Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

УВАГА! Програма табору "Ecol Des Roches - річна програма у Франції від Domar" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Летние каникулы: Сeran: літня школа для юніорів від Domar , Мовний табір Easy School of Language Мальта від Domar , Actilingua: табір німецької мови у Відні від Domar , Proyecto español: Літня школа іспанської від Domar , Braemar College: літні канікули в Канаді від Domar , Chelsea Independent College: літня програма в Лондоні від Domar

Осенние каникулы: Cavendish School of English на Мальті від Domar Осінь 2019 , Cavendish school of English Англія від Domar Осінь 2019

Зимние каникулы: Gateway School of English на Мальті від Domar Зима 2020 , Cavendish school of English Англія від Domar Зима 2020

Весенние каникулы: Cavendish school of English Англія від Domar Весна 2020 , Cavendish school of English Мальта від Domar Весна 2020 , Gateway School of English Мальта від Domar Весна 2020

Дитячий табiр Ecol Des Roches - річна програма у Франції від Domar

8,8
із 10
оцінка організатора

Франція\Верней-сюр-Авр\Дитячий табір Ecol Des Roches - річна програма у Франції від Domar

Є єдиною і унікальною школою в Європі для французів і іноземців. Розташована школа в 115 км від Парижа, в регіоні Нормандія на території величезного красивого парку площею 60 га!

Адреса:
Франція, Верней-сюр-Авр, 95 Avenue Edmond Demolins, 27130
Кількість місць:
15

Опис Дитячий табір Ecol Des Roches - річна програма у Франції від Domar

Про табір

Є єдиною і унікальною школою в Європі для французів і іноземців.

Розташована школа в 115 км від Парижа, в регіоні Нормандія на території величезного красивого парку площею 60 га!

Основними принципами навчання в школі є:

 • індивідуальний контроль роботи кожного учня;
 • досягнення високого рівня володіння французькою мовою;
 • щоденне виконання домашніх завдань під наглядом викладача;
 • вивчення кількох іноземних мов;
 • в школі проходять навчання учні з 50 країн світу, 28 - національностей.

Щороку École des Roches пропонує літні курси, призначені для молодих людей від 8 до 18 років, в своєму кампусі в Нормандії.

З 2017 року, крім класичної програми, École des Roches має приємність представити серію тематичних курсів, в яких мовне навчання (англійською або французькою) супроводжується інтенсивними видами спорту і культурними заходами.

Розташування табору

Адреса: Франція, Верней-Сюр-Авр., 95 Avenue Edmond Demolins.

Розміщення дітей

Учасники розміщуються на кампусі в великих традиційних будинках Нормандії, в спальнях від 2 до 8 осіб. Харчування - в ресторані школи. У дні екскурсій до місця проведення заходу пропонуються: пікнік або фаст-фуд.

Програма

ОСНОВНА ПРОГРАМА

Програма включає: вивчення мови, спортивні та культурні заходи

Вік - від 8 років.

Ця програма призначена для молодих людей, які хочуть вивчати мови або вдосконалювати свої мовні навички, насолоджуючись безліччю різноманітних культурних, туристичних та спортивних заходів. Під час перебування студенти живуть в École des Roches, відвідують заняття і беруть участь в заходах на кампусі.

Мова

Програма включає 20 уроків мови в тиждень. Учасники розподіляються по різних групах в залежності від їх мовних навичок. Викладачі - добре навчені носії мови з великим досвідом викладання мови для міжнародної аудиторії. В кінці програми студент отримає сертифікат курсу разом зі списком оцінок.

Спорт і розваги

Обіди, вечори і вихідні дні присвячені різним заходам, організованим для учасників, таких як гольф, теніс, плавання, бадмінтон, футбол, танці, аквааеробіка, баскетбол або гандбол. Студенти можуть попрактикуватися у верховій їзді і польотах. Поїздки на конях і польоти надаються за додаткову плату. Школа також пропонує безліч воркшопів:

 • кулінарія та випічка;
 • мистецтво; 
 • настільні ігри;
 • спортивні ігри;
 • конкурс краси;
 • барбекю;
 • дискотеки тощо.

Культурні заходи

Два повних дні на тиждень присвячені екскурсіям. Дітям надається можливість відкрити для себе престижні місця і знамениті історичні пам'ятки: Париж, Версаль, Довіль, Луарськая замки, Мон Сен-Мішель, Ле-Ман, пляжі висадок Другої світової війни і тд.

КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ

 • 20 мовних класів / тиждень;
 • Невеликі групи (від 10 до 15 осіб);
 • Вчителі - носії мови;
 • 2 повних дні екскурсій в тиждень;
 • Різні культурні заходи і розваги.

ТЕМАТИЧНІ ПРОГРАМИ

Від 12 років

Ці програми поєднують мовні курси з інтенсивною практикою специфічної діяльності (спортивної, культурної).

Так само, як і в основній програмі, студенти живуть, відвідують заняття і беруть участь в заходах на кампусі.

Мова

Мовні курси ідентичні основній програмі (20 занять в тиждень, атестат і академічна оцінка), за винятком програми Flying.

Спортивні заняття У вільний час учасники можуть користуватися всім обладнанням і заходами в університетському містечку. Для занять спортом вони можуть вибирати між гольфом, тенісом, плаванням, бадмінтоном, футболом, танцями, аквааеробікою, баскетболом і гандболом. Поїздки на конях і польоти надаються за додаткову плату. Школа також пропонує безліч воркшопів:

 • кулінарія та випічка;
 • мистецтво; 
 • настільні ігри;
 • спортивні ігри;
 • конкурс краси;
 • барбекю;
 • дискотеки тощо.

Культурні заходи

Два повних дні на тиждень присвячені екскурсіям. Дітям надається можливість відкрити для себе престижні місця і знамениті історичні пам'ятки: Париж, Версаль, Довіль, Луарськая замки, Мон Сен-Мішель, Ле-Ман, пляжі висадок Другої світової війни і т.д.

Language & Tennis

Мова і теніс (від середнього до просунутого рівня, від 12 до 18 років) Ця програма призначена для молодих гравців, які практикують теніс на регулярній або нерегулярній основі. Програма спрямована на закріплення набутих навичок, вдосконалення техніки і знайомство з іншими молодими французькими та міжнародними гравцями.

Студенти навчаються професійними інструкторами з тенісу. Поділу по групах проводиться по прибуттю учнів в залежності від їх тенісної здатності, в невеликі групи від 2 до 4 студентів. Оцінка рівня також використовується для розробки індивідуального плану розвитку навички для кожного студента.

Якщо дозволяють умови і терміни, студентам надається можливість взяти участь в тенісних матчах поза кампуса. Програма включає в себе 25 годин тенісу (тренування і матчі), розподілені протягом двох тижнів, і охоплює такі предмети:

 • фізична і розумова підготовка;
 • основи гри;
 • база та технічні навички;
 • тактика;
 • спостереження і практика.

Language & Flying

Мова і Польоти (4 тижні, від 15 років, висота 165 см) Для молодих любителів польотів школа розробила цю ексклюзивну програму для навчання на невеликих приватних літаках. Студенти беруть уроки мови вранці (15 годин на тиждень), а після обіду - авіа заходи, організовані l'Aigle Flying Club, недалеко від кампуса. В кінці дня студенти знову збираються разом зі своїми однокласниками і беруть участь в спортивних і культурних заходах разом з учасниками основної програми.

Тренування польотів проводяться в 3-4 дні на тиждень і включають в себе теоретичні заняття (знання, пов'язані з площинами, метеорологія, правила, навігація), практика в (аеродинаміка, стрілянина, управління, польоти над кампусом, зупинка, посадка)

Як висновок до програми, студенти будуть мати можливість випробувати на собі stunt flying і провести довгий політ над Нормандією на приватному літаку.

Language & Etiquette

Мова і етикет (від 12 до 18 років) Створена спеціально для молодої міжнародної аудиторії, яка прагне відкрити секрети французького способу життя, ця програма дає студентам ключі до культурних, поведінкових і мовних аспектів соціального життя. Програма курсу включає в себе практичні семінари і теоретичне навчання.

Заняття проводяться професійними вчителями спеціалізуються на міжкультурної комунікації. Курс включає уроки у таких як: гастрономія і кулінарне мистецтво, мода, зовнішній вигляд, ввічливість і галантність, бальний танець, міжнародний етикет і т. Д. На одній ексклюзивної екскурсії учасникам надається можливість насолодитися вишуканою атмосферою елітного ресторану або палацу (Довіль або Париж) і практикувати реальні життєві ситуації з утриманням курсу.

КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ

 • Для студентів у віці від 12 до 18 років;
 • Від 3 до 5 студентів в групі;
 • 15-20 мовних класів / тиждень;
 • Вчителі - носії мови.
 • від 20 до 25 годин одного конкретного виду діяльності;
 • 2 повних дні екскурсій / тиждень.

Харчування

Повний пансіон - 3-разове харчування

Ціна

Ціна за 2 тижні програми - від 2 750 євро.

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Автобусний трансфер аеропорт Мсіда - табір - аеропорт Мсіда, входить у вартість.

Відгуки Дитячий табір Ecol Des Roches - річна програма у Франції від Domar

Інші табори організатора

Сторінка сформована 20:52:38