УВАГА! Програма табору "Дитячий АРТ-табір Кольорові гори 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Дитячий АРТ-табір Кольорові гори 2018

8,1
із 10
оцінка організатора

Україна\Одеська область\Одеса

Від компаній «Акорд - корисні канікули» і «Атлас подорожей» - організаторів дитячих таборів «Кришталева гора 2014» і «АТЛАС Синевир 2015-2017» представляємо і запрошуємо хлопців та дівчат в наш новий спортивно-оздоровчий, розважально-відпочинковий та художньо-мистецький дитячий табір «Кольорові Горі 2018», який розташувався в мальовничому Закарпатті, поруч з Національним природним парком «Синевір».

Адреса:
Україна, Одеса, Пилипець 343, готель "Затишок", Боржавська полонина, Міжгірський район
Кількість місць:
70

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Дитячий АРТ-табір Кольорові гори 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Дитячий АРТ-табір Кольорові гори 2018

Про табір

Дорогі друзі, запрошуємо в наш спортивно-оздоровчий, розважально-відпочинковий та художньо-мистецький дитячий табір «Кольорові Горі» організований спільно з компанією «Акорд - корисні канікули» і «Атлас подорожей» - організаторів дитячих таборів «Кришталева гора 2014» і «АТЛАС Синевир 2015-2017 ».

В програмі табору заплановані: творчий конкурси, спортивні змагання, туристичні походи, дискотеки і майстер-класи і всі улюблені дітьми табірні заходи. Але у нашого табору є і свої особливості! Це - історико-культурна і екологічна спрямованість програми. А головне - ніяких уроків, іноземних мов і ніякої профорієнтації та модних штучок - нічого, що буде «напружувати» і «навантажувати» дітвору на відпочинок! Тільки чисте гірське повітря, спілкування, спорт, розваги, радість і задоволення від літа і канікул!

Табір «Кольорові Горі» має все необхідне для забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення дітей:

 • відмінні умови проживання на території гірської туристичної бази «Затишок» на курорті Пилипець з компактною і організованою територією і відмінною інфраструктурою розваг;
 • корисне і смачне харчування; чисте гірське повітря;
 • можливості для заняття спортом і активними іграми;
 • захоплююча екскурсійна і розважальна програми і спортивний інвентар.

А головне - професійний і досвідчений педагогічний колектив і доброзичливий персонал комплексу «Затишок». Наші співробітники щиро люблять дітей і обов'язково зроблять все можливе, щоб час, проведений в таборі, стало для них кращими спогадами дитинства!

Одночасно в таборі може відпочивати від 60 до 90 хлопців. Всі діти діляться на загони по 15 чоловік. У кожному загоні будуть діти від 8 до 16 років - це сприяє загальному виховному процесу і забезпечує головний принцип табору - змагальність усіх заходів (буквально всіх!) І прилучення всіх дітей до програми табору. Виконання програми забезпечують вихователі (по одному на кожен загін), керівник програми і аніматор, а також лікар, спортивно-туристичний інструктор і начальник табору.

Розташування

Табір «Кольорові Горі» у багатьох сенсах унікальний табір. По-перше ми вибрали для нього одне з наймальовничіших місць України - Боржавську полонину Міжгірського р-ну Закарпаття, поруч знаходиться Національний природний парк «Синевир», де заховано одне з 7-ми чудес України - знамените високогірне озеро «Морське око». А по-друге, територія табору знаходиться на висоті близько 700-800 метрів над рівнем моря, що вище більшості карпатських перевалів і інших дитячих таборів.

Розміщення дітей

Діти проживають в 3-4-х місних номерах (16-22 кв.м.) зі звичайними односпальними і 2-х ярусним ліжками. В кожному номері: необхідні меблі, телевізор, ванна кімната. Холодна і гаряча вода - цілодобово.

Прибирання в номерах здійснюється персоналом комплексу, а порядок підтримується дітьми під наглядом вихователів. Зміна постільна білизни і рушників здійснюється один раз на 4 дні.

Керівництво табору залишає за собою право розміщувати дітей у таборі виходячи з інтересів усіх дітей. В окремих випадках, побажання батьків будуть прийняті до уваги, якщо мова йде про розміщення на другому ярусі ліжка. Основний принцип - віковий: різниця у віці не повинна перевищувати 1-1,5 року, максимум - 2.

На території табору працює мобільний зв'язок «Київстар» і «Vodafone». Звертаємо Вашу увагу на те, що комплекс знаходиться високо в горах, тому зв'язок іноді може бути нестабільною.

Програма

Відпочинок та розваги

Щоб відпочинок, розваги і оздоровлення гармонійно поєднувалися з корисним проведенням часу, ми включили в програму заходу та заняття різної спрямованості - екологічної, культурологічної, творчої і художньої. Головне - ніяких уроків, оцінок і домашній занять. Все тільки з інтересом і задоволенням, адже це ж літні канікули!

Екскурсії

Місце, де знаходиться табір, має великі можливості для знайомства з історією, природою, фауною і флорою Карпат, тому в програму табору ми включили кілька найцікавіших екскурсій. Перлиною програми є поїздка на цілий день в словацьке село Колочава, для огляду відразу декількох екскурсійних об'єктів: музей під відкритим небом «Старе село», де зібрані місцеві автентичні експонати - житлові будинки, сільська школа, корчма та ін.; музей «Закарпатська вузькоколійка»; музей «Бункер Штаєра». Також в цей день діти побувають на озері Синевир та досліджують головну частину «Лінії Арпада» і його історію. І це далеко не все!

Крім екскурсій в програму табору включені різноманітні заходи: спортивні, творчі, розважальні і т.п.:

 • Кілька виходів на галявини в околицях табору - з туристичними тренінгами, іграми та квестами.
 • Малі Олімпійського гри - з жартівливими і справжніми видами спортивних змагань.
 • Підйом на крісельному підйомнику «Еко-курорту Ізки» на Боржавську полонину (знамениту Кришталеву гору) і пошук «Мармороський алмазів».
 • Веселі конкурси та творчі змагання, які розкривають таланти дітей.
 • Художні майстер-класи від Тетяни Мялківська.
 • Похід на кошару на полонині.

Спілкування з природою і тваринами

На території курорту Пилипець діти матимуть можливість покататися на конях, побувати на справжньому полонинской кошарі і спробувати справжню бринзу, а також піднятися на полонину на крісельному підйомнику і знайти справжній гірський кришталь - так званий «Мармороський алмаз», пояс якого проходить саме Боржавської полонини. Також буде організовано екскурсію на озеро Синевир, поруч з яким знаходиться розплідник з ведмедями і оленями, де діти зможуть побачити тварин в їх природному середовищі існування.

Майстер-класи

Розробляючи програму табору, ми прагнемо урізноманітнити заняття для дітей, створюємо можливості для гармонійного і збалансованого дозвілля, що принесе в їх життя нові знання, вміння і допоможе зрозуміти, наскільки прекрасна наша земля, природа, люди і культура.

Діти зможуть відчути себе народними умільцями, які створюють автентичні художні вироби - з дерева, бісеру тощо.. Ці майстер-класи проводить відома художниця і майстриня Тетяна Мялківська - засновник і керівник студії дитячої творчості «п'ятірню». Але і це не все: залишимо кілька цікавих сюрпризів!

 • «Ікона на ялинової дошки»: так звана «домашня ікона» - давнє мистецтво Карпатського краю
 • «Лялька-мотанка Ангел»: давні народні техніки виготовлення ляльок
 • «Виготовлення автентичного одягу та аксесуарів. «Вибійка» і штампи на тканини
 • «Живопис. Карпатська живопис »

Всі свої творіння і вироби діти обов'язково відвезуть додому, щоб порадувати батьків, бабусь і дідусів, похвалитися перед друзями, а можливо і зробити кому-то чудовий подарунок! Але і це ще не все, хочемо залишити кілька цікавих сюрпризів!

Спортивні ігри та активні розваги

У таборі "Кольорові Горі" створені відмінні можливості для занять спортом і активними іграми: поле для міні-футболу, волейбольний майданчик, відкритий каркасний басейн і різноманітний спортивний інвентар. А ще є можливість покататися на конях, чому діти просто в захваті!

Співробітники табору

З дітьми обов'язково працюють вихователі, які словом і особистим прикладом доносять до дітей базові цінності, вчать їх принципам спілкування і співіснування, розповідають цікаві і вражаючі історії успіху з життя видатних людей - винахідників, спортсменів, політиків, письменників, підприємців і артистів. І ми дуже сподіваємося, що такі бесіди, які ведуться в режимі активного діалогу, позитивно вплинуть на наших табором - ну хоча б трошки! А кому-то, можливо, відкриють нові горизонти і допоможуть вибрати свій шлях в житті.

Програма табору

Керівник програми табору «Кольорові Горі» - Андрій Андрійович Носенко: він вихователь, екскурсійний гід і дуже досвідчений провідник і фахівець з гірського туризму та організації походів. Він справжній дитина гір і лісів - знає, відчуває і розуміє природу. А головне! Він любить дітей і має досвід організації та проведення дитячих таборів.

У програмі кожної зміни заплановано велику кількість різноманітних заходів, зміст яких спрямований на те, щоб весь час дитини було заповнене до хвилинки. Разом з цим програма повинна бути у всіх відносинах корисною, різноманітної, збалансованої, містити заходи, цікаві дітям і відповідати очікуванням батьків.

Вся програма побудована за принципом збільшення - інтересу, фізичного навантаження і емоційного фону. Наприклад - походи: від простих і коротких прогулянок до мега-походу на Боржаву (тільки для бажаючих і готових фізично і психологічно)..

Екскурсії

В програму табору включено такі екскурсії:

 • Автобусна екскурсія в село Колочава, яке ще називають «Селом 10-ти музеїв» з відвідуванням:

Музей «Старе село», де зібрані унікальні експонати: архітектурні, документальні, матеріальні, культурні та історичні;
музей «Карпатська вузькоколійка»;
музей «Бункер Штаєра»;
музейно-меморіальний комплекс «Лінія Арпада».

 • Екскурсія-прогулянка на озеро Синевир з панорамним прогулянкою і пікніком на березі. Екскурсія в розплідник ведмедів і оленів.
 • Екскурсія в с.Велика Грабівниця до об'єктів оборонної системи «Лінія Арпада» з підземним бункером, розрахованим на цілий гарнізон.
 • Похід до водоспаду «Шипіт» і на Поляну Хіппі з катанням на великому крісельному підйомнику, який підніме нас на самий верх Боржавського хребта (г.Гимба, тисячі чотиреста дев'яносто одна метра над рівнем моря).

І багато іншого! Всіх секретів розкривати не будемо, але програма буде дійсно цікавою і насиченою, тому ми абсолютно впевнені, що літо в таборі «Кольорові Горі» стане чудовим періодом і прекрасним спогадом.

Харчування

5-разове харчування, яке включає: сніданок, обід, полуденок, вечеря і вечірні чаювання. При цьому ми постаралися, щоб діти дізналися і спробували традиційні страви української, карпатської, угорської та інших етнічних кухонь, які представлені в цьому регіоні. На полуденок - обов'язково фрукти і власна випічка, а ввечері, перед сном - фіточай з карпатських трав з гірським медом або варенням з чорниці.

Ми не вітаємо і не продаємо дітям цукерки, батончики, чіпси та іншу «смакоту», а також кольорову газовану воду і не дозволяємо купувати це під час екскурсійних поїздок - тільки чиста вода і здорова їжа і добавка в будь-якій кількості!

Важливо!

Попередьте дітей, що правилами табору заборонено купувати і вживати газовані напої, чіпси, сухарики, хот-доги, гамбургери, бутерброди і т.д., а також будь-який алкоголь і сигарети. Всі вищеперелічені продукти будуть вилучені і знищені без відшкодування коштів, витрачених на їх придбання. Це стосується також продуктів, привезених з собою в день надходження до табору (виняток - нешвидко псуються і упаковані продукти).

Ціни і акції

Вартість путівки - 11 900 грн.

* Ціна може змінюватися в залежності від коливань ринкових цін на послуги, енергоносії та продукти харчування, які становлять загальний продукт відпочинку, а також в залежності від популярності (попиту) змін табору.

Після бронювання, підтвердження заявки і виставлення рахунку вартість путівки повинна бути оплачена протягом 3-х календарних днів. У разі несплати бронювання анулюється і місце може бути продано іншому покупцеві.

У разі придбання путівок на 2 і більше змін, дні перезміни не оплачуються.

У вартість входить:

 • Проживання в таборі 14 днів / 13 ночей
 • 5-разове харчування
 • 4 екскурсії і 4 майстер-класу
 • Зміна білизни кожні 4 дні
 • Сухі пайки під час екскурсій і походів
 • Робота викладачів, вожатих, аніматора
 • Медична страховка

Додатково оплачується:

 • Ж / д проїзд Київ - Воловець - Київ + трансфер ж / д вокзал Воловець - Табір - ж / д вокзал Воловець. Групу супроводжує керівник. Вартість буде оголошена в травні.
 • факультативні екскурсії

Трансфер

 • Ж / д проїзд Київ - Воловець - Київ + трансфер ж / д вокзал Воловець - Табір - ж / д вокзал Воловець. Групу супроводжує керівник.

Реєстрація та відправка дітей з Воловця здійснюється на ж / д вокзалі, біля автобуса табору, в день початку зміни. Початок реєстрації - 07.30, закінчення реєстрації і виїзд в табір - 08.00 (залежить також від прибуття інших поїздів). Ви підходите до старшого автобуса і передаєте свою дитину під його опіку, разом з Документами для реєстрації в таборі і сумою грошей, яку ви довіряєте дитині. При бажанні або необхідності, а також наявності місць в автобусі, Ви можете прибути в табір разом з дитиною для реєстрації, попередивши про це заздалегідь.

Будь ласка, не забудьте повідомити супроводжуючому, як Ваша дитина переносить поїздку в автобусі. Зі свого боку, ми врахуємо цю інформацію при визначенні місця Вашої дитини в салоні автобуса. Прохання при посадці дітей в автобуси поводитися спокійно і коректно щодо до наших співробітників і оточуючим вас людям. Місць в автобусі вистачить усім дітям, і Вашій дитині в тому числі. Не хвилюйтеся, інакше ваше хвилювання передасться вашій дитині. А це, особливо, якщо він їде в табір вперше, може його розхвилювати і засмутити.

Зупинки на шляху прямування будуть на вимогу, в кількості, необхідній для відправлення дітьми природних потреб. Час в дорозі - близько 15-20 хвилин. У разі приїзду в табір організованої групи одночасно з самостійно прибули дітьми, перевага в прийомі дітей віддається організованій групі. У разі, якщо дитина була доставлена ​​в табір батьками самостійно, його разом з документами необхідно передати під відповідальність адміністрації табору,
або чергових педагогів. Час реєстрації дітей в таборі в день початку зміни - з 08.00 до 11.00 (приблизно). Час виїзду з табору в останній день зміни - з 10.00 до 15.00.

Необхідні документи

 • Індивідуальна карта-анкета дитини
 • Форма медичної довідки 079
 • Копія свідоцтва про народження

Список необхідних речей

 • Нижня білизна - 4 комплекти;
 • Плавки (хлопчики), купальники (дівчинки);
 • Сланці (шльопанці);
 • Шкарпетки тонкі - 3 пари;
 • Шкарпетки теплі - 2 пари;
 • Футболки з коротким рукавом;
 • Футболки з довгим рукавом;
 • Шорти;
 • Спідниці (для дівчаток);
 • Штани (джинси);
 • Спортивний костюм;
 • Головний убір (бейсболка, панама) - обов'язково!!!;
 • Легка кофта;
 • Тепла кофта;
 • Куртка (вітровка, дощовик);
 • Взуття (кросівки - 2 пари, туфлі, мокасини, сандалі, сланці);
 • Святковий одяг (будуть дискотеки, конкурси);
 • Зубна щітка і паста;
 • шампунь;
 • Носові хусточки, вологі серветки;
 • Рюкзак середнього розміру (для походів) - обов'язково! Саме рюкзак, щоб руки залишалися вільними;
 • Гумові чоботи - обов'язково!;
 • 2 пластикові пляшки 0,5-0,75 зі «спортивної» кришкою-клапаном;
 • Індивідуальний пластиковий (небиткий) стакан або кухоль;
 • Каремат або каремат-седушка (для походів, виходів на галявини).

Інші речі - на Ваш розсуд. Дітям молодшого шкільного віку необхідно позначити речі індивідуальною міткою.

Інформація для батьків

ПРИ ВСТУПІ ДО ДЛ «Кольорові Горі» НЕОБХІДНО МАТИ:

 • Путівка (роздруківка) або квитанції про оплату путівки;
 • Договір (підписаний Вами оригінал - примірник для табору, який ви
 • залишаєте);
 • Індивідуальна карта дитини + заяву (оригінал);
 • Медична довідка за формою 079 (оригінал);
 • Копія свідоцтва про народження;
 • Близько 100 гривень (на вхідні квитки на екскурсії);
 • Гроші на факультативні поїздки, які не входять у вартість путівки.

Важливо!

Ми настійно рекомендуємо батькам не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо- та відеотехніку і особливо - дорогі мобільні телефони з наступних причин:

 • організатори, адміністрація і співробітники табору не несуть відповідальність за речі, які не здані в камеру зберігання;
 • наявність дорогого мобільного телефону у дитини може спровокувати нечистих на руку до кримінальних вчинків;
 • мобільний смартфон або планшет будуть відволікати дитину від програми табору.

Якщо перерахованих вище причин і наших прохань Вам недостатньо і Ви вирішуєте забезпечити дитину дорогими речами і мобільним телефоном, це, звичайно ж, Ваше право і Ви приймаєте на себе всю відповідальність за можливі наслідки.

Знаючи про ймовірність таких неприємних ситуацій, і вирішивши, проте, дати дитині з собою мобільний телефон, виберіть недорогу, «бюджетну» модель - звичайний кнопковий телефон, без ігор і додатків, виключно для зв'язку з вами. У цьому випадку ступінь розлади від пропажі або псування телефону буде не настільки значною.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що в умовах гірської місцевості на території табору мобільний зв'язок може бути нестабільною. Просимо Вас обов'язково це врахувати, даючи дитині з собою мобільний телефон.

Телефони повинні знаходитися в номерах і використовуватися тільки в дозволений час.

Час для розмов з батьками по мобільному телефону - за розпорядком табору, в ті періоди, коли діти знаходяться у себе в номерах: 08.10 - 08.30, 09.30 - 09.50, 13-00 - 13.30, 14.00 - 16.30, 22.40 - 23.00. В інший час, в разі крайньої необхідності, батьки можуть зв'язуватися з вихователем (вожатим).

Смартфони, планшети і ноутбуки заборонені для використання в таборі, вони будуть обов'язково вилучені у дітей і будуть зберігатися у адміністрації табору до від'їзду дитини, або будуть відразу ж повернуті батькам в день приїзду в табір.

Загальні питання про табір

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Дитячий АРТ-табір Кольорові гори 2018?

Табір приймає дітей 7 - 15 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "Дитячий АРТ-табір Кольорові гори 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Дитячий АРТ-табір Кольорові гори 2018

Інші табори організатора

Сторінка сформована 12:10:22
;