УВАГА! Програма табору "Dec Camp Teens Club (на Оболоні)" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Dec Camp Teens Club (на Оболоні)

Очікуємо ціни і зміни
9,6
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ

УВАГА! Програма табору "Dec Camp Teens Club (на Оболоні)" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Літні канікули для тінейджерів в денному таборі DEC camp Teens Club - час пізнавати нове, знайомитися з однодумцями, відкривати в собі приховані або сплячі здатності. Наші двері відкриті для всіх, хто хоче пізнати себе, проявити себе, бути яскравим, талановитим, амбітним і захопленим підлітком з різноманітними інтересами. У нас ви знайдете свою програму і своїх друзів. Ми будемо вивчати ефективні підходи до комунікації з однолітками і дорослими, навички взаємодії в команді, тренувати різні типи мислення, розвивати лідерські якості, вчитися творчо вирішувати поставлені завдання, знайомитися з принципами створення успішного бізнесу і грамотного спілкування в digital-середовищі.

Адреса:
Україна, Київ, Оболонська Набережна, 19, корп. 3

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Dec Camp Teens Club (на Оболоні)" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Dec Camp Teens Club (на Оболоні)

Про Табір

Літні канікули для тінейджерів в денному таборі DEC camp Teens Club - час пізнавати нове, знайомитися з однодумцями, відкривати в собі приховані або сплячі здатності. Наші двері відкриті для всіх, хто хоче пізнати себе, проявити себе, бути яскравим, талановитим, амбітним і захопленим підлітком з різноманітними інтересами. У нас ви знайдете свою програму і своїх друзів. Ми будемо вивчати ефективні підходи до комунікації з однолітками і дорослими, навички взаємодії в команді, тренувати різні типи мислення, розвивати лідерські якості, вчитися творчо вирішувати поставлені завдання, знайомитися з принципами створення успішного бізнесу і грамотного спілкування в digital-середовищі.

Заняття в наших літніх клубах - Leaders Club, Debate Club, Start-Up Club і Digital Storytelling Clu b - допоможуть вам стати більш успішними і впевненим у собі людьми, знайти своє місце в житті і визначитися з майбутньою професією.

Інтенсив з англійської (15 годин на тиждень з кваліфікованими вчителями native speakers і сертифікованими українськими викладачами) буде органічно вбудований в тему кожного клубу. Він допоможе вам «підтягнути» рівень знання мови, збагатить спеціальною лексикою і, однозначно стане в нагоді в подальшому навчанні і житті.

Програма кожного з 4-х клубів побудована за принципом active learning - це інтерактивні формати навчання, дискусії, кейси, рольові та командні ігри, проекти. Підлітків чекають нові знання, практичні навички і справжній FUN!

Табору DEC Camp - 9 років. Це єдиний англомовний табір в Україні, який є членом Американської Асоціації таборів, і членом Міжнародного табірного спільноти світу. DEC Camp очолює Українську Асоціацію таборів PRO CAMP.

DEC Camp - це розвиваюче, інноваційне, інтелектуально стимулюючу простір, де конструктивно і гармонійно розвиваються лідери 21го століття. Завдяки зануренню дітей в англомовне простір з носіями мови - вчителями і вожатими - вони «закохуються» в англійську мову і активно практикують його в перебігу зміни.

Літо 2017 - це новий крок в розвитку успіху програми табору. Пріоритети сезону - особистісний ріст, емоційний інтелект і занурення в світ сучасних еко-трендів для формування життєвих компетенцій наших Кемперів.

Нам важливі психологічний комфорт, позитивне прийняття себе і навколишнього світу, індивідуальний підхід до особистості, повага автентичності дитини, командний дух, творче мислення, взаємодія культур і поколінь.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, Оболонська Набережна, 19, корп. 3

Програма

Літо Відкриттів

Leaders Club

 • Як знайти відповіді на питання: «Хто я?», «Чим я відрізняюся від інших?», «У чому мій талант?»
 • Як ставити цілі і їх досягати?
 • Як знайти друзів і залишатися собою?
 • Як відчувати себе впевнено в складних ситуаціях?
 • Як завоювати увагу співрозмовника?

Все це можливо, якщо навчитися глибше розуміти себе, свої взаємини з оточуючими, аналізувати причини своїх вчинків і почуттів, розвивати в собі лідерські якості, вміння слухати і чути, спілкуватися, долати конфлікти, якщо зрозуміти і використовувати принципи правильної постановки, планування і досягнення цілей .

Всі ці аспекти ми розглянемо на сесіях DEC camp Leaders Clu b, програма якого розроблена спільно з експертами MINIBOSS BUSINESS SCHOOL®. Ми будемо не тільки слухати, скільки брати участь в інтерактивних іграх та експериментах, які допоможуть нам вивчити основи лідерства та спілкування:

 • Ми навчимося розуміти й приймати себе, і це зробить нас сильнішими та впевненими в собі людьми.
 • Ми дізнаємося, як оточити себе успішними людьми і як зробити так, щоб поруч з тобою були ті люди, які допомагають реалізувати твої мрії.
 • Ми відкриємо секретні інструменти впливу на оточуючих, навчимося правильно і етично ними користуватися.
 • Ми зрозуміємо, як наш стан, самопочуття і настрій впливає на взаємодію з іншими і навчимося його регулювати.
 • Ми розберемо шкалу емоційних тонів. Дізнаємося чому нудьга - це перший «крок у прірву» і як зробити ентузіазм своїм базовим емоційним тоном по життю.
 • Ми зможемо розібратися в базових почуттях інших людей і навчимося їх зчитувати (вербально і невербально).
 • Ми дізнаємося, в чому секрет успішних капітанів або чому «за ним все слідують за першим покликом», а також проаналізуємо силу харизми і 5 основних законів її впливу.
 • Ми побудуємо карту мрії і дізнаємося принципи втілення мрії в реальність через цілепокладання. «Правила фокусування», технологія SMART.
 • Ми проаналізуємо, який образ ми несемо світу через наш зовнішній вигляд, стиль і невербальне поведінка і як ми відкриваємо світу свою індивідуальність.

Всі ці знання допоможуть учасникам нашого клубу навчитися розуміти себе та оточуючих, спілкуватися, відповідати за себе і свої вчинки, знаходити підхід до людей і дадуть хороший резерв для подальшого особистісного зростання.

Debate Club

 • Як правильно презентувати себе і свої ідеї?
 • Як навчитися переконливо говорити і відстоювати свою точку зору?
 • Як досягти того, щоб оточуючі правильно сприймали твій образ?
 • Як зробити так, щоб тебе слухали, і щоб з тобою погоджувалися?

Уміння чітко формулювати, переконливо і яскраво доносити свої думки та ідеї - один з найбільш затребуваних навичок сьогоднішнього дня. Участь в нашому DEC camp Debate Club, програма якого розроблена спільно з експертами MINIBOSS BUSINESS SCHOOL® - це досвід, який дасть дітям розуміння того, як організувати і представити свою промову. А також ми навчимося говорити так, щоб хотілося слухати, і самому отримувати задоволення від виступів. Складно? Варто спробувати!

 • Ми дізнаємося, що таке «добре» і «погано» в побудові промови на прикладі вибірки відео публічних виступів відомих людей, монологів з фільмів. Також ми знімемо власні відео і ретельно їх проаналізуємо.
 • Ми дізнаємося, що готовність і вміння слухати - це запорука успішного аргументування, а значить і перемоги в дебатах.
 • Ми розглянемо основні правила спокою, як правильно приймати заперечення і будувати ланцюжок розмови після того, як тобі сказали «ні».
 • Ми зрозуміємо, що мистецтво публічних виступів - це не тільки вміння відстоювати позицію, а й уміння її вчасно поміняти. Правило: «всьому свій час».
 • Ми навчимося долати страх публічних виступів.
 • Ми дізнаємося про фільтри проходження інформації і навчимося розуміти, чому кожен з нас по-різному сприймає один і той же.

 • Ми спробуємо комунікувати без слів і розберемо, як це працює.
 • Ми навчимося правильно давати і приймати зворотний зв'язок: без виправдань і нападів, використовуючи конструктивні аргументи.

При цьому, за п'ять днів, які ми проведемо разом, ми поговоримо і подискутуємо на найактуальніші для сучасної молоді теми:

 • Соціальні мережі. Чому они важливі для тебе. Як ти себе в них позиціюєш? Екстрім-фото і відео - круто це? Селфі: який образ формуєш і що хочеш їм передати? Це тренд або персональний бренд?
 • Спілкування з батьками. Вони - твої друзі або опоненти?
 • Моя особиста простір. Де воно починається і де закінчується? Коли і кому двері в мою кімнату закрита?
 • Моє ком'юніті. Як визначити, що тебе визнали «свої»? off-line і on-line ком'юніті: де краще? Групи в соціальних мережах - що мені це дає?
 • Що для мене значить моя країна. Усвідомлене громадянство. Що я готовий і не готовий зробити для своєї батьківщини.

Start-Up Club

 • Як досягти успіху в обраній справі?
 • Як навчитися мислити так, як успішний підприємець?
 • Як отримати з перших рук системні знання про бізнес і його закони?
 • Як отримати інвестиції на реалізацію своїх ідей?

Учасників Start-Up Club чекає занурення в світ бізнесу через створення та просування власних креативних проектів. Програма на 100% інтерактивна! Все, що діти почують і побачать, буде втілено в практику. Навчання насичене рольовими іграми, вирішенням практичних ситуацій, творчої індивідуальної та командної роботою. Заняття спрямовані на отримання найбільш корисних практичних знань і навичок, що сприяють посилити віру в себе і досягти успіху в обраній справі.

 • Ми дізнаємося, що таке бізнес і стартап в цілому. Розглянемо важливі моменти в створенні успішного бізнесу, відмінності успішного бізнесу / стартапу від провального і принципи створення компанії, яка буде жити більше, ніж 100 років.
 • Ми розглянемо структуру компанії, її основні департаменти, більш детально вивчимо функції відділу маркетингу. Дізнаємося, чому без маркетингу неможливий жоден бізнес і скільки грошей інвестують в рекламу Apple, Samsung, Nike і інші «монстри» бізнесу.
 • Ми вивчимо 10 ключових «китів» маркетингу: SWOT аналіз, USP, реклама, життєвий цикл продуктатовара і ін.
 • Ми розробимо власний бізнес-план.
 • Ми дізнаємося, як отримати гроші на реалізацію своїх ідей (практичні поради та успішні приклади з реального життя), поговоримо про краудфандінгом і дізнаємося, чим він такий привабливий для сучасних стартапів.
 • Ми торкнемося фінансову сторону діяльності компаній, дізнаємося, що таке витрати і доходи, навіщо їх вважати і проаналізуємо кілька головних правил прибуткового бізнесу.
 • Ми поговоримо про інвесторів, про те, що потрібно зробити, для того, щоб отримати кошти на свій проект. Пограємо в інвесторів і стартаперів.
 • Ми навчимося правильно готуватися до презентації та презентувати свій Продуктсервіс.

Участь в Start-Up Club допоможе тінейджерам дізнатися свої сильні сторони, стати сильнішими, впевненішими і відповідальними людьми, і усвідомлено вибрати шлях свого професійного розвитку.

Digital Storytelling Club

 • Як писати так, щоб донести свої думки до інших людей чітко і ясно?
 • Як розповісти свою digital-історію за допомогою фото та відео?
 • Як зробити свої пости оригінальними та корисними?
 • Як правильно просувати свій blog або vlog в мережі?

Сьогодні дуже легко можна стати блогером. Існує багато безкоштовних платформ, таких як WordPress, LiveJournal, Blogger. Створити свій блог можна також на Fаcebook. Але як зробити свій блог або vlog унікальним, відвідуваним і популярним? Як створювати історії та відео, які дійсно будуть «чіпляти»? Всі секрети й тонкощі сценарної майстерності, знімального процесу, монтажу і просування в Інтернет ми розкриємо на Digital Storytelling Club. Приєднуйся!

 • Ми дізнаємося головні правила написання історій і сценаріїв для фото storytelling або відео storytelling.
 • Ми поговоримо про те, як проводиться вибір ідеї для storytelling і створюється концепт.
 • Ми вивчимо основні техніки відео / фото зйомки, техніку stop motion, дізнаємося, як працювати зі світлом і чому важливим є правильний ракурс.
 • Ми створимо розкадрування (story board) і розглянемо основні правила цього процесу.
 • Ми дізнаємося, як підготуватися до час зйомки і до запису аудіо, як продумати кадр для фото, як працювати з диктофоном, а також про принципи правильної постановки голосу і роботи з тілом.
 • Ми розглянемо правила підготовка фото до друку, навчимося працювати в фоторедакторі, редагувати фото і передавати їх на друк.
 • Ми навчимося працювати в редакторі відео і редагувати відео.
 • Ми дізнаємося, як працювати з хештегом (як правильно їх використовувати і для чого), як і коли слід робити пости, а також дізнаємося інші секрети SMM-просування.

Ставши учасником Digital Storytelling Club, Кемпери розкриють свій творчий потенціал і познайомляться з креативними, обдарованими і цілеспрямованими ровесниками. Також вони отримають алгоритм створення і просування успішного блогу в Інтернет. Ваші нові історії нікого не залишать байдужими!

7 Причин провести літні канікули в DEC CAMP TEENS CLUB:

 • Цікава програма, що дозволяє підліткам реалізувати найкреативніші ідеї
 • Постійна практика англійської мови та уроки з native speakers
 • Аctive learning: інтерактивні формати навчання, дискусії, кейси і круті проекти
 • Щоденні інтелектуальні ігри, командні ігри на відкритому повітрі, квести, creative problem solving activities і critical thinking tasks
 • Практична тематична виїзна екскурсія
 • Спілкування з креативними, обдарованими і цілеспрямованими ровесниками і справжній FUN!
 • Збалансоване харчування

Харчування

Збалансоване харчування: обід в ресторані і 2 снек-паузи.

Ціни та акції

Ціна зміни (5 днів) - 7 000 грн

У вартість включено:

 • уроки англійської мови 15 годин на тиждень;
 • програма курсу Leadership / Debate / Start-up / Digital Storytelling;
 • щоденні інтерактивні актівітіз з груп лідером;
 • виїзна практична екскурсія;
 • навчальні матеріали;
 • супровід груп-лідера, медперсоналу;
 • харчування.

Акція! При оплаті 2-х змін відразу - ціна кожної зміни - 6 500 грн.

Доставка дітей в табір

Трансфер минулого сезону

Здійснюється самостійно.

Загальні питання про табір

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Dec Camp Teens Club (на Оболоні)?

Табір приймає дітей 13 - 17 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "Dec Camp Teens Club (на Оболоні)" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Інтерв'ю з засновниками дитячих таборів DEC Camp

17.03.2020
Засновники таборів DEC Сamp Ірина Зарецька і Аркадій Котруце розповідають про плани на літо 2020 і запрошують дітей до своїх таборів.

Новини таборів і запрошення в літо 2020

05.03.2020
Що нового очікує на хлопців та дівчат в таборах DEC Camp влітку 2020

DEC Camp - запрошує в літо 2019

07.03.2019
Аркадій Котруце, керівник і співзасновник DEC Camp розповідає про три напрямки таборів DEC на літо 2019

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Dec Camp Teens Club (на Оболоні)

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:22:05