Дитячий табiр Addrian Літній мовний табір Англійська + Розваги (Херсон)

7,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Херсонська область\Херсон

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Мовний літній табір "Англійська + Розваги" 2020 при школі англійської мови «Аддріан» - це унікальний формат літнього дитячого відпочинку, при якому в комфортних сучасних умовах діти вивчають англійську мову, беруть участь в різних майстер-класах під керівництвом професійних інструкторів, залучаються до щоденної розважальної програми школи.

Адреса:
Україна, Херсон, вул. Горького, 25 (вхід з вул. Комунарів)
Кількість місць:
50

Учасник подій

Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016

Зміни та Ціни

Літні канікули 2021


Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Addrian Літній мовний табір Англійська + Розваги (Херсон)

Про табір

Літній денний мовний табір "Англійська + розваги" від компанії «Аддріан».

З наближенням літа багато батьків починають замислюватися про те, як би це чудова пора року їх чада провели не тільки весело, але і з користю. Діти ж зазвичай бажають провести канікули як можна веселіше і поменше згадувати про школу. Класичні варіанти "прилаштувати" дитину на літо - відправити в село до бабусі або на кілька тижнів в оздоровчий санаторій біля моря. Але зайняти дітей протягом усього літа подібними методами вдається не завжди, і часто діти проводять від декількох тижнів і більше в межах міста.

Чим же займаються діти влітку в місті, поки батьки на роботі? Грають з друзями в козака-розбійника і читають книги зі списку літнього читання з літератури? Якщо так, то було б непогано, але на дворі 21 століття, і сучасні діти вважають за краще ігор на свіжому повітрі і класичній літературі - комп'ютерні ігри, Інтернет і соціальні мережі.

Тому багато батьків з приходом літа постійно спантеличують себе питанням, як зробити так, щоб їхні нащадки не тільки менше проводили часу біля телевізора або комп'ютера, але ще і провели літні канікули з користю. Виходом зі сформованої ситуації може стати денний мовної дитячий табір "Англійська + Розваги" 2020 від школи англійської мови «Аддріан», який допоможе убити двох зайців одним пострілом: діти не тільки весело, але і з користю проведуть літо 2020!

Розташування табору

Адреса: Україна, м Херсон, вул. Горького, 25 (вхід з вул. Комунарів).

Програма

Літній відпочинок повинен бути корисним і насиченим. Наш мовний табір заснований на стандартах денних таборів, які проводяться в США і Великобританії. До завдань вожатих і викладачів входить не тільки провести з дітьми заняття, але і розвивати у дітей soft skills, так звані "гнучкі навички". У звичайних школах, на жаль, поки не вчать дітей критичного мислення, роботі в команді, вміння домовлятися і переконувати, висловлювати свою думку і приймати рішення. Але ж без цих важливих навичок у дорослому житті пробитися складно. Під час зміни у нас в таборі діти не користуються комп'ютерами і планшетами, вчимо їх розважатися без гаджетів.

У таборі Addrian Camp діти вчаться:

 • навичкам спілкування з однолітками, вожатими і викладачами табору;
 • лідерським якостям;
 • проявляти творчий потенціал (майстер-класи, воркшопи);
 • відповідальності за свої вчинки;
 • винахідливості в рішенні проблем;
 • наполегливості та стійкості до стресу.

1 зміна: Кам'яні джунглі (з 15.06 по 26.06).

Життя у великому місті, на жаль, не так безпечна, як здається. Що робити при переїзді в нове місто і як вижити без батьків цілий тиждень, як дістатися до будинку без карт, проїзного і мобільного телефону, куди звернутися в разі екстремальної ситуації, у кого варто просити допомоги, а коли можна впоратися самостійно. Чому з кожним роком пропадає все більше людей і як професійно здійснюється їх пошук.

Що повинно бути в холодильнику, ящику з інструментами і в домашній аптечці, як запобігти нещасному випадку і навчитися емоційно абстрагуватися від тиску мегаполісу. Цьому не вчать на уроках ОБЖ. Ми будуємо тренінг, аналізуючи ситуацію, в які можна потрапити «тут і зараз», пропонуючи рішення з використанням стандартних інструментів, які є під рукою у людини в 21 столітті.

2 зміна: Around the world (з 29.06 по 10.07).

Дітей чекає захоплююче знайомство з традиціями різних країн. Супер герої розгадають інтелектуальні загадки, візьмуть участь в творчих майстер-класах, активних командних іграх. Кожен день діти будуть знайомитися з новою країною, звичаями, традиціями. В Індії супергероїв чекає знайомство з йогою, майстер-клас з розпису з гіпоалергенної хни "Махенді". На Кубі будемо вчитися танцювати афро-джаз і сальсу. У день Франції приготуємо рататуй і на практиці застосувати фуд-зйомку. Про традиції чаювання і видах чаю дізнаємося під час подорожі до Англії. Розважальна програма включає конкурси, вікторини, квести, спортивні ігри.

3 зміна: Бізнес (з 13.07. По 24.07).

Бізнес. Як він влаштований. Мета - створити свій бізнес-проект. Ази, фундамент бізнесу. Сукупні активи: нерухомість, акції, бізнес. Інвестиції. Хто і як працює в бізнесі, учасники бізнесу, види діяльності? Види доходів, витрат, прибуток. Банки. Як вони влаштовані? Гра Банк. Що таке ринок? Як правильно конкурувати? Гра Конкуренція.

4 зміна: Мистецтво + Медіа. Art & Media (з 27.07 по 07.08).

Цього тижня діти познайомляться з професією моделі і основними вимогами до неї, навчаться працювати перед камерою і не боятися об'єктива, вивчать основні правила поведінки на знімальному майданчику і вмінню взаємодіяти зі знімальною групою. діти на практиці навчаться робити красиві фото для популярної соцмережі. Дізнаються про секрети фотографії, що таке композиція, які бувають найчастіші помилки при зйомці. Навчаться біт боксу, намалюють картину аквареллю, зможуть побувати в ролі актора і звичайно ж буде багато англійського.

Діти побувають на телеканалі, дізнаються як записуються сюжети, запишуть свій власний репортаж. Також представник рекламного агентства познайомиться зі створенням рекламних кампаній.

5 зміна: House & Home (з 10.08 по 21.08).

6 зміна: Back to school. Future (з 24.08 по 28.08).

Режим роботи

Це унікальний формат денного табору з вивченням англійської мови, який працює з понеділка по п'ятницю в три зміни на базі комфортної мовної школи в центрі міста:

 • ранкову (з 9:00 до 13:00);
 • вечірню (з 13:00 до 17:00);
 • цілий день (з 9:00 до 17:00).

Розклад дня

  Пн Вт Ср Чт Пт
9.00-9.30 Прибуття, реєстрація, warm up games Warm up games
9.30-11.15 2 заняття англійської мови
11.15-11.45 Розважальні ігри, конкурси, вікторини Фінальне шоу для батьків
12.00-13.00 1-е розважальний захід (танці, мистецтво фотографії, малювання, рукоділля, музика, акторська майстерність)
13.15-13.45

Відбуття студентів з першої половини дня

Прибуття студентів на другу половину дня

Ланч (тільки для студентів на цілий день)

13.45-15.30 2 заняття англійської мови
15.30-16.00 Розважальні ігри, конкурси, вікторини Фінальне шоу для батьків
15.45-16.45 2-е розважальний захід (танці, мистецтво фотографії, малювання, рукоділля, музика, акторська майстерність)
17.00 Відбуття студентів записаних в табір, на цілий день і другу половину дня

Харчування

* За попереднім запитом в програму табору на цілий день може бути включений ланч. Орієнтовна вартість ланчу - 40 грн (точну вартість можна уточнити в адміністратора).

Ціни та акції

Ціна програми:

 • 2 тижні повний день - 6 600 грн;
 • 2 тижні півдня - 4 000 грн;
 • Цілий день тиждень - 3 300 грн;
 • Півдня тиждень - 2 000 грн.

Знижки:

 • 2 тижні повний день - знижка 30%;
 • 2 тижні півдня - знижка 25%;
 • Цілий день тиждень - знижка 10%;
 • Півдня тиждень - знижка 5%.

Інші додаткові знижки:

 • при покупці 4 тижнів - ще плюс 10% знижки;
 • при покупці 6 тижнів - ще плюс 15% знижки;
 • при оформленні 2 і більше дітей відразу - 5% знижки;
 • за приведеного друга (кожному мінус 100 грн).

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Addrian Літній мовний табір Англійська + Розваги (Херсон)

Інші табори організатора

Сторінка сформована 00:36:37