Ексклюзивні акції: найгарячіші пропозиції таборів на літо 2023

19.06.2023

Вітаємо! Знаєте, чому путівки до дитячих таборів слід шукати саме на порталі childcamp.com.ua? Бо в нас не тільки великий вибір таборів, а ще й регулярні ексклюзивні акції. Найвигідніші пропозиції по деяких таборах іноді можна знайти тільки в нас!

В сьогоднішній добірці – ексклюзивні пропозиції для користувачів нашого порталу на літні табори. Вибирайте і хутчіш замовляйте – найцікавіші варіанти розлітаються, як гарячі пиріжки!

La La Wood - англійський табір

Ексклюзивна акційна ціна: 18 600 грн. Продано!

Табір у Карпатах, в якому ваша дитина не тільки чудово проведе час, а й підтягне англійську – програма табору  містить 30 годин розмовної англійської з дипломованими педагогами та викладачами мовних шкіл. А ще на дітей чекають походи в ліс з пікніками, вечірні багаття з піснями під гітару, веселощі в басейні та багато іншого.

La La Wood - англійський табір

 

Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні: каякінг, сап-серфінг, рафтинг, тактична медицина, страйкбол, стрільба з пневматики та луків, арчер-таг, скелелазання, ігри та квести 

Ексклюзивна акційна ціна: від 12 900 грн. Пропозиція діє до 1 липня.

У цьому таборі ваша дитина нарешті відірветься від гаджетів, буде багато рухатися і спілкуватися вживу. Діти проживають в тримісних наметах на території регіонального ландшафтного парку «Дністровський». Щодня діти декілька разів купаються в річці, грають в волейбол, футбол, настільний теніс, різноманітні активні ігри, працюють в команді над вечірніми творчими виступами... Одним словом, нудьгувати буде ніколи. Максимум свіжого повітря, сонця, води і активностей.

Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні

 

Forest Land

Ексклюзивна акційна ціна: 8 990 грн. Пропозиція діє до 17 серпня.

Табір у Карпатах, в якому найсучасніші блага цивілізації поєднуються із життям у справжній карпатській колибі чи туристичному наметі. Тут ваша дитина навчиться готувати вареники на вогнищі і розпалювати його одним сірником, стріляти зі справжнього бойового лука і будувати курінь у лісі, знаходити воду і в'язати туристичні вузли, розрізняти сліди різних тварин і птахів і гарно маскуватися на місцевості.

Forest Land

 

FaynoCamp

Ексклюзивна акційна ціна: Fayno Camp Yaremche – від 20 000 грн; Fayno Camp Zakopane – від 650 євро. Пропозиція діє до 1 липня.

FaynoCamp – це безпечний, веселий, наповнений яскравими подіями відпочинок, поєднаний із вивченням іноземних мов. Табір проводиться на двох локаціях. В Яремче діти вчать англійську з досвідченими викладачами та носіями мови з Великобританії і США, а в Закопане – англійську та польську (також з носіями – з Великобританії, США та Польщі).

FaynoCamp

 

Гірські пригоди

Ексклюзивна акційна ціна: від 10 850 грн. Пропозиція діє до 17 серпня.

Табір в Карпатах, в якому на дитину чекають яскраві літні пригоди: спортивні змагання та квести, скеледром, магічний ритуал на Скелях Довбуша, лицарський турнір у старовинній фортеці «Тустань», сплав на катамарані і багато іншого! Кожен день табору незабутній, тому що має свою оригінальну тематику.

Гірські пригоди

 

Eurocamp

Ексклюзивна акційна ціна: Eurocamp у Мигово – від 13 400 грн, Teen Palace від Eurocamp у Болгарії – від 355 євро. Пропозиція діє до 25 червня.

Eurocamp у Мигово – табір у Чернівецькій області, розташований біля підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат, у кліматичній зоні, яка має особливий цілющий вплив на організм дитини. Eurocamp у Болгарії проводиться на чорноморському курорті Сонячний берег.

На обох локаціях на дітей чекає не тільки незабутня тусовка – конкурси, квести, дискотеки, походи, а також заняття з англійської мови та майстер-класи з блогінгу.

Eurocamp у Мигово

 

Морські пригоди у Болгарії

Ексклюзивна акційна ціна: 15 190 грн. Пропозиція діє до 4 серпня.

Табір розташований на одному із найпопулярніших чорноморських курортів Болгарії. Тепле лагідне море, спортивні змагання, командні ігри та квести, заняття з розвитку особистості та корисних навичок – ось складові цікавого та корисного відпочинку на цій локації.

Морські пригоди у Болгарії

 

Тож Вивчайте, Обирайте, Замовляйте!

 

Дивіться також інші пропозиції:

літні табори в Україні;
літні табори за кордоном

 

В цій статті використані фото таборів:  La La Wood - англійський табір, Adrenalin Expedition в Дністровському каньйоні: каякінг, сап-серфінг, рафтинг, тактична медицина, страйкбол, стрільба з пневматики та луків, арчер-таг, скелелазання, ігри та квести, Forest Land, Fayno Camp Yaremche, Fayno Camp Zakopane, Гірські пригоди, Eurocamp у Мигово, Teen Palace від Eurocamp у Болгарії, Морські пригоди у Болгарії.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 22:17:25