Зимові табори 2024: де і як будемо відпочивати

20.12.2023

Зимові канікули вже на порозі і організатори таборів активно готуються до зустрічі дітей та святкування Різдва і Нового Року 2024. Де і як можна відпочити школярам (і не тільки 😉) цієї зими – читайте в статті.

Табори в Україні

Почнемо з «домашніх» таборів по Україні. На разі, маємо 66 актуальних пропозицій: 47 цілодобових, 17 денних та 2 онлайн табори.

Карпати

Як і завжди Карпати найбагатші на дитячі та сімейні табори, адже всіх манить не тільки мальовничі зимові краєвиди гір, казкові ночі, дивовижна культура, а й їхні гірськолижні траси.

Катання на лижах, бордах, тьюбах та санках – найулюбленіші зимові активності дітей та дорослих. Тому більшість таборів, якщо і не роблять акцент на катанні, то додають у свою програму як один з елементів зимових активетів і комбінують із різними майстер-класами, тренінгами, походами, корисним релаксом, різдвяними та новорічними заходами і вечірніми посиденьками. Таких таборів цього року рівно 20, ба більше, 7 з них є сімейними, тож ви можете поїхати відпочивати разом з дитиною.

Не менш популярними залишаються табори із вивченням англійської мови, оскільки такий відпочинок буде ще й корисним для дітей. Знання англійської мови завжди були перевагою і відкривало двері до світу "оригіналів". Адже цікавіше не тільки подивитися на улюбленого актора чи акторку, а й ще послухати як вони грають голосом, зрозуміти сенс треку, що так давно відгукується в серці, пограти в довгоочікувану гру, не чекаючи перекладу. А для юним блогерам англійська допоможе найпершими дізнаватися нові світові тренди і очолювати їх в соцмережах.

Мінімальна вартість путівки зимового табору в Карпатах цього сезону складає 3 850 грн за 3 дні відпочинку в таборі Winter Super Camp - Лідерський табір та максимальна вартість – 850 євро за 7 днів корисного відпочинку в англомовному середовищі табору British Camp в Україні.

Київська область

Під Києвом можемо вам запропонувати 5 різних зимових таборів 🧐

Розважально-відпочинкові табори із спортивними активностями, майстер-класами та сніжними активностями:

Спортивні табори із заняттями з професіональними тренерами:

  • DERGACHOV кінний табір. Перша зміна відбудеться з 23 по 30 грудня, вартість із заняттями на конях – 14 000 грн та без занять – 12 000 грн. Друга зміна відбудеться з 2 по 7 січня, вартість із заняттями – 12 000 грн та без занять – 10 500 грн.
  • Football Camp PORTO MAR. Зміна відбудеться з 4 по 12 січня, вартість – 12 500 грн.

Цікавий нетабір, де щодня треба розгадувати новий квест:

  • Questy Camp. 1 зміна відбудеться з 23 по 29 січня, 2 зміна – з 3 по 9 січня, вартість – 14 300 грн.

Денні табори

Понад 17 денних таборів вже готові проводити зимові канікули і запрошують своїх діток на зміни з 25 грудня до 5, 12, 19, 26 січня. Все залежить від термінів канікул у вашій школі.

  • Ціни на денні табори у Києві починаються з 2 400 грн.
  • Ціни на денні табори у Харкові починаються з 2 640 грн.
  • Ціни на денні табори у Чернігові починаються з 400 грн за день.

Табори за кордоном

Бажаєте відправити дитину за кордон або вже перебуваєте закордоном і бажаєте, щоб ваша дитина відпочила в колі українських діток? Маємо для вас понад 20 таборів, що задовольнять ваші бажання.

Польща

Найбагатша на табірні пропозиції наша сусідка Польща. Вона ласкаво запрошує ваших діток на свої гірськолижні курорти, де вони весело, активно та якісно відпочинуть у 6 таборах.

  • Мінімальна вартість такого відпочинку: 380 євро.
  • Максимальна вартість: 1 090 євро.

Якщо лижний спорт не цікавить ваших дітей, то розважальні та дещо таємничі табори від Camp Scout точно зацікавлять та не залишать байдужими дітей від 7 до 17 років. Цієї зими організатори вирішили зробити акцент на квестову складову із цікавими та неочікуваними завданнями, щоб кожний кемпер зміг набути нові навички та посилити вже наявні таланти. А розподіл на різні вікові групи, зробить перебування дитини в таборі більш комфортним та успішним.

Мовних таборів хоч і не так багато, як в українських Карпатах, але всі вони пропонують не просто не забути англійську мову під час канікул, а покращити свої знання, комунікативні навички та збільшити словниковий запас у розмовних клубах із носіями мови.

  • Мінімальна вартість: 515 євро.
  • Максимальна вартість: 1 090 євро.

Інші країни Європи

Були вже багато разів в Польщі і хочете познайомити дітей з іншими країнами Європи? Ми вам в цьому допоможемо, адже маємо пропозиції на різний бюджет 😉

Табори із вартістю від 150 до 545 євро. На такий бюджет маємо цікаві та зовсім різні пропозиції, які здатні задовольнити різні запити наших батьків:

Табори із вартість від 850 до 1 200 євро. Маючи такий бюджет ви можете подарувати своїй дитині активний, розважальний та корисний відпочинок на якому вона набереться сил та натхнення на друге півріччя навчання:

Табори із вартістю 2 180 - 2 850 євро. Така висока вартість на путівки обумовлена не тільки розташуванням та насиченістю програми, а й високим рівнем комфорту й обслуговування та користю й досвідом, що отримують діти під час перебування в таборі:

 

І звертаємо вашу увагу на акційні зимові та вже актуальні літні пропозиції!

 

Тож, Вивчайте, Обирайте, Замовляйте 🤗

 

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 21:48:40