Дитячий табiр Adrenalin Expedition – Драгобрат та Буковель: лижі та сноубординг на найвищих гірських трасах України. Весняні канікули 2024

9,3
із 10
оцінка організатора
240 відгуків

Україна \ Карпати \ Драгобрат

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Зимові канікули завершилися, а Ваша дитина ще не встигла як слід насолодитися сніговими розвагами? Не проблема! На Драгобраті та Буковелі в березні ще повно снігу, тож можна добре покатати на весняних канікулах! Якщо дитина добре катається на лижах і сноуборді, або прагне добре навчитися - чекаємо її в Експедиції! Ми організуємо спортивний відпочинок для дітей та молоді вже 19 років, і добре знаємо свою справу. Драгобрат і Буковель - це найкраща в Україні інфраструктура, довгі траси, чудові пейзажі і можливість спробувати фрірайд. А оскільки наш готель знаходиться на Драгобраті прямо в кінці траси, то кататися можна з ранку до ночі!

Зміни та Ціни

Весняні канікули 2024
Зміна на 5 днів
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
23.03.24 - 27.03.24
(5 днів)
16 000 грн
Зміна пройшла
Зміна на 8 днів
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
23.03.24 - 30.03.24
(8 днів)
25 000 грн
Зміна пройшла
Весняні канікули 2025

Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Adrenalin Expedition – Драгобрат та Буковель: лижі та сноубординг на найвищих гірських трасах України. Весняні канікули 2024

Про табір

"Adrenalin Expedition" – Драгобрат та Буковель: лижі та сноубординг на найвищих гірських трасах України. Весняні канікули.

Зимові канікули завершилися, а Ваша дитина ще не встигла як слід насолодитися сніговими розвагами? Не проблема! На Драгобраті та Буковелі в кінці березня ще повно снігу, тож можна добре покатати на весняних канікулах! Якщо дитина добре катається на лижах і сноуборді, або прагне добре навчитися - чекаємо її в Експедиції! Ми організуємо спортивний відпочинок для дітей та молоді вже 19 років, і добре знаємо свою справу. Драгобрат і Буковель - це найкраща в Україні інфраструктура, довгі траси, чудові пейзажі і можливість спробувати фрірайд. А оскільки наш готель знаходиться на Драгобраті прямо в кінці траси, то кататися можна з ранку до ночі!

Чому "Adrenalin Expedition" має найбільшу кількість позитивних відгуків на порталі Чайлдкемп?

 • Організатори мають 19 років досвіду проведення туристських заходів. Тому можуть якісно забезпечити безпеку і комфорт учасників.
 • Інструктори і куратори Експедиції – це команда цікавих, активних і відкритих людей з гарним почуттям гумору. Завдяки їм у заходів Експедиції чудова емоційна атмосфера.
 • Дуже велика команда організаторів. Під час нашого виїзду на Драгобрат в січні 2024 року на 97 учасників було залучено 55 інструкторів та волонтерів. Це дозволяє безпечно організовувати дуже насичену програму. А розподіл навантаження на інструкторів дозволяє їм не тільки працювати, але і відпочивати разом з учасниками. Це також сприяє святковій атмосфері під час виїзду.
 • Програма наших зборів базується на активних видах спорту, що не тільки дають можливість отримати неймовірні відчуття, але і дозволяють розвинутися фізично, подолати внутрішні страхи і стати більш впевненим в собі.

Нашою головною метою є створення здорового середовища для спілкування дітей за межами Інтернету. Під час заходів Експедиції учасники розуміють, що жодна комп'ютерна гра не дасть того драйву і задоволення собою, як досягнення і перемоги в реальних іграх і змаганнях.

У зборів Експедиції є сформований кістяк інструкторів та учасників. Це дозволяє від виїзду до виїзду переносити неймовірну атмосферу, змушує з нетерпінням чекати на черговий захід. Ми приділяємо гарному настрою не менше уваги, ніж безпеці та комфорту учасників.

Ось деякі з наших принципів:

 • Рівність. В Експедиції усі живуть одним життям: спільні умови проживання, спільні ігри, спільні правила для учасників і інструкторів. Це дозволяє налагодити між усіма дійсно дружні стосунки. Але при цьому є дисципліна, заснована на взаємоповазі і взаємній відповідальності;
 • Командність. Значна кількість зусиль інструкторів спрямована на те, щоб подружити між собою учасників. Цьому сприяє робота в команді на схилах, насичена вечірня програма, командні ігри;
 • Привітність. Легку і позитивну атмосферу наших виїздів не передати словами. Ми їдемо туди, щоб відчути розкіш спілкування. І усіма силами намагаємося не псувати її конфліктами чи образами. Легкість в спілкуванні між учасниками та інструкторами дозволяє швидко виявляти і виправляти якісь негативні ситуації, тому більшість часу проходить в майже святковій атмосфері.
 • Самозарадність. Під час зборів ми контролюємо лише ті аспекти, що можуть впливати на здоров’я учасників та емоційний стан групи. Все інше учасники контролюють самостійно. В результаті, багато батьків повідомляють, що по поверненню з наших заходів діти стають більш самостійними та відповідальними.
 • Лідерство. Багато підходів в Експедиції направлені на виявлення і розвиток лідерських якостей учасників, оскільки ми вважаємо що це ключові якості, які необхідні для успіху в житті. Учасники, що проявляють лідерські якості, і можуть бути прикладом для інших, залучаються до організації виїзду. Спочатку вони стають помічниками інструкторів, згодом отримують досвід і стають молодшими інструкторами. А деякі стають старшими інструкторами і лишається з нами надовго. Колишні учасники Експедиції – це значний відсоток нашої інструкторської команди.
 • Здоровий спосіб життя – ми не толеруємо негативні вислови, ненормативну лексику, алкоголь та нікотин. Також в Експедиції заборонено вживати солодкі газовані напої, сухарики, чіпси та іншу їжу з ароматизаторами, барвниками та консервантами. Ми компенсуємо це приязним спілкуванням, фруктами, горіхами, сухофруктами, гарячими напоями та цукерками в асортименті.

Розташування табору

Адреса: Україна, Драгобрат, готель "Добош"

Драгобрат — найвищий гірськолижний курорт Українських Карпат, розташований на висоті 1300–1800 м. над рівнем моря. Курорт знаходиться на відстані 18 км. від селища і залізничної станції Ясіня (Рахівський район Закарпатської області) і на відстані 9 км. від автомагістралі Ужгород-Івано-Франківськ.

Курорт розмістився серед хвойних лісів, поблизу підніжжя гори Стіг (1707 м). Поруч розташована гора Жандарм (1800 м) на яку ми піднімаємося на ратраці щоб подивитися на схід сонця. Зі схилів відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат – Чорногору з вершинами Говерла і Петрос.

Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта, а також розміщення на кордоні з субальпійською зоною Карпат, створює найкращі в Українських Карпатах передумови для наявності стабільного снігового покриву.

Загальна протяжність трас на Драгобраті складає до 10 км, довжина трас - від 300 метрів до 2 кілометрів.

Якщо під час виїзду на Драгобраті не буде снігу, то ми можемо виїжджати кататися на Буковель, адже там є снігові пушки і тому до кінця березня завжди є сніг.

Територія та інфраструктура

В нашому готелі «Добош» є пункт прокату гірськолижного спорядження з лижами, сноубордами та іншим обладнанням. Також є сауна, настільний футбол, шахи біля каміну і багато різних настолок на випадок негоди.

Основні підйомники Драгобрата розташовані в 5 хвилинах від готелю:

 • «Драгобрат - 1» - бугельний, 1000 м;
 • «Драгобрат - 2» - бугельний, 1200 м;
 • «Карпатська чайка» - крісельний, 1200 м;
 • «Вершина Карпат» - крісельний, 1400 м;
 • «Вершина Карпат» - бугельний, 800 м;
 • 5 підйомників «мультиліфт» (для новачків) 250-300 метрів.

Підйомники Драгобрату працюють з 9 ранку до 17 години вечора.

Проживання дітей

Експедиція розміщується в комфортному готелі «Добош», який ми обрали через затишок, близькість до підйомників і смачну кухню. Учасники живуть по 2-4 людини в кімнаті. Гарячий душ і туалет в кожному номері.

Програма

Щодня діти максимум часу приділяють заняттям на лижах та сноубордах, щоб навчитися кататися, або відточити свою майстерність. Для відпочинку будуть організовуватися різноманітні ігри та змагання на свіжому повітрі та в готелі.

1-й день (23-е березня):

 • Приїзд в Ясіня;
 • Підйом з Ясенів до Драгобрату гірською дорогою на позашляховиках;
 • Заїзд до готелю;
 • Підбір гірськолижного обладнання кожному учаснику під зріст і вагу;
 • Об’єднання лижників і бордерів в групи певних інструкторів;
 • Здача вступного іспиту щоб підтвердити заявлений рівень майстерності у володінні лижами і сноубордом кожного учасника.
 • Учасники з інструкторами катаються на трасах Драгобрату, що відповідають їх рівню (від трас для початківців до професійних трас і навіть фрірайду);
 • Вечір знайомств.

2-4 день (24-26-е березня):

 • В один з ранків з гарною погодою запланований підйом на ратраці на вершину гори «Жандарм». Зустріч сходу сонця. Фотосессія. Спуск з гори на лижах та сноубордах. Ті хто не достатньо впевнені в своїй майстерності зможуть спуститися назад на ратраці.
 • В інший час учасники з інструкторами катаються на трасах Драгобрату, що відповідають рівню їх майстерності (від трас для початківців до професійних трас і навіть фрірайду);
 • Також запланований підйом на одну з вершин Драгобрату для фотосесії учасників.
 • Для бажаючих буде натоплена сауна, що розміщується в нашому готелі.
 • Вечірня програма.

5-й день (27-е березня):

 • Учасники з інструкторами катаються на трасах Драгобрату, що відповідають рівню їх майстерності (від трас для початківців до професійних трас і навіть фрірайду);
 • Учасники що забронювали зміну до 27 березня, здають обладнання і виїжджають з готелю в різний час в залежнасті від того на який час призначать потяги. В січні цього року учасники з Дніпра виїжджали з готелю об 11.00, учасники з Одеси виїжджали о 13.00 і учасники з Києва виїжджали о 17.30.

6-7-й день (28-29-е березня):

 • Учасники з інструкторами катаються на трасах Драгобрату, що відповідають рівню їх майстерності (від трас для початківців до професійних трас і навіть фрірайду);
 • Вечірня програма

8-й день (30-е березня):

 • Учасники з інструкторами катаються на трасах Драгобрату, що відповідають рівню їх майстерності (від трас для початківців до професійних трас і навіть фрірайду);
 • Учасники здають обладнання і виїжджають з готелю в різний час в залежності від того на який час призначать потяги. В січні цього року учасники з Дніпра виїжджали з готелю об 11.00, учасники з Одеси виїжджали о 13.00 і учасники з Києва виїжджали о 17.30.
 • Спуск з Драгобрату до Ясенів гірською дорогою на позашляховиках;
 • Виїзд з Ясенів;

Деякі елементи програми можуть перекидатися з одного дня на інший в залежності від погоди і наявності снігу на Драгобраті та Буковелі.

Розклад дня

Розклад дня у таборі:

 • 07.45 – підйом;
 • 07.45 - 08.00 – гігієнічні процедури;
 • 08.00 - 08.30 – сніданок;
 • 08.30 - 08.45 – вдягання екіпіровки;
 • 08.45 - 09.00 – розминка м’язів та суглобів перед катанням;
 • 09.00 - 13.00 – катання на лижах і сноубордах;
 • 13.00 - 14.00 – обід;
 • 14.00 - 17.00 – катання на лижах і сноубордах;
 • 17.00 - 18.00 – вільний час (прийом душу, перевдягання, самоорганізація);
 • 18.00 - 19.00 – вечеря;
 • 19.00 - 22.00 – вечірня програма (ігри, інтелектуальні змагання, чай з солодощами);
 • 22.00 – відбій.

В залежності від погоди в розклад дня можуть вноситись зміни.

Харчування

Харчування в таборі 3-разове. Оскільки свіже повітря і активні види спорту вимагають багато енергії, то ми організуємо три повноцінні прийоми гарячих страв в кафе готелю і додаткові перекуси (фрукти, горіхи, сухофрукти, солодощі).

Намагаємося враховувати особливі потреби щодо харчування (про них треба повідомити в анкеті учасника).

Існує заборона на вживання солодких газованих напоїв, чіпсів, сухариків та інших шкідливих для здоров'я продуктів.

Безпека

Ми організуємо наші походи, табори і виїзди вже 19 років, тому правила безпеки відпрацьовані до дрібниць. Техніка безпеки для виїзду складається з 10 сторінок і включає всі етапи виїзду, починаючи від підбору обладнання та фізичної підготовки перед виїздом, і завершуючи поведінкою учасників і інструкторів на схилах.

Основою безпекової політики "Експедиції" є залучення великої кількості інструкторів і кураторів. Зазвичай, під час наших таборів на кожних 3-х учасників залучається один інструктор. Під час нашого виїзду на Драгобрат в січні 2024 року на 97 учасників було залучено 55 інструкторів та волонтерів. Кожен інструктор добре знає справу, за яку він відповідальний, оскільки більшість інструкторів їздять з нами з року в рік. Крім того всі сфери відповідальності перевіряються за чек-листами і посадовими інструкціями.

Другим принципом, що забезпечує безпеку, є насичена і цікава програма. Діти постійно чимось зайняті, тому у них немає необхідності самостійно шукати небезпечних пригод.

Третім принципом безпеки є відсутність заборон в стилі "Не можна, тому що не можна". Можна все. Але під наглядом досвідченого інструктора. Піднятися на саму вершину гори - можна. Спуститися з неї нестандартним маршрутом (фрірайд) - можна, заїхати в ліс - можна. Можна все, на що вистачить сил і навичок. Але разом з інструкторами. В результаті цієї політики у дітей немає небезпечних спокус, які вони намагаються випробувати таємно від інструкторів.

І четвертим принципом є дружні стосунки. Більшість наших інструкторів самі молоді, а ті що не молоді по роках - молоді душею. Тому нам цікаво проводити час з дітьми, а їм цікаво з нами. Ми в курсі всієї внутрішньої кухні дитячого колективу, знаємо про проблеми вже в той момент, коли вони тільки починають з'являтися і їх можна легко вирішити.

Медичне обслуговування

З нами постійно є медик і аптечка. Крім того, інструктори Експедиції проходили тренінги з домедичної допомоги в різних ситуаціях. І при необхідності зможуть надати допомогу.

Ми приділяємо належну увагу правильному підбору і налаштуванню обладнання під вагу і досвід кожного учасника.

Щоб уникнути розтягнень, перед виїздом на гору учасники роблять грунтовну розминку м'язів і суглобів.

При необхідності організатори готові оплатити медичні витрати на учасника в розмірі до 10 000 грн.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Вартість:

 • путівки з 23 по 27.03 – 16 000 грн;
 • путівки з 23 по 30.03 – 25 000 грн.

УВАГА! Діє ексклюзивна акція раннього бронювання тільки для клієнтів childcamp! При бронюванні місця до 15.03.2024 року ціна - 13 400 і 20 400 грн!

Акції:

 • Акція: "Приведи друга" - учасник, який запросив в Експедицію знайомого, отримує знижку в 10% (акція також стосується кількох дітей з однієї сім'ї).

У вартість входить:

 • Розміщення в готелі.
 • Харчування.
 • Супровід інструкторів на трасах Драгобрату.
 • Медичний супровід і покриття медичних витрат до 10 000 грн в разі потреби.
 • Розважальна програма та супровід учасників протягом всього часу виїзду.
 • Трансфер Ясіня – Драгобрат і назад.
 • Фото- і відеозвіт.

У вартість не входить:

 • Дорога від Вашого міста до Ясіні. Можна замовити трансфер плацкартним вагоном з супроводом інструктора з міст: Київ, Одеса, Дніпро, Львів і з інших міст (орієнтовно – 1 900 грн). У вартість включене харчування на зворотному шляху.
 • Оренда гірськолижного обладнання в пункті прокату (орієнтовна ціна: лижі – 150-200 грн на добу, сноуборд – 200-250 грн на добу, шолом – 50-80 грн на добу).
 • Скіпаси на підйомники Драгобрату коштують від 1 000 до 5 000 грн за весь період в залежності від віку та інтенсивності катання. Найвигідніші скіпаси на бугельні підйомники «Драгобрат» (1000 метрів) коштують для підлітків до 14 років – 1000 грн за 50 підйомів (20 гривень за підйом), але не всім учасникам підходить крутість цієї гори і бугельний підйомник. Один підйом на крісельних підйомниках «Карпатська Чайка» або «Вершина Карпат» коштує вже суттєво дорожче (від 100 грн).
 • Скіпаси Буковеля (для тих хто захоче туди поїхати). Вартість скіпасу на вечірнє катання (15.00-19.30) коштує 240-340 грн в залежності від віку учасника.
 • Трансфер на Буковель з супроводом інструкторів на трасах (для тих учасників хто захоче поїхати на Буковель) буде коштувати близько 900 грн за один виїзд. Тобто разом зі скіпасом поїздка на вечірнє катання обійдеться приблизно в 1200 грн.
 • Індивідуальні інструктори для тих, хто зовсім не вміє кататися (орієнтовно 1 000 грн за заняття в «лижній школі Драгобрата», або вполовину дешевше з індивідуальними інструкторами Експедиції). Зазвичай дітям вистачає двох індивідуальних занять, після чого вони вже можуть працювати в групі з нашими інструкторами.
 • Сауна для охочих (орієнтовно 200 грн).
 • Підйом ратраком і зустріч сходу сонця на вершині гори Жандарм для охочих (орієнтовно - 700 грн).

Трансфер

Організована доставка дітей на збори здійснюється плацкартним вагоном з супроводом інструктора з міст: Київ, Одеса, Дніпро і Львів (орієнтовно – 1 900 грн). У вартість включене харчування на зворотному шляху.

Також організатори здійснюють трансфер з наступних міст: Івано-Франківськ, Хмельницький, Жмеринка, Вапнярка, Кодима, Подільськ, Роздільна, Кам'янське, Знам'янка, Черкаси.

Також є можливість привезти дитину в Ясіня самостійно автомобілем.

Трансфер залізницею з Вашого міста в Ясіня і назад не входить у вартість. У вартість входить трансфер позашляховиками від станції Ясіня на Драгобрат і назад в Ясіня.

Дати виїзду і приїзду з Вашого міста — за 1 день до початку зміни та на наступний день після завершення.

Тур 5/8 днів у таборі, 7/10 днів з дорогою.

Необхідні документи

 • Заява від батьків з анкетними даними про особливості, вмілості і таланти дитини (шаблон надсилається нашим менеджером).
 • Документи, що посвідчують особу (для тих, хто їде потягом).

Необхідні речі

Беремо обов’язково:

 • Тепле взуття;
 • Лижний костюм – водовідштовхуюча легка куртка і штани або комбінезон;
 • Шапка;
 • Рукавиці, що не промокають;
 • Термобілизна;
 • Шкарпетки для катання – краще спеціальні шкарпетки, що виводять вологу (продаються в туристичних магазинах), можна обійтися будь-якими синтетичними цупкими шкарпетками (наприклад махровими);
 • Шкарпетки звичайні – 5 пар;
 • Фліска або поларка;
 • Зручний і легкий одяг для готелю;
 • Резинові капці або крокси для готелю і бані;
 • Білизна;
 • Мобільний телефон і зарядку (бажано смартфон, оскільки в них є GPS), чохол, щоб не розбити екран і пауер банк, якщо телефон погано тримає заряд;
 • Гігієнічні засоби;
 • Термос;
 • Гігієнічна помада (незалежно від статі учасника);
 • Їжа і вода в потяг;

Беремо за наявності:

 • Елементи захисту для сноубордерів (захисні шорти, захист зап’ястка, наколінники, налокотники). Якщо у Вас є набір захисних елементів для роликів, то можна спробувати використати їх. Знайти елементи захисту в прокаті – складно.
 • Маска лижна – якщо починається сніг, то взяти маску в прокаті складно.
 • Лижі\сноуборд – можна без проблем взяти в прокаті.
 • Шолом і балаклава під нього (можна орендувати).
 • Окуляри від сонця – у кого дуже чутливі очі, на снігу може бути некомфортно;
 • Ліки від власних дуже особливих хвороб – у нашого лікаря буде велика аптечка, але якихось вузько специфічних ліків там може не бути;
 • Улюблені настільні ігри.

Не беремо:

 • Цінні речі, які можна розбити або загубити.

Зв'язок з дитиною

Бажано дати дитині з собою телефон і зарядний пристрій. Дорогих телефонів брати не радимо, оскільки під час катання їх можна розбити або загубити. Також з дітьми можна зв'язатися через інструкторів, які постійно на зв'язку. Крім того, Ви зможете відстежувати як проходить виїзд по фотографіям і відео в групі батьків у вайбері і на наших сторінках в соцмережах.

Поширені запитання

Яким чином відбувається оплата?

 • Ви можете оплатити всю суму одразу, або сплатити спочатку передоплату (1 000 грн) для бронювання місця, а залишок суми оплатити до 1 березня. Для оплати Вам виставляють рахунок від фізичної особи-підприємця. Оплатити його можна з картки, терміналу, або у відділенні банку. На руках у вас лишається офіційна квитанція про оплату.

Чи можна зв’язатися з організаторами телефоном, перш ніж здійснити оплату?

 • Так. Для цього Вам треба натиснути на зелену кнопку «Замовити путівку в …». Організатори самі з Вами зв’яжуться.

Який повинен бути вік дитини?

 • Вік, що вказаний на сайті (11-18 років), є швидше психологічним, ніж календарним. Якщо дитина достатньо самостійна, і не надто прив'язана до батьків, то можлива участь і в молодшому віці (тільки це дорожче на 1000 грн, оскільки менші діти вимагають додаткових інструкторів). Люди, що старші за 18 років, також можуть потрапити в табір, за погодженням з організаторами.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Adrenalin Expedition – Драгобрат та Буковель: лижі та сноубординг на найвищих гірських трасах України. Весняні канікули 2024?

Тривалість зміни складає від 5 до 8 днів, в залежності від зміни. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Adrenalin Expedition – Драгобрат та Буковель: лижі та сноубординг на найвищих гірських трасах України. Весняні канікули 2024?

Батьки оцінили табір на 9,8 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Adrenalin Expedition – Драгобрат та Буковель: лижі та сноубординг на найвищих гірських трасах України. Весняні канікули 2024?

Табір приймає дітей 9 - 18 років. Деталi

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 21:07:18