Показати фільтри

Дитячий табiр Словаччина 2020

Знайдено 3 табори Показати на мапі

Point Camp Slovakia Дитячий табір Словаччина

Словаччина \ Міхаловце
Цілодобовий  Літні канікули   7 - 17 років  
від 699 eur (≈22 536 грн)

Відпочинок на річці/озері Бізнес/тренінг/освітній Англійська мова Носій мови Знижки дітям з однієї родини Знижки для декількох дітей у одному замовленні Знижки для постійних клієнтів Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Міжнародний дитячий табір з поглибленим вивченням англійської мови для дітей у віці від 6 до 17 років в Словаччині. Табір знаходиться на березі курортного озера Ширава. Це чудове мальовниче місце, ідеально підходить для дитячого відпочинку.


SUNNY OSCAR CAMP Дитячий табір Словаччина

Словаччина \ Стара Любовня
Цілодобовий  Літні канікули   7 - 18 років  
від 410 eur (≈13 218 грн)
всі зміни на стопі

Відпочинок на річці/озері Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Міжнародний Словацька мова Басейн Автобусний трансфер

«Сонячний Оскар» - це оздоровчий, творчий, спортивний, мовної, навчальний і одночасно розважальний дитячий табір! Ми знаємо, як зробити так, щоб дитина отримала масу нових навичок, знань і, звичайно, користь для здоров'я. «Сонячний Оскар» - це справжній літній калейдоскоп, який за одну зміну змінює свою картинку тисячу разів: талант-шоу, розважальні квести, мовні курси, спортивні змагання, екскурсії, походи... Все це допоможе вашій дитині знайти улюблене заняття та отримати за нього свій сонячний Оскар!


Мовний табір в Словаччині Дитячий табір Словаччина

Словаччина \ Кошице
Цілодобовий  Літні канікули   14 - 18 років  
від 740 eur (≈23 858 грн)
всі зміни на стопі

Спортивні активності Бізнес/тренінг/освітній Словацька мова Носій мови Басейн Автобусний трансфер Залізн. трансфер

Громадська організація «Словацький будинок» із задоволенням допоможе розв'язати проблему літнього дозвілля для вашої дитини. Ми пропонуємо унікальний клубний відпочинок в Словаччині для школярів і студентів з України, який крім відпочинку може гарантувати надходження в державні університети Словаччини бюджет.

Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора
Сторінка сформована 03:12:12