Дитячий табiр Бонобо сіті - літній міський табір для молодших школярів 6-10 років (вул. Юрія Поправки)

Україна\Київська область\Київ\Дніпровський район (Лівий берег)

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Скоро літо, а значить - саме час подбати про активний відпочинок дитини! Запрошуємо до літнього табору Бонобо Сіті молодших школярів 6-10 років! Кожні 2 тижні нова тематика, а це - нові знання, нові активності і експерименти.

Адреса:
Україна, Київ, вул. Юрія Поправки 4/39 а (ст.м. Чернігівська/Дарниця)
Кількість місць:
12

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Бонобо сіті - літній міський табір для молодших школярів 6-10 років (вул. Юрія Поправки)

Про табір

Літній табір у Києві – Бонобо Сіті! Скоро літо – а відтак вже час подбати про активний відпочинок дитини!

Запрошуємо до міського денного табору БОНОБО Сіті молодших школярів 6-10 років.

Ми пропонуємо:

 • 2 тижні пізнання, присвячених певній тематиці;
 • зручний час перебування з 8.30 до 18.00;
 • активності на свіжому повітрі;
 • цікаві тренінги, майстер-класи та ворк-шопи;
 • 3-разове збалансоване харчування;
 • незабутні враження та драйвовий настрій!.

Кожні 2 тижні – нова тематика, а це – нові знання, нові активності та досліди.

Розташування табору

Адреса: Україна, м Київ, вул. Юрія Поправки 4/39 а (ст. м. Чернігівська/Дарниця).

Програма

31.05-11.06 КРУТІ ЕЙНШТЕЙНИ

Зміна для розумників! Ми поринемо у світ науки і зрозуміємо, як легко можна нею користуватися. На дітей чекають круті досліди та експерименти, цікаві відкриття й неочікувані результати. Кожного дня ми будемо вести власний «Щоденник дослідника» та фіксувати всі відкриття!

14.06–25.06 СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО

Найкреативніша зміна! Чекаємо на всіх, хто хоче спробувати себе в ролі митця та створити власний шедевр. Сучасне мистецтво багатогранне, саме тому ми впевнені, що кожен зможе віднайти своє джерело натхнення і обрати улюблений вид творчості: музику, нові види образотворчого мистецтва, фотографію, стріт арт тощо.

29.06-09.07 СВІТ НАВИВОРІТ

А чи давно ви подорожували? Пропонуємо взяти участь у неймовірній подорожі світом та дізнатися про найкрасивіші куточки нашої планети та найзагадковіші місця, познайомитися із традиціями та культурою різних народів світу, спробувати себе в ролі самураїв або гейш, підкорювачів льодовиків або справжніх ковбоїв.

12.07-23.07 Я – ЛІДЕР!

Запрошуємо прокачати свої сильні сторони! Ми впевнені, що кожна дитина талановита і має багатогранний потенціал. Ми допоможемо віднайти та показати дитині її сильні сторони, розвинути лідерські навички. Ми розкажемо, хто такий сучасний лідер і розглянемо його образ, поговоримо про стилі лідерства, тайм-менеджмент та способи вирішення конфліктів.

26.07-06.08 ТАЄМНИЦІ ПЛАНЕТИ Z

Таємничий космос кличе! На вас чекають пригоди космічного масштабу! Тільки найсміливіші зможуть підкорити астероїд, поглянути на чорну діру та потрапити на загадкову планету. Ми познайомимося з невідомими істотами, будемо досліджувати умови існування на невідомій планеті, розкриємо космічні таємниці.

09.08-20.08 ПРИГОДИ РАТАТУЯ

А закінчуємо це літо найсмачнішою зміною. Як відомо Рататуй (кмітливе створіння з однойменного мультфільму) підкорив французьку кухню та разом з нами вирішив пізнати кулінарні секрети різних країн світу. То ж на діточок чекають захопливі кулінарні майстер-класи, знайомство з новими смаками та цікавими поєднаннями на перший погляд непоєднуваних інгредієнтів!

Режим роботи

Режим роботи:

 • З понеділка по п'ятницю;
 • З 8:30 до 18:00 (або з 8.30 до 14.00).

Харчування

3-разове cбалансоване харчування.

Замовлення на харчування оформляється і оплачується Студією до 16:00 за день до відвідування Дитиною Студії. У зв'язку з викладеним Студія повертає Замовнику плату за харчування Дитину за день, в який Дитина була відсутня в Студії, тільки в разі, якщо повідомили адміністратора Студії до 16:00 за день відсутності Дитину в Студії.

Медичне обслуговування

Перед заняттям фахівці студії перевіряють дитини на відсутність у нього ознак ГРВІ чи іншого інфекційного захворювання. Батько зобов'язаний контролювати стан здоров'я дитини, не допускати відвідування Дитиною Студії в разі виявлення у нього ознак захворювання, що створюють загрозу для зараження інших дітей або фахівців студії, а також інформувати фахівців студії про зміни у фізичному і психічному стані Дитину, що перешкоджають перебуванню Дитину в Студії. Фахівці Студії мають право не допустити Дитину на заняття при наявності у Дитину ознак ГРВІ (нежить, кашель або ін.) Або іншого інфекційного захворювання.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна зміни (2 тижні):

 • Повний день (8.30-18.00) – 6 900 грн/зміна;
 • Пів дня (8.30-14.00) – 5 500 грн/зміна.

У вартість входить:

 • харчування.

Увага! Акція "Гарячі путівки" - знижка 15% на 2 зміну.

Чинні акції:

 • Акція «Приведи друга» – отримайте знижку 10% кожний!

Необхідні документи

Список необхідних документів:

 • Заява батьків;
 • Анкета дитини;
 • Копія свідоцтва дитини та копія першої сторінки паспорта одного з батьків;
 • Медична довідка, що дитина може відвідувати дитячий колектив, і копія довідки про щеплення.

Необхідні речі

На заняття дитина повинна приходити в чистій, охайному одязі, маючи при собі змінне взуття і два комплекти запасної спідньої білизни в день, один запасний варіант нижньої частини гардероба (колготки, спідниця, шорти, штани та ін.) І верхньої частини гардероба (футболка, майка, блузка, кофточка), а також спортивну форму для спортивних занять, і у верхньому одязі, що відповідає погодним умовам, для здійснення прогулянок.

Не допускається приводити дитину на заняття з їжею, цукерками та іншими харчовими продуктами, а також приносити з дому іграшки, це може привести до конфлікту дітей в групі і / або відволікати дитину під час заняття. Замовник або уповноважений ним людина, яка привела дитину в студію повинні вийняти з кишень одягу дитини і забрати при вході в студію потенційно небезпечні для життя і здоров'я предмети (будь-які тверді і гострі предмети, сірники, запальнички, колючі та ріжучі предмети, жувальну гумку, лікарські і профілактичні препарати і т.д.), а також цінні речі, мобільні телефони, гаманці, гроші та інші цінні речі (при збереженні цих речей студія відповідальності не несе) перевірити, щоб ніякі частини одягу (шарф, пояс, шнурки і т. п.) Не могли зачепитися за щось і привести до небезпечних ситуацій.

Загальні правила для батьків

Обговорити будь-яке питання з фахівцем студії можна на особистій зустрічі, про яку слід попередньо домовитися. На запрошення адміністрації або фахівця студії замовник повинен зустрітися з ними і / або відвідати батьківські збори. Розмовляти про дитину слід без її присутності.

Обговорювати чи висловлювати в присутності дитини свою думку з приводу поведінки, знань або правомірності дій фахівців студії неприпустимо для відвідувача, адже дитину довірили фахівцеві студії і для дитини він - фахівець - повинен стати і залишатися авторитетною особистістю, якій довіряють батьки і рідні дитини, і якій повинна довіряти дитина заради того, щоб сприймати і засвоювати знання, які передає йому фахівець студії.

Адміністрація і фахівці студії мають право здійснювати фото - і відеозйомку під час перебування дитини в студії і публікувати це фото - і відеоматеріал на сайті студії і на сторінках студії в соціальних мережах.

Приходити на заняття необхідно заздалегідь. Якщо Ваша дитина запізнюється на заняття, повідомте про це адміністратора. При відвідуванні разових занять обов'язково запис на заняття не пізніше ніж за 24 години до початку заняття з метою регулювання кількості дітей в групі. Якщо Ваша дитина запізнюється на заняття, повідомте про це адміністратора. У разі запізнення на заняття більш ніж на 15 хвилин, фахівці студії мають право не допустити дитину на заняття, оскільки, по-перше, перед заняттям фахівці студії перевіряють дитини на відсутність у нього ознак ГРВІ чи іншого інфекційного захворювання, а дитина, запізнилася, пропускає огляд, що може призвести до поширення інфекції в студії; по-друге, за кількістю дітей, які прийшли в студію з ранку, розраховується дитяче харчування в Студії і обсяг їжі, який необхідно замовити, тому при запізненні дитини на заняття в рамках програм з туди «Бонобо Повний день» і «Бонобо Півдня». Студія буде об'єктивно, з незалежних від нього причин, не має можливості надати послуги відповідно до програми, які включають харчування.

Перед початком заняття потрібно відзначитися у адміністратора. Передати дитину особисто фахівця студії, повідомивши йому будь-яку інформацію про дитину, яка має значення для догляду за ним або для його участі в заняттях в студії. Замовник зобов'язаний письмово повідомити Студію про наявність особливостей розвитку / характеру Дитину або медичних показань для обмеження відвідування дитиною занять в студії, яких необхідно дотримуватися дитині в зв'язку з такими медичними показаннями або особливостями дитини

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Бонобо сіті - літній міський табір для молодших школярів 6-10 років (вул. Юрія Поправки)?

Тривалість зміни складає 10 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Бонобо сіті - літній міський табір для молодших школярів 6-10 років (вул. Юрія Поправки)?

Табір приймає дітей 6 - 10 років. Деталi

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Бонобо сіті - літній міський табір для молодших школярів 6-10 років (вул. Юрія Поправки)

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 23:06:53
;