасники грають в різноманітні спортивні та інтелектуальні ігри.

Проводяться фінали зі змагань, які почались протягом зміни.

Центральною подією дня є змагання «36 і 6». Це 36 окремих змагань, що об’єднані в 6 етапів: «Змагання на землі», «Змагання в повітрі», «Змагання на воді», «Виживання в природі», «Йога» і «Точність». Учасник, який виграє хоч одне змагання з кожного розділу у керівника Експедиції, виграє путівку на наступний табір за рахунок «Експедиції».

Вогнище з піснями під гітару.

10 день. День чемпіонатів

В цей день можна взяти участь в десятках різних змагань, які готуються протягом усієї зміни. Змагання різноманітні: на силу, витримку, розум, ерудованість. Центральна подія дня - змагання «Айрон-мен». Це багатоборство (більше 10 різних видів спорту), яке дозволяє учасникам випробувати свою швидкість, вправність і витривалість. Пройти це випробування до кінця – це дуже складно, тож усі учасники, що не зійшли з дистанції, отримують відповідну посвідку.

День чемпіонатів – гарна можливість для учасників проявити свої організаторські здібності. Адже учасники можуть організовувати в цей день розроблені ними змагання.

В день чемпіонатів можна заробити найбільшу кількість балів (як за організацію, так і за перемоги в змаганнях), і вивести таким чином свою команду в лідери рейтингу.

  • Танцювальний батл.

11 день. Квест

Квест - це фінальне і найбільше змагання зборів. Учасники мають командою подолати більше десяти етапів, на кожному з яких потрібні вправність, сила, розум і злагоджена командна робота.

  • Конкурс короткометражних фільмів, підготовлених командами протягом зміни.
  • Королівська ніч. Велике вогнище з піснями під гітару. Перегляд фільмів через проектор.

12 день. Прощальний

  • Збір речей.
  • Роздача нагород і призів по командним і індивідуальним залікам.
  • Фідбек.
  • Обмін побажаннями і контактами між учасниками.
  • Від'їзд учасників.

Розклад дня

Орієнтовний розклад дня:

  • 07.00 - Підйом;
  • 07.00-07.15 - Гігієнічні процедури;
  • 07.15-07.30 - Зарядка;
  • 07.30-08.00 – Збірка в колі - підйом прапора, нагородження, оголошення;
  • 08.00-08.30 – Сніданок;
  • 08.30-11.00 – Модуль 1: спортивні активності, або чемпіонат з арчер-тагу, або теренова гра, або купання в річці, або факультативні активності;
  • 11.00-11.30 – Перекус;
  • 11.30-14.00 – Модуль 2: спортивні активності, або чемпіонат з арчер-тагу, або теренова гра, або купання в річці, або факультативні активності;
  • 14.00-15.00 – Обід;
  • 15.00-15.30 – Сієста. Післяобідній відпочинок;
  • 15.30-18.00 – Модуль 3: спортивні активності, або чемпіонат з арчер-тагу, або теренова гра, або купання в річці, або факультативні активності;
  • 18.00-19.00 – Перекус і робота в командах;
  • 19.00-20.00 – Вечеря;
  • 20.00-22.00 – Вечірня програма;
  • 22.00 – Відбій або нічна гра.

Це орієнтовний графік. В нього щодня будуть вноситися зміни в залежності від програми певного дня зборів і погоди.

Харчування

Ми організуємо 5-разове харчування учасників: три прийоми гарячих страв (одна страва на один прийом їжі) і два перекуси. Меню включає прості страви, що можна готувати в похідних умовах, а також овочі, фрукти, напої та солодощі.

Під час зборів заборонено вживати солодкі газовані напої, сухарики, чіпси та іншу їжу з ароматизаторами, барвниками та консервантами.

Намагаємось враховувати особливі потреби щодо харчування (про них треба повідомити в анкеті учасника). Але ми не можемо забезпечити всі особливі потреби харчування, тому варто узгоджувати ці потреби з менеджером під час бронювання участі.

Безпека

Ми організовуємо наші походи та збори з 2005 року, тому правила безпеки відпрацьовані до дрібниць.

Основою безпекової політики "Експедиції" є залучення великої кількості інструкторів. Зазвичай на одного інструктора під час зборів припадає не більше трьох учасників. Тому біля дітей завжди є хтось з дорослих. Кожен інструктор добре знає справу за яку він відповідальний, оскільки більшість інструкторів їздять з нами з року в рік.

Другим принципом, що забезпечує безпеку, є насичена і цікава програма. Діти постійно чимось зайняті, тому у них немає необхідності самостійно шукати небезпечних пригод.

Третім принципом безпеки є відсутність заборон в стилі "Не можна, тому що не можна". Можна все. Але під наглядом досвідченого інструктора та з відповідним захисним спорядженням. Сходити вночі до лісу подивитися на світляків чи на зорі – можна, виплисти на сході сонця на сапсерфах на річку – можна, навчитися користуватися бензопилою, електричним рубанком чи сокирою – можна. Можна все, на що вистачить сил і сміливості. Але разом з інструкторами. В результаті цієї політики у дітей немає небезпечних спокус, які вони намагаються випробувати таємно від інструкторів.

Четвертим фактором безпеки є дружні відносини. Більшість наших інструкторів самі молоді, а ті що не молоді по рокам - молоді душею. Тому нам цікаво проводити час з дітьми, а їм цікаво з нами. Ми в курсі всієї внутрішньої кухні дитячого колективу, знаємо про проблеми вже в той момент, коли вони тільки починають з'являтися і їх можна легко вирішити. Крім того, у кожної команди є куратор - дитина, яка їздить на збори вже багато років. Куратори є додатковим зв'язком між учасниками та інструкторами. І якщо раптом щось випало з поля зору інструкторів, то про це точно знає куратор, який знаходиться з командою постійно.

Медичне обслуговування

Загалом, ми послуговуємося принципом, що медичні проблеми краще вирішувати превентивно. Тому є добре прописана техніка безпеки, що включає різні спортивні активності. Також є інструктор, що відповідальний за гігієну. Перед кожним прийомом їжі всі учасники ретельно миють руки, після чого «поліція чистих рук» додатково дезінфікує руки за допомогою спеціальних медичних засобів. Посуд щодня проходить термічну обробку.

На зборах завжди є медик і велика аптечка. Крім того, інструктори проходять до початку зборів тренінги з домедичної допомоги в різних ситуаціях. І при необхідності зможуть надати першу допомогу. І при необхідності зможуть надати домедичну допомогу. За потреби ми можемо оперативно доставити дитину машиною до лікарні. За потреби організатори готові покрити медичні витрати на учасника в розмірі до 10 000 грн.

Ціни та акції

Ціни минулого сезону

Ціна - 20 000 грн.

Увага! Діє ексклюзивна акція тільки для клієнтів порталу childcamp.com.ua! Вартість:

  • 1 зміна - 20 000 грн;
  • 2 зміна - 17 900 грн;
  • 3 зміна - 16 900 грн;
  • 4 зміна - 20 000 грн.

Путівка для дітей віком до 11 років коштує на 1 000 грн дорожче, оскільки для них треба залучати додаткових інструкторів.

Проживання в стаціонарному будинку, з заміною білизни двічі за зміну коштуватиме додатково 1 000 грн з учасника.

Акції:

  • Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10% (акція також стосується кількох дітей з однієї сім'ї).
  • Акція для переселенців, учасників бойових дій і родин що втратили на війні годувальника: ваші діти можуть відвідати збори зі знижкою в 20%.
  • Акція: "Експедиційні бали" - під час усіх заходів "Експедиції" учасники беруть участь у десятках різних конкурсів і змагань, заробляючи при цьому "експедиційні бали" - внутрішню валюту, якою можна оплачувати наметові збори Експедиції по курсу 1 бал = 1 гривня. Тому наші збори будуть для активних учасників дешевше.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Організований трансфер дітей на збори, з супроводом інструкторів здійснюється з 27 міст України.

У вартість трансферу включено харчування на зворотному шляху (окрім Івано-Франківська, Львова, бо вони знаходяться близько). Вартість у два боки коштує:

  • Івано-Франківськ – 500 грн;
  • Львів – 1 000 грн;
  • Київ, Фастів, Козятин, Вінниця, Хоростків, Чортків – 1 800 грн;
  • Одеса, Роздільна, Подільськ, Кодима, Вапнярка, Жмеринка, Хмельницкий, Тернопіль – 1 800 грн;
  • Дніпро, Кам'янське, Біла церква, Станція Ім. Т. Шевченка (поряд з Черкасами, м. Сміла) – 1 800 грн;
  • Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Суми, Конотоп, Бахмач – 2 500 грн.

Вказані вище маршрути трансферу і ціна попередні. Через військові події Укрзалізниця часто змінює розклад потягів. В будь-якому разі наш логіст знайде найзручніший варіант для трансферу учасників.

Можливо організувати трансфер і з іншого міста, якщо з нього буде більше ніж 7 учасників.

Якщо з Вашого міста не організовується трансфер, то наші менеджери можуть допомогти Вам підібрати квитки на потяг чи автобус до міста з якого можливий супровід.

Якщо Вам не зручно супроводжувати учасника, то ми можемо за додаткову оплату організувати його зустріч\відправку додому і розважальну програму до моменту початку зборів або від’їзду (це треба буде окремо проговорювати з Вашим менеджером).

Також у Вас є можливість привезти дитину самостійно автомобілем. Але краще відправити її з групою, тому що інтеграція починається вже під час дороги.

Необхідні речі

Нічого особливого, крім особистих речей згідно з переліком, дитині мати не треба. Усе туристичне спорядження ми надаємо. Винятком є спальник, оскільки це річ індивідуальна. Треба брати свій, або можна взяти в оренду в Експедиції за 250 грн. (сюди входять також послуги хімчистки). Збираючи речі, пам'ятаєте, що дитина їде на природу. Їй повинно бути зручно і комфортно, а не страшно зробити крок, щоб не зіпсувати одяг. Взуття нехай краще буде старе і розношене, ніж свіжопридбане, що наробить мозолів в перший же день і зіпсує дитині весь відпочинок.

Список необхідних речей для перебування на зборах:

  1. спальник;
  2. рюкзак або сумку для речей;
  3. дві пари зручного, міцного та РОЗНОШЕНОГО взуття. Одна з пар має бути кросівками\кедами, другою можуть бути крокси\сандалі;
  4. легка куртка (штормовка);
  5. дві пари штанів (не джинси);
  6. фліска або легкий вовняний светр;
  7. дві легкі кофти або сорочки з довгими рукавами (від сонця та комарів);
  8. шорти;
  9. 2 - 3 футболки;
  10. шкарпетки;
  11. білизна;
  12. купальник;
  13. головний убор (кепка\ панамка\ бандана);
  14. окуляри від сонця (в кого чутливі очі);
  15. ліки від ваших специфічних хвороб (основні ліки у лікаря є);
  16. гігієнічні засоби і рушник;
  17. коралові туфлі або будь-яке інше взуття, в якому можна заходити у воду і яке міцно сидітиме на нозі (для сплавів).
  18. їжу і воду в дорогу.

Зв'язок з дитиною

Табір електрифікований, а також у Експедиції є генератори на всякий випадок. Тому можна дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Також можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, можна відстежувати як проходять збори по постам, фотографіям і відео в батьківському чаті в вайбері.

Поширені питання

Яким чином відбувається оплата?

Ви можете оплатити всю суму одразу, або сплатити спочатку передоплату (1 000 грн.) для бронювання місця, а залишок суми оплатити за 20 днів до початку зборів. Для оплати Вам виставляють рахунок від фізичної особи-підприємця. Оплатити його можна з картки, терміналу, або у відділенні банку. На руках у вас лишається офіційна квитанція про оплату.

Чи можна зв’язатися з організаторами телефоном, перш ніж здійснити оплату?

Так. Для цього Вам треба натиснути на зелену кнопку «Замовити путівку в…». Організатори самі з Вами зв’яжуться.

Який повинен бути вік дитини?

Рекомендований вік (11-18 років), є швидше психологічним, ніж календарним. Якщо дитина достатньо самостійна, і не надто прив'язана до батьків, то можлива участь і в молодшому віці (з 9 років), (тільки це дорожче на 1 000 грн, оскільки менші діти вимагають додаткових інструкторів). Люди, що старші за 18 років, також можуть брати участь у зборах, за погодженням з організаторами.

Чи безпечним є місце проведення зборів під час загострення війни?

Коломийський район Івано-франківської області є одним з найбільш віддалених від військових подій і інфраструктурних об’єктів районів в Україні. Тому більш безпечне місце для дитини в Україні складно знайти.

Скажіть будь ласка, чи є сенс приїздити дітям на один-два дні пізніше початку зміни? Раніше не можемо.

Так, теоретично це можливо. Докладемо зусиль, щоб швидко інтегрувати дитину в колектив. Якщо Ви відвідуєте меншу кількість днів, то платите лише за ті дні, коли в таборі.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні: каякінг, сап-серфінг, рафтинг, тактична медицина, страйкбол, стрільба з пневматики та луків, арчер-таг, скелелазання, ігри та квести?

Тривалість зміни складає 12 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні: каякінг, сап-серфінг, рафтинг, тактична медицина, страйкбол, стрільба з пневматики та луків, арчер-таг, скелелазання, ігри та квести?

Батьки оцінили табір на 8,9 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні: каякінг, сап-серфінг, рафтинг, тактична медицина, страйкбол, стрільба з пневматики та луків, арчер-таг, скелелазання, ігри та квести?

Табір приймає дітей 9 - 18 років. Деталi

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 17:49:02